رفتن به مطلب

مشکل در نصب قالب آماده

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یه قالب اماده گرفتم حالا میخوام نصبش کنم این ارور رو میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Fatal error: Call to undefined function get_header() in /home/dela/domains/delta.com/public_html/index.php on line 1

این قالب تجاری هست و از فروشنده خریداری شده و روی هاست دایرکت ادمین ذخیره شده

و با استفاده از این اموزش تا مرحله نصب پایگاه داده پیش رفتم

http://hamyarwp.com/wordpress/%D8%AC%D9%84%D8%B3%D9%87-%D8%B3%D9%88%D9%85-%D9%85%D8%AF%D8%B1%D8%B3%D9%87-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-%D8%A8%D8%B1-%D8%B1%D9%88%DB%8C-directadmin/

اما مرحله بعدی که رفتن به دامنه و ادامه نصبه نمیاد و این ارور رو میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :o

لینک به ارسال

سلام

متوجه نشدم!

پوسته آماده هست و بعد اتصال به دامنه می خواد؟

اصلا همچین چیزی نداریم.

لینک به ارسال

سلام

متوجه نشدم!

پوسته آماده هست و بعد اتصال به دامنه می خواد؟

اصلا همچین چیزی نداریم.

متشکر

اما منظور بنده اینه که من تا این مرحله پیش رفتم (رنگ سبز ) !

ساختن پایگاه داده

اگر در صفحه اول دایرکت ادمین نیستید با کلیک بر روی دکمه Home کلیک کنید تا این صفحه باز شود.

با کلیک بر روی MySQL Management وارد پنل مدیریت پایگاه داده شوید برای ایجاد یک پایگاه داده بر روی Create New Database کلیک کنید. صفحه‌ای باز می‌شود که در آن می‌توانید با وارد کردن نام پایگاه داده ، یک پایگاه داده جدید ایجاد کنید اما شما نیاز به مشخص کردن یک کاربر برای دسترسی به mysql دارید که با استفاده select existing user یک کاربری که قبلا ایجاد کرده اید را انتخاب کنید و اگر اولین بار است که پایگاهی را ایجاد می‌کنید با وارد کردن یک username و password یک کاربر جدید همراه با پایگاه داده ایجاد می‌شود

database.jpeg

بعد از زدن دکمه create ، صفحه ای باز می‌شود که در آن مشخصات پایگاه داده ایجاد شده نمایش داده می‌شود این اطلاعات را می‌توانید یادداشت کنید یا ذخیره کنید چرا که در مراحل نصب به آن نیاز خواهد داشت.

نصب وردپرس،

با رفتن به آدرس سایتتان مراحل نصب آغاز می‌شود.

نکته : در خود مستندات سایت وردپرس گفته شده که فایل wp-config.php را قبل از شروع نصب ویرایش کنید و مشخصات پایگاه داده را اضافه کنید اما اگر اینکار را نکنید و سایتتان را نصب کنید، امکانی آماده شده که به کمک آن به راحتی می‌توانید این فایل را ایجاد کنید و نیازی به ویرایش فایل wp-config.php به صورت دستی نیست.

با باز کردن آدرس سایت، با پیغامی مواجه می‌شوید که پرونده‌ی wp-config موجود نیست ! اصلا نگران نباشید <<ساختن پرونده‌ی پیکربندی >> کلیک کنید تا براحتی ایجادش کنید

اما از مرحله بعد (رنگ قرمز ) سایت این ارورو میده

Fatal error: Call to undefined function get_header() in /home/dela/domains/@@@@.com/public_html/index.php on line 1

لینک به ارسال

get_header تابع اصلی وردپرس هست

اصلا نباید خطا بده

شما دارید وردپرس نصب می کنید؟

وردپرس آپلود شده؟

ببینید اول باید وردپرس آپلود و بعد پوسته روش سوار بشه

لینک به ارسال

این پوسته وردپرسه حجمشم حدود 20 مگه !!

من در وردپرس تازه کارم اما با جوملا زیاد کار کردم !

در جوملا قالب نصبی هست و جوملا همراه قالب نصب میشه ایا در وردپرس باید اول وردپرس نصب شود بعد قالب خریداری شده؟؟؟

حالا بعد ازنصب باید در کجای وردپرس قالبش نصب شود ؟

با تشکر :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

ویرایش شده توسط amator
لینک به ارسال

اخرین ورژن وردپرسو از کجا باید بگیرم؟ فارسی شده و قابل اعتماد! B) B) B) B)

ویرایش شده توسط amator
لینک به ارسال

این پوسته وردپرسه حجمشم حدود 20 مگه !!

من در وردپرس تازه کارم اما با جوملا زیاد کار کردم !

در جوملا قالب نصبی هست و جوملا همراه قالب نصب میشه ایا در وردپرس باید اول وردپرس نصب شود بعد قالب خریداری شده؟؟؟

حالا بعد ازنصب باید در کجای وردپرس قالبش نصب شود ؟

با تشکر :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

اخرین ورژن وردپرسو از کجا باید بگیرم؟ فارسی شده و قابل اعتماد! B) B) B) B)

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز شما همانطور که آقا مرتضی گفتند اول باید وردپرس را از سایت وردپرس فارسی

http://wp-persian.com/download/

دریافت ، سپس اقدادم به نصب کنید و بعد از پایان نصب وارد پنل بشید و از بخش : نمایش > پوسته ها > افزودن پوسته‌ تازه > بارگذاری پوسته . اقدام به نصب پوسته خود نمایید.

موفق باشید/.

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز شما همانطور که آقا مرتضی گفتند اول باید وردپرس را از سایت وردپرس فارسی

http://wp-persian.com/download/

دریافت ، سپس اقدادم به نصب کنید و بعد از پایان نصب وارد پنل بشید و از بخش : نمایش > پوسته ها > افزودن پوسته‌ تازه > بارگذاری پوسته . اقدام به نصب پوسته خود نمایید.

موفق باشید/.

من میخوام با همون اطلاعات نمونه (مطالب و تصاویر و ...) نصب بشه باید چیکار کنم ؟

لینک به ارسال

من میخوام با همون اطلاعات نمونه (مطالب و تصاویر و ...) نصب بشه باید چیکار کنم ؟

سلام

شرمنده متوجه نشدم منظور شما از "

اطلاعات نمونه (مطالب و تصاویر و ...)

" یعنی چی؟

لینک به ارسال

من یه قالب خریدم میخوام مثل دموش نصبش کنم حالا مراحل نصبش به چه شکلی هست؟

سلام

هیچی فرقی در نحوه نصب نمیکنه ، برای تبدیل قالب به شکل دموی آن شما لازمه تنظیمات خاصی که خود قالب داره و همچنین افزونه های لازم برای قالب را بعد از نصب وردپرس و قالب مورد نظر خودتون ، تنظیم و نصب کنید.

موفق باشید/.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...