رفتن به مطلب

فروش محصولات ابزار وب گرافیکی در سایت وب4دانلود

M.Javad

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت کاربران عزیز

بنده یه سری ابزار گرافیکی از سایت های خارجی خریداری کردم و با قیمت های عالی و مناسب برای فروش قرار دادم که شما می تونید از این ابزار که شامل (آیکن,کد,فایل لایه بازی و ...) میشه دیدن کنید و با پشتیبانی بنده خریداری کنید.

http://web4dl.ir/category/%d9%81%d8%...-%d9%88%d8%a8/

همچنین تعدادی افزونه وردپرس که بسیار هم پرفروش بودند در سایت های اصلی خریداری کردم که مطمئنا به درد شما هم میخوره

http://web4dl.ir/category/%d9%81%d8%...f%d8%a7%d9%87/

اگه سوالی داشتین در خدمتم

لینک به ارسال

سلام

یه سوال داشتم اون افزونه‌هایی رو که خرید کردین با چه لایسنزی هست؟

لایسنز تک نفره

فقط نگو که برای این افزونه smart SEO

۴۰۰ هزار تومن پول دادی که باورش خیلی سخته!!!

اگر هم لایسنز تکی خرید کردید که درست نیست اون رو دوباره بفروشید به هزار نفر

اون‌وقت توی سایت‌تون هم بنویسید:

توجه : فروش محصول پس از خرید از سایت ... در سایت های دیگر با قیمت پایین تر و حتی به صورت رایگان کار ناپسندی می باشد.

• امتیاز 3
لینک به ارسال

مگه 22 دلار نیست؟

توجه : فروش محصول پس از خرید از سایت ... در سایت های دیگر با قیمت پایین تر و حتی به صورت رایگان کار ناپسندی می باشد.

خداییش این متن رو حذف کنی بهتره، هم متناقضه و هم هیچکسی بهش توجه نمی کنه.

حالا این افزونه smart SEO رو بخرم، تاثیر چندانی داره؟ (منظورم از تولید کننده اصلی هست)

• امتیاز 2
لینک به ارسال

واقعا دوس دارم بدونم شما چه شکلی نسخه اصلی فروش افزونه حرفه ای smart SEO برای وردپرس که 22 دلار هستش میشه 77 هزار تومان بدون در نظر گرفتن هزینه های اضافی خودشم لیسنس تک کاربره رو میدین 50 تومن ؟

و گیرم لایسنس کامل رو خریداری کرده باشید که قیمتش هم 275 هزار تومن هستش.

بهتر هستش یه سر به قوانین فروشگاه اصلی بزنید

• امتیاز 3
لینک به ارسال

سلام

یه سوال داشتم اون افزونه‌هایی رو که خرید کردین با چه لایسنزی هست؟

لایسنز تک نفره

اگر هم لایسنز تکی خرید کردید که درست نیست اون رو دوباره بفروشید به هزار نفر

سلام نخیرم 400 تومن نخریدم از طریق پسرخالم که در کانادا هستش خریداری کرده برام و برام فرستاده و منم با قیمت ارزون تر برای فروش گذاشتم

این محصول اگه دقت کرده باشین تو سایت اصلی هم یه عالمه فروش رفته پس طبیعتا فایل لایسنسش که دارای کد فعالسازی هستش قابل استفاده برای همه هستش و من خودم دارم استفاده میکنم ازش و خیلی هم راضیم چون افزونه فوق العاده ایه

مگه 22 دلار نیست؟

خداییش این متن رو حذف کنی بهتره، هم متناقضه و هم هیچکسی بهش توجه نمی کنه.

حالا این افزونه smart SEO رو بخرم، تاثیر چندانی داره؟ (منظورم از تولید کننده اصلی هست)

بله جناب میدونم در آخر اگه یکی بخره میره مجانی میزاره تو سایتش و تمم زحمات من به باد میره ولی خب گفتم بزار شاید کسی وجدان داشت :))

افزونه اش فوق العاده اس خودم دارم استفاده میکنم حرف نداره

التبه قیمتشم 40 تومن کردم به مناسبت ماه آخر سال و تا یه ماه بعد عید همهمین قیمت هستش

واقعا دوس دارم بدونم شما چه شکلی نسخه اصلی فروش افزونه حرفه ای smart SEO برای وردپرس که 22 دلار هستش میشه 77 هزار تومان بدون در نظر گرفتن هزینه های اضافی خودشم لیسنس تک کاربره رو میدین 50 تومن ؟

و گیرم لایسنس کامل رو خریداری کرده باشید که قیمتش هم 275 هزار تومن هستش.

بهتر هستش یه سر به قوانین فروشگاه اصلی بزنید

جهت اطلاع تون بنده روی دوتا از سایت های خودم نصب کردم و جالبه بدونید اصلا هیچ جای تنظیماتش از من لایسنس نخواسته و بدون اررور داره کار میکنه.عکس هاشم میفرستم که متوجه بشید :)

ویرایش شده توسط M.Javad
لینک به ارسال

این هم عکس از صفحه تنظیمات افزونه در دو سایت مختلف که متوجه بشید نیازی به لایسنس هم نداره

u383sz6vzpcx.png

ahwcugol6q7t.png

1pwtzuu9soea.png

yti5ovkywyv6.png

4bfk4z7lppfo.png

ویرایش شده توسط M.Javad
لینک به ارسال

هر چیزی که با کپی رایت در تناقض باشه در انجمن جایی نداره

اگر محصولات کپی رایت دار رو آدرس دادید این تاپیک باید حذف بشه

• امتیاز 1
لینک به ارسال

هر چیزی که با کپی رایت در تناقض باشه در انجمن جایی نداره

اگر محصولات کپی رایت دار رو آدرس دادید این تاپیک باید حذف بشه

منظورتون رو نفهمیدم یعنی چی کپی رایت دار؟!این محصول رو من از سایت اصلی خریداری کردم و مثل خیلی ها دارم توی ایران میفروشم.این مشکلی داره؟!

لینک به ارسال

متاسفانه بله

ببینید شما برای خودتون خریداری کردید و فروشنده به شما فروخته و تک فروشی هست

از لحاظ کپی رایت شما حق ندارید اون رو به فروش برسونید مگر اینکه مالکیت حقوقی اون رو خریداری کرده باشید

• امتیاز 2
لینک به ارسال

منظورتون رو نفهمیدم یعنی چی کپی رایت دار؟!این محصول رو من از سایت اصلی خریداری کردم و مثل خیلی ها دارم توی ایران میفروشم.این مشکلی داره؟!

البته منظورشون این نیست که فروشش تو ایران مشکلی داره. منظورشون اینه که با قوانین این انجمن مغایرت داره و شما نباید در این انجمن اقدام به معرفی آنها کنید.

فکر می کنم اگر این مورد یکی از قوانین انجمن است بهتره در قوانین درج بشه. :)

• امتیاز 1
لینک به ارسال

البته منظورشون این نیست که فروشش تو ایران مشکلی داره. منظورشون اینه که با قوانین این انجمن مغایرت داره و شما نباید در این انجمن اقدام به معرفی آنها کنید.

فکر می کنم اگر این مورد یکی از قوانین انجمن است بهتره در قوانین درج بشه. :)

آقا تو رو خدا کاسبی مارو کساد نکنید خدارو خوش نمیاد :D:P:))))))))))))

لینک به ارسال

ببینید فروش افزونه در codecanyon.net دو حالت داره

Regular و Extended در حالت Extended افزونه ۱۱۰ دلار هست

اون رفیق‌تون کدوم لایسنز رو خریده و به شما داده

اگه لایسنز Regular باشه هم اون بنده‌خدا کپی‌رایت رو نقض کرده و هم شما که دارید اون افزونه رو می‌فروشید

• امتیاز 4
لینک به ارسال

ببینید فروش افزونه در codecanyon.net دو حالت داره

Regular و Extended در حالت Extended افزونه ۱۱۰ دلار هست

اون رفیق‌تون کدوم لایسنز رو خریده و به شما داده

اگه لایسنز Regular باشه هم اون بنده‌خدا کپی‌رایت رو نقض کرده و هم شما که دارید اون افزونه رو می‌فروشید

اونجا خارجه اینجا ایرانه!!!گفتم خب یه چیزی بخرم اینجا بفروشم که جدید باشه هر کسی نداشته باشه دیگه بعدشم به نظر شما بده همچین پلاگین به این خوبی رو با این هزینه نخرید؟!او بنده خدا اونور دنیا داره پولشو در میاره به اون که ضرری نمیرسه فقط فعلا به من بدبخت فقط ضرر رسیده :D:P

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...