رفتن به مطلب

مدیریت سایت با چند نویسنده

np.1400

پست های پیشنهاد شده

سلام

یه سایت راه انداختم چند نفر نویسنده شدن بعد رها کردن رفتن.

بعدش یه سایت دیگه راه انداختم. اما این بار با چند تا نویسنده هماهنگ کردم و به صورت گروهی شروع کردیم.

اما باز دلسرد شدن و رفتن.

با توجه به تجربه شما علت چیه و راه حل چیه؟

لینک به ارسال

اگر میخواید نویسنده بگیرید باید دست به جیب باشید. یعنی نویسنده به ازای هر مطلب پولش رو بگیره نه اینکه نویسننده منتظر بمونه تا ببینیم کی سایت پیشرفت میکنه بعد یه پولی بهش بدید.

لینک به ارسال

ایجاد انگیره یکی از بزرگتری مشکلاتی هست که معمولا وبمستر ها باهاش درگیر هستند و خیلی از دوستان با روش های جالب و خلاقانه ای ایجاد انگیزه درون سایت برای کاربران و نویسنده ها میکنند

در خیلی از موارد پول ایجاد انگیزه میکند در خیلی از موارد شهرت و در موارد دیگر هم روابط

شما باید بررسی کنید و با توجه به بازه سنی نویسنده ها و شرایط و سطح علمی موجودشون برای آنها تایین هدف و یا انگیزه کنید

لینک به ارسال

اتفاقا یه سوالمم همین بود

یه سایت مگه چقدر میتونه درامد داشته باشه؟

برای هر پست چقدر بدم خوبه؟

سایتم علمیه با موضوع مقالات فیزیک

لینک به ارسال

اتفاقا یه سوالمم همین بود

یه سایت مگه چقدر میتونه درامد داشته باشه؟

برای هر پست چقدر بدم خوبه؟

سایتم علمیه با موضوع مقالات فیزیک

درآمد سایت که سقفی ندارد ولی با یک بازرایابی خوب به راحتی سایت میتونه ماهی 500 تومن رو دربیاره و سایت های بزرگ هم که دیگه درآمدشون سقفی نداره به نظر من.

اگر بخواید که کپی کنند بین 200 تومن تا 600 تومن.

اگر بخواید پست اختصاصی در زمینه های غیر تخصصی (مثل اس ام اس یا عکس خنده دار و ...) ارسال کنند معمولاً هزارتومن - 2 تومن .

اگر بخواید مقالات اختصاصی و تخصصی مثلاً در زمنیه‌ی ادبیات،هنر،علمی و ... ارسال کنند این مقاله بسته به اندازه ی مقاله و این که خود نویسنده پوستر مقاله هم طراحی کند یا نه بین 2 هزارتومن تا 10 هزارتومن هست (گاهی ممکن است حتی بیشتر شود).

اگر بخواید یک مقاله علمی رو مقداری تغییرات بدهند و کپی کنند 1-2 هزار تومن.

ترجمه هم بسته به اندازه و نوع ترجمه که ممکن است تخصصی یا غیر تخصصی باشد بین پستی هزار تا 5 هزار متغییر است.

این ها آنچه بود که من میدانستم و دیده بودم البته که ممکن است وبمستر یا نویسنده‌ی دیگری بسته به شرایط قیمت کمتر یا بیشتری در نظر داشته باشد.

لینک به ارسال

سلام ، نظر دوستان کاملاً درسته ها ، ولی به نظر من اینکه فقط نویسنده داشته باشین صرفاً فایده ای نداره...

شما باید به فکر موفقیّت خودتون باشی تا بتونی اون ها رو هم راضی نگه داری ، تجربه نشون داده آدم هایی هستن که حاضرن برای سایت های بزرگ روز و شب رایگان کار کنن :)

به نظر من مشکل بیشتر سایت های ایران اینکه همه به امید درآمد میرن سایت میزنن و چون تجربه و علم کافی رو ندارن ناموفّق میان بیرون.

مثلاً طرف نه سرمایه داره نه دانش میره و یه سایت میزنه و امید داره با این وضع گرونی سایت داری ایران بتونه موفّق شه.

بعد از مدّتی هم که میبینه پیشرفت نداره ولش میکنه!

ولی اگر سایت های خارجی رو نگاه کنین موقعی که دارن راهش میندازن چون هزینه خیلی کمی براشون داره تا چندین ماه یا سال شارژشون میکنن!

واسه همین میشه که اگه کسی سایتش به جایی نرسید تا مدّت ها سایتش پا برجاست.

امّا ایرانی جماعت میره 50 تومن میده به یه سایت ، یه قالب نال بر میداره ، پست ها رو کپی میکنه از اینور و اونور ، بعد چند ماه هم میبینه فایده ای نداره ولش میکنه...

خیلی ها انتظار دارن سایتشون سایت باشه و بشه شغل اوّلشون ، در عین حال که اگر کشور های پیشرفته رو نگاه کنین اکثراً سایت هاشون حالت دست نوشته داره و فقط علم خودشون رو به صورت محدود و مختصر در اختیار دیگران میذارن و این مختصر ها تبدیل میشه به یه دنیا علم جدید و به روز نه یه دنیا از دنیا های کوچیک کپی.

کلاً اگه به جایی هم برسه سایتی بازم به درد نمیخوره تو ایران و اصلاً قابل مقایسه نیست با رقبای خارجی. دلیلش هم اینکه اکثر محتوای سایت های ما کپی هست

به امید روزی که محتوای جدید تولید کنیم و زود هم دلسرد نشیم و جایگاه واقعی دنیای مجازی رو درک کنیم و باهاش خودمون رو وفق بدیم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...