رفتن به مطلب

ایندکس کردن یا ایندکس نکردن تگ ها

mohsen29

پست های پیشنهاد شده

سلام

اگر دوست دارید ورودی بیشتری از موتور های جستجو داشته باشید باید تگ های شما ایندکس بشند.حالا خودتون تصمیم بگیرید.

موفق باشید/.

لینک به ارسال

سلام ، دلیل اختلاف نظرات اینکه ممکنه در برخی از سایت ها نیازی به ایندکس کردن تگ ها نباشه! مثل خیلی از سایت های خبری.

برعکس ممکنه در برخی سایت ها ایندکس کردن تگ ها ضروری و خیلی مهم باشه ، مثل سایت های دانلود که با آپدیت هر ورژن یه پست جدید ارسال میکنن یا سایت های گالری که تگ براشون خیلی خیلی مهمه.

ولی در کل ایندکس کردن تگ ها کار مفیدی هست البتّه در صورتی که تگ ها رو اصولی و نه غیراستاندارد بذارین.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام ، دلیل اختلاف نظرات اینکه ممکنه در برخی از سایت ها نیازی به ایندکس کردن تگ ها نباشه! مثل خیلی از سایت های خبری.

برعکس ممکنه در برخی سایت ها ایندکس کردن تگ ها ضروری و خیلی مهم باشه ، مثل سایت های دانلود که با آپدیت هر ورژن یه پست جدید ارسال میکنن یا سایت های گالری که تگ براشون خیلی خیلی مهمه.

ولی در کل ایندکس کردن تگ ها کار مفیدی هست البتّه در صورتی که تگ ها رو اصولی و نه غیراستاندارد بذارین.

سلام

من هم هنوز برام سواله که ایندکس بشن یا نه.

پاسخ اقای شعبانی رو به سوال من ببینید.

لینک به ارسال

سلام

من هم هنوز برام سواله که ایندکس بشن یا نه.

پاسخ اقای شعبانی رو به سوال من ببینید.

http://forum.wp-pars...رو-بزنم-یا-نه؟/

بله آقای شعبانی درست میگن.

در کل در مورد این مسئله نمیشه در مورد سایت ها همه با هم یه پاسخ داد ، همونجور که قبل از این هم گفتم برخی از سایت ها براشون مفید هست (مثل سایت های دانلود یا گالری های عکس) و برخی سایت ها لزومی نداره که زده بشه (به عنوان ضرر نمیشه اعلامش کرد) مثل برخی از سایت ها که برای هر برچسبشون ممکنه فقط 1 پست وجود داشته باشه ، اونجوری اگه آدرس پست اصلی ایندکس بشه بهتره تا اینکه تک تک برچسب هاش هم بخواد ایندکس بشه (معمولاً سایت های علمی و آموزشی جزو این دسته هستند)

ولی اگر بخوایم میانگین بگیریم برچسب ها بهتره برای سایت های بزرگ که روی اساس و اصول خاص کار میکنن ایندکس بشن ، ضرری نمیکنن.

لینک به ارسال

این بستگی به استراتژی مدیریت سایت شما داره که چطوری بازدید کنندگانتون رو به Landing page های سایتتون هدایت کنید

Landing page به صفحات هدف میگن مثلا تو سایت دانلود صفحاتی که لینک دانلود دارن هست توی سایت های فروشگاهی صفحه خرید محصولات هست ...

مثالی میزنم برای انتخاب استراتژی

یکی سایت طراحی قالب سایت داره (مشتری هاش 80 درصد وبمستر هستن که با مفهوم تگ آشنا هستن ) میتونه تگ رو ایندکس کنه چون اگه از طریق لینک یه برچسب بازدید کننده وارد سایت بشه به صفحه اصلی میرسه چون آشناست

ولی تو یه فروشگاه ابزار کودکان یا افراد مسن شاید به صفحه برچسب برخورد کنن گیج بشن ندونن باید چیکار کنن و... بهتره که ایندکس نشه ...

موفق باشید

لینک به ارسال

بله آقای شعبانی درست میگن.

در کل در مورد این مسئله نمیشه در مورد سایت ها همه با هم یه پاسخ داد ، همونجور که قبل از این هم گفتم برخی از سایت ها براشون مفید هست (مثل سایت های دانلود یا گالری های عکس) و برخی سایت ها لزومی نداره که زده بشه (به عنوان ضرر نمیشه اعلامش کرد) مثل برخی از سایت ها که برای هر برچسبشون ممکنه فقط 1 پست وجود داشته باشه ، اونجوری اگه آدرس پست اصلی ایندکس بشه بهتره تا اینکه تک تک برچسب هاش هم بخواد ایندکس بشه (معمولاً سایت های علمی و آموزشی جزو این دسته هستند)

ولی اگر بخوایم میانگین بگیریم برچسب ها بهتره برای سایت های بزرگ که روی اساس و اصول خاص کار میکنن ایندکس بشن ، ضرری نمیکنن.

الان بنده یک سایت مجله اینترنتی دارم که برای اون چند وقتیه که گذاشتم ایندکس بشن و اینطوری بهترم شده بازدیدش.

اما بنا به گفته ای که برای بعضی سایتا مفید و بعضیا مضر ، اگر در سایتی که سیاستش ترجمه قالب و ارائه قالب های ترجمه شده است ایا ایندکس شدن تگ ها به نفعشه یا خیر؟

با سپاس

یکی سایت طراحی قالب سایت داره (مشتری هاش 80 درصد وبمستر هستن که با مفهوم تگ آشنا هستن ) میتونه تگ رو ایندکس کنه چون اگه از طریق لینک یه برچسب بازدید کننده وارد سایت بشه به صفحه اصلی میرسه چون آشناست

ولی تو یه فروشگاه ابزار کودکان یا افراد مسن شاید به صفحه برچسب برخورد کنن گیج بشن ندونن باید چیکار کنن و... بهتره که ایندکس نشه ...

موفق باشید

با سلام

الان بنده که وب سایت ارائه قالب های ترجمه شده وردپرس رو دارم از تگ استفاده کنم به نفع سایتمه یا خبر؟

دچار دوگانگی شدم این چند وقته.

با سپاس

لینک به ارسال

بازم حرف قبلم رو ادامه میدم

از نظر سئو ایندکس شدن برچسب ها نتیجه خوبی داره چون یک تطبیق کلمات کلیدی و یک چگالی نسبتا مناسب کلمه کلیدی رو اتوماتیک ایجاد میکنه و هر سایتی میتونه برچسب هاش رو ایندکس کنه اگه ساختار قالبش گیج کننده نباشه و بازدید کننده براحتی بتونه به صفحه هدف برسه (ولی فرض کنید طرف بیاد تو برچسب شما اما قالب شما هیچ لینکی به صفحه هدف نداشته باشه یا داشته باشه ولی مشخص و بارز نباشه طرف از سایت شما میره از این بدتر دیگه تو نتایج سایت شما رو ببینه کلیک نمیکنه! )

ولی اینکه ایندکس بشه نشه شما باید باتوجه به استراتژی مدیریت خودتون تصمیم بگیرید (کاربران خودتون رو بررسی کنید چه سنی هستن چقدر با اینترنت آشنایی دارن ... قالب خودتون رو هم بررسی کنید که مناسب چه افرادی هست بعد تصمیم بگیرید)

ولی اگه میخواهید هرچی از دهن من شنیدید رو انجام بدید میگم چه ایندکس بشه چه نشه حتما بذارید فالو بشه ... (ایندکس هم شد چه بهتر)

موفق باشید

لینک به ارسال

کاربرا ک مسلما افرادی هستن که به نت و این جور چیزا اشنایی دارن.

فقط ترسم از اینه که گوگل دیر تر رنک بده یا مثلا رتبه نمایش سایت رو بیاره پایین.

به خاطر کمکتون ممنون.

با سپاس

لینک به ارسال

کاربرا ک مسلما افرادی هستن که به نت و این جور چیزا اشنایی دارن.

فقط ترسم از اینه که گوگل دیر تر رنک بده یا مثلا رتبه نمایش سایت رو بیاره پایین.

به خاطر کمکتون ممنون.

با سپاس

بهتره ایندکس بشن. از جمله دلایلش میشه به مقطع دانش کاربراتون و همچنین نوع جستجو کاربرا برای قالب های اینترنتی نام برد. (قالب سه ستونه ، دو ستونه و...)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...