محسن کسایی

مشکل بزرگ و مخرب در سئوی سایت

13 پست در این موضوع قرار دارد

متاسفانه برخی مطالب من و شاید هم همه ، به تازگی یا ایندکس نمی شوند یا بعد از ایندکس شدن رتبه خودشون رو در صفحات از دست می دهند، در حالی که من عین عنوان منحصر به فرد مطلب رو سرچ میکنم. و حداکثر در توضیحات لینک هایی که گوگل نمایش میدهد دیده می شود، مثلا لینکی از دسته بندی فلان را می آورد و عنوان پستی که باید در نتایج می آمد در توضیحات لینک فلان دسته بندی است. و به همین ترتیب...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

آدرس سایتتون؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

آدرس سایتتون؟

cyan-home.com

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من بررسی کردم مشکلی ندیدم.

برای مطالب جدید تا ایندکس میشن همچین اتفاقی میافته که طبیعیه و مشکلی نداره

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دستتون درد نکنه از بابت بررسی.

:)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

robots.txt سایتتون خرابه و کامل نیست !

بهتره سایتتون را در وبمستر گوگل ثبت کنید

افزایش رتبه سایت به خیلی عوامل بستگی داره > زمانبندی بروز رسانی سایت ، بک لینک مفید ، سابقه فعالیت سایت ، تعداد کامنت ها و ...

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

robots.txt سایتتون خرابه و کامل نیست !

بهتره سایتتون را در وبمستر گوگل ثبت کنید

افزایش رتبه سایت به خیلی عوامل بستگی داره > زمانبندی بروز رسانی سایت ، بک لینک مفید ، سابقه فعالیت سایت ، تعداد کامنت ها و ...

سایت در گوگل وبمستر تولز ثبت شده هست.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینکه یه پست رتبه ای که شما دلخواهتون باشه نداشته باشه مسئله ی عجیبی نیست ، ولی اگر توی نمودار ایندکس شده هاتون کاهش شدید یا کاهش بازدید غیرعادی رو مشاهده کردین اگر این کاهش بازدید از سمت گوگل باشه در گوگل وب مستر حتماً پیام هایی برای شما ارسال شده که میتونین علّتش رو از اونجا جویا بشین.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

اینکه یه پست رتبه ای که شما دلخواهتون باشه نداشته باشه مسئله ی عجیبی نیست ، ولی اگر توی نمودار ایندکس شده هاتون کاهش شدید یا کاهش بازدید غیرعادی رو مشاهده کردین اگر این کاهش بازدید از سمت گوگل باشه در گوگل وب مستر حتماً پیام هایی برای شما ارسال شده که میتونین علّتش رو از اونجا جویا بشین.

علی جان از نظر مشکل من رتبه مطلب سایتم نیست مشکل اینجاست که عنوان مطلب رو سرچ می کنم لینک فلان دسته بندی رو میاره و در توضیحاتش عنوانی که سرچ کردم دیده میشه(یعنی لقمه رو از پس کله ش هفت بار چرخونده به من نشون میده) :o

ویرایش شده در توسط محسن کسایی
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

علی جان از نظر مشکل من رتبه مطلب سایتم نیست مشکل اینجاست که عنوان مطلب رو سرچ می کنم لینک فلان دسته بندی رو میاره و در توضیحاتش عنوانی که سرچ کردم دیده میشه(یعنی لقمه رو از پس کله ش هفت بار چرخونده به من نشون میده) :o

یعنی هیچ کدوم از پستاتون کلاً ایندکس نمیشن؟

سایت مپتون رو چک کنین ، ممکنه تنظیم کرده باشین که دسته بندی ها رو فقط ارسال کنه.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

سایت من هم همین مشکل رو داره اما بعد یکی دو روز لینک ها جایگزین میشن

ویرایش شده در توسط senator_x37
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یکی دیگه از دوستان هم قبلا دیدم این مشکل بوجود اومده بود مثل الان لا به لای بحث این تاپیک، چجوری میشه فهمید سایتی در گوگل وبمستر ثبت هست؟ یکی از راه ها که تاییدیه از طریق html هستش که خب توی سورس سایت مشهوده، راه های دیگه رو میشه توضیح بدید؟ کلا راهی هست؟
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر طرف چیزی تو سایتش نباشه شما نمیتونید متوجه بشید!

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری