رفتن به مطلب

ارور در مورد نقشه سایت هنگام نصب افزونه ها

پست های پیشنهاد شده

CNKfTw.png

هر افزونه ای که نصب می کنم این ارور رو نشون میده، البته در روال نصب و استفاده از افزونه هیچ مانعی ایجاد نمیکنه، و در جای دیگری هم نمود پیدا نکرده عینا این ارور.

لینک به ارسال

اینطور که بنده متوجه شدم میگه دو افزونه google xml sitemap و yoast با هم تداخل پیدا کردند. یکیشون رو حدف و تست کنید

لینک به ارسال

اینطور که بنده متوجه شدم میگه دو افزونه google xml sitemap و yoast با هم تداخل پیدا کردند. یکیشون رو حدف و تست کنید

حذف کردن یکیشون آسیب نمیزنه به سایت؟ هرچند برای مدت کوتاه؟

لینک به ارسال

حذف کردن یکیشون آسیب نمیزنه به سایت؟ هرچند برای مدت کوتاه؟

افزونه ای که سایت مپش رو به گوگل معرفی کردین نگه دارین اون یکی دیگه رو پاک کنید. اگر هر دو با هم فعّال باشین آسیب خیلی شدید تری میبینین به مرور زمان...

لینک به ارسال

افزونه ای که سایت مپش رو به گوگل معرفی کردین نگه دارین اون یکی دیگه رو پاک کنید. اگر هر دو با هم فعّال باشین آسیب خیلی شدید تری میبینین به مرور زمان...

اون دوستمون گفتن

google xml sitemap یا yoast حذف کنم. با این حرف شما باید یوآست رو حذف کنم. اونوقت چیکار کنم بدون یوآست؟

اگر هم منظورتون افزونه ای هست که این ارور رو میاره باید بگم که هر افزونه ای رو نصب کردم این ارور رو داد.

لینک به ارسال

اون دوستمون گفتن

google xml sitemap یا yoast حذف کنم. با این حرف شما باید یوآست رو حذف کنم. اونوقت چیکار کنم بدون یوآست؟

اگر هم منظورتون افزونه ای هست که این ارور رو میاره باید بگم که هر افزونه ای رو نصب کردم این ارور رو داد.

میتونید نقشه جدید سایت رو به گوگل بدین (همون نقشه یوست رو)

یا هم میتونید اون بخش از افزونه که سایت مپ میسازه رو غیرفعّال کنین ، البتّه راه اوّل بهتره به نظر من...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...