رفتن به مطلب

no index کردن قسمتی از متن ها در گوگل

پست های پیشنهاد شده

با سلام

خواستم بدونم راهی هست که بشه قسمتی از یه متن رو تو گوگل no index کرد ؟ یعنی اینکه گوگل اونو در نظر نگیره یا اصلا نبینه ؟

فرض مثال تو یه سایت دانلود میخوایم به متن تبلیغاتی بالای همه پست ها باشه که در حد 10 سطر باشه حالا متن تبلیغ کاملا بی ربط به پست ماس

این باعث میشه که سئو پست خیلی ضعیف شه ، من یه تبلیغ گذاشتم وروری گوگلم یهو از 200 اومد تا 50 هنوزم درست نشده :)

اگه راهی هست راهنمایی کنید

لینک به ارسال

نه راهی نیست که قسمتی از متن no index بشه! میشه اونو از دید گوگل مخفی کرد ولی به هیچ وجه دنبالش نباشید چون گوگل میفهمه و جریمه تون میکنه

حالا ببنظرتون چیکار میتونم بکنم که اینطور متنی رو بذارم و تو سئو تاثیر منفی نذاره؟

لینک به ارسال

حالا ببنظرتون چیکار میتونم بکنم که اینطور متنی رو بذارم و تو سئو تاثیر منفی نذاره؟

باید بین کاربر و خودتون(در آمدتون) توازنی رو ایجاد کنید تا گوگل هم بهتون گیر نده، بهتره اینجوری جواب شما رو بدم که راهی وجود نداره و سعی نکنید گوگل رو دور بزنید چون در نهایت خودتون به شدت جریمه میشید! ببینید آیا منطقی هستش که اون تبلیغی که میذارید رو برارید یا اینکه بذارید و بازدیدکننده از دست بدید بهتره؟! از تبلیغات پاپ آپ هم تا حد ممکن استفاده نکنید چون به سئو لطمه وارد میکنه. ولی اگر پولشو لازم دارید استفاده کنید!! میشه همون توازنی که گفتم اول، باید خودتون تصمیم بگیرید.

لینک به ارسال

سلام

جستجو کنید

<!--googleoff: index-->
مطلبی که ایدنکس نمیشه
<!--googleon: index>
ادامه ایندکس

قبلا مطرح شده بود (که البته خودم هم جستجو کردم چیزی پیدا نکردم :)

منبع

لینک به ارسال
  • 5 ماه بعد...

سلام

جستجو کنید

<!--googleoff: index-->
مطلبی که ایدنکس نمیشه
<!--googleon: index>
ادامه ایندکس

قبلا مطرح شده بود (که البته خودم هم جستجو کردم چیزی پیدا نکردم :)

منبع

عاقا حالا درسته که اگه از این کد استفاده کنیم کل صفحه ایندکس نمیشه یا مجاز به استفاده هستیم؟؟

لینک به ارسال

منبع ذکر شده رو نگاه کنید

همین طور می‌تونید کد رو جستجو کنید برای منابع معتبرتر بیشتری

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...