رفتن به مطلب

فاصله بین کلمات

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید.

من یه راهنمایی نیاز دارم؛ ببخشید که سوالم خیلی پیش پا افتاده است؛ اخه من خودم مدت زیادی نیست کلا در مورد سایت کار می‌کنم.

ادرس سایتی که زدم اینه:

peyrangco.com

اگر زحمت بکشید و توی سایت برید؛ می‌بینید که فاصله بین کلماتم یه کم بیش از اندازه زیاده.

اونجوری که خوندم باید از کد "word-spacing: 1px" استفاده کرد. می‌دونم اون یک هم متغییر هست؛ ولی مشکلم اینه که دقیقا این کد رو باید کجا توی فایل style جا داد؟

لینک به ارسال

لطفا آدرس سایت خودتتون رو بدید تا مسیر دقیق استایل رو بهتون بگیم

و بخش مد نظر از سایت peyrangco.com رو بگید که فاصله بین کلماتش باب سلیقه شماست تا سریعتر راهنمایی بشید

لینک به ارسال

خب ادرس سایت همین هست که دادم دیگه: www.peyrangco.com

کل سایت از منوهای بالای صفحه تا بقیه جاها؛ جاهایی که از فونت یکان استفاده شده؛ این اتفاق براش افتاده. اگر ببینید فاصله بین کلمات استاندارد نیست. من می‌خوام فاصله کلمات استاندارد بشه فقط.

لینک به ارسال

بنده مشکلی نمی بینم

اگه بخشی از نظر شما مشکل داره عکس بگیرید بذارید تو تاپیک تا بررسی بشه

لینک به ارسال

توی این عکس‌هایی که گذاشتم دقت کنید می‌بینید فاصله‌ی کلمات کلا هر جا که فونت رو یکان کردم از استاندارد بیشتر هست.

برای نمونه چند جایی که مشکل داشت رو خط چین کردم و بالاش استانداردش رو نوشتم.

مشکل فاصله بین کلمات هست؛ اون رو نمی‌دونم چه جوری باید کم کنم. :(

post-8960-0-41508300-1424178448_thumb.jp

post-8960-0-13512700-1424178455_thumb.jp

لینک به ارسال

دوست عزیز سلام.

من با فایرفاکس نسخه 35 تست کردم مشکلی ندیدم.

بر خلاف عکسی که دادید به صورت استاندارد نشون میده.

لینک به ارسال

اوه! اقا من الان با فایر فاکس باز کردم؛ اصلا فونت‌های یکان رو نمی‌خونه که! مشکلش از کجاست به نظرتون؟

لینک به ارسال

من دو بخش مشخص شده رو کامل بررسی کردم توی مرورگر های فایرفاکس گوگل کروم اینترنت اکسپلورر (آخرین نسخه های موجود) مشکلی نبود اصلا توی کد css از word-spacing برای این دو بخش استفاده نشده اینم عکسش

8mi55lkv668xeu5m6qk3.png

3nwwcrdkgfl7nphp0jmj.png

ازبخش سمت راست تصاویر میتونید تمامی کدهایی که در نمایش این دو بخش تاثیر گذار هستند رو ببینید که هیچ word-spacing

روی این بخش ها اثر گذار نیست

جهت اطمینان با مرورگر دیگری سایت رو باز کنید بررسی کنید و یا با مرورگر فایرفاکس سایت رو باز کنید بعد Ctrl+F5 رو بزنید تا کش مرورگر خالی شود

موفق باشید

ویرایش شده توسط bestdata
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...