رفتن به مطلب

روش ثبت سایت در موتور جستوجوگر یوز

yas1717

پست های پیشنهاد شده

احتمالا از جست و جوگر گوگل و.. برای ثبت سایت ها استفاده کرده و وب سایت من هم در یوز ایندکس شده بود بدون اینکه ثبت کنم.

لینک به ارسال

باسلام

از api بینگ استفاده می کند

بیشتر روی گوگل تمرکز کنید فک کنم براتون بهتر باشه.

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام خدمت دوستان

من یکی از نیروهای تیم فنی موتور یوز هستم.

چند تا نکته بگم:

یکی این که همون طور که دوستان اشاره کردن، موتور یوز مثل بقیه‌ی موتورهای جستجوی مطرح دنیا، به صورت خودکار وب رو خزش می‌کنه و صفحات رو استخراج می‌کنه. اما به هر دلیل ممکنه یه سایت از قلم بیافته، یا تعداد صفحات خزش شده ازش کم باشه. برای این جور مواقع خوشحال می‌شیم به ما اطلاع بدید. متأسفانه هنوز فرصت نکردیم صفحه‌ای مخصوص این کار درست کنیم. اما فعلاً می‌تونید از طریق آدرس ایمیل info@yooz.ir برامون آدرس سایت مورد نظر رو بفرستید تا در اسرع وقت خزش بشه.

دوم این که نخیر، ما از API هیچ موتور جستجوی دیگه‌ای برای هیچ کاری (نه خزش کردن وب و یافتن صفحات، نه برای جستجو) استفاده نمی‌کنیم و یک موتور جستجوی مستقل هستیم. صفحات رو خودمون خزش و index می‌کنیم و جستجو رو روی اون انجام می‌دیم.

از اون دوستی هم که خیلی با اطمینان گفتن «از api بینگ استفاده می کند» خواهشمندم منبعشون رو برای این حرفشون بفرمایند تا حداقل ما خودمون بفهمیم که داریم از بینگ استفاده می‌کنیم و خبر نداشتیم!!!

لینک به ارسال
  • 6 ماه بعد...

سلام خدمت دوستان

چند تا نکته بگم:

یکی این که همون طور که دوستان اشاره کردن، موتور یوز مثل بقیه‌ی موتورهای جستجوی مطرح دنیا، به صورت خودکار وب رو خزش می‌کنه و صفحات رو استخراج می‌کنه. اما به هر دلیل ممکنه یه سایت از قلم بیافته، یا تعداد صفحات خزش شده ازش کم باشه. برای این جور مواقع خوشحال می‌شیم به ما اطلاع بدید. متأسفانه هنوز فرصت نکردیم صفحه‌ای مخصوص این کار درست کنیم. اما فعلاً می‌تونید از طریق آدرس ایمیل info@yooz.ir برامون آدرس سایت مورد نظر رو بفرستید تا در اسرع وقت خزش بشه.

دوم این که نخیر، ما از API هیچ موتور جستجوی دیگه‌ای برای هیچ کاری (نه خزش کردن وب و یافتن صفحات، نه برای جستجو) استفاده نمی‌کنیم و یک موتور جستجوی مستقل هستیم. صفحات رو خودمون خزش و index می‌کنیم و جستجو رو روی اون انجام می‌دیم.

از اون دوستی هم که خیلی با اطمینان گفتن «از api بینگ استفاده می کند» خواهشمندم منبعشون رو برای این حرفشون بفرمایند تا حداقل ما خودمون بفهمیم که داریم از بینگ استفاده می‌کنیم و خبر نداشتیم!!!

بله ، موتور جستجوی یوز برعکس خیلی از موتور جستجوی های ایرانی که فقط از بینگ و گوگل کمک میگیرند ، خودش خزش داره و از هیچکدوم از موتورجستجوها استفاده نداره،

در روزهای ابتدائی افتتاح این موتور جستجو بنده چندین ورودی از یوز داشتم که خودمم تعجب کردم و بعدش ب پیگیری فهمیدم خودش خزش داره و ایندکس میکنه.

متاسفانه به جای حمایت باید همدیگه رو خراب کنیم:

در چین فقط 18 در مردم از گوگل استفاده میکنند 80 در صد از موتور جستجوی ملی بايدو

در روسیه 70 درصد از موتور جستجوی ملی ياندکس

در کره جنوبی 70 درصد از موتور جستجوی ملی ناور

در ایران حالا ه نگاه بندازیم :

0 درصد از موتورجستجوی ملی

100 در صد از موتور جستجوی خارجی

جالب اینجاس صد در صد هم میگیم (چیه از گوگل کمک میگیره ، منم میتونم بزنم ، میخوام بزنم ، منم زدم ، چرته ، خرابه ، ایراد داره ، سرورش خارجه ، و ... )

یارو حاضره توی لینک گوگل رو بذاره ، یاهو رو بذاره لینک ایرانی توی سایتش باشه سریع حذفش میکنه....

به هر حال دادا همونطوری که دوست عزیزمون گفت ایمیل بده بهشون ...

لینک به ارسال
  • 11 ماه بعد...
در در 3/24/2015 at 10:04، sayyid گفته است :

سلام خدمت دوستان

چند تا نکته بگم:

یک موتور جستجو به اسم ملت ایران افتتاح شده(یوز)، حالا طرف باید از یک کشور دیگه ایمیل زده بمن میگه سایتم رو توی این موتور ایندکس کن، بنده خدا حالا فکر کرده این موتور در حد گوگله، نمیدونه حتی نمیتونه سایتها رو هم ایندکس کنه.
اومدن میگن اتوماتیک ایندکس میکنه، پس کو؟ حالا من اومدم ایمیل زدم به اینفوشون! وای برشما و بر کسانیکه پروژه طراحی و توسعه این موتور رو بشما واگذار کردن!
زشتی اینکار اونقدر زیاده ولی شما حالیتون نیست، انشاالله یه روزی چشم طراحان یوز باز بشه و متوجه این خیانت بشن.
پارسی جو رو راحت من رفتم اسم سایت رو اد کردم، دو روز بعد ایندکس شد رفت. من حاضرم شرط ببندم اینا حتی اصول اولیه ایندکسینگ رو هم رعایت نکردن، برای اینکه از سر خودشون وا کنن میگن که اتوماتیکه.

لینک به ارسال
در در 3/24/2015 at 10:04، sayyid گفته است :

سلام خدمت دوستان

چند تا نکته بگم:

یک موتور جستجو به اسم ملت ایران افتتاح شده(یوز)، حالا طرف باید از یک کشور دیگه ایمیل زده بمن میگه سایتم رو توی این موتور ایندکس کن، بنده خدا حالا فکر کرده این موتور در حد گوگله، نمیدونه حتی نمیتونه سایتها رو هم ایندکس کنه.
اومدن میگن اتوماتیک ایندکس میکنه، پس کو؟ حالا من اومدم ایمیل زدم به اینفوشون! وای برشما و بر کسانیکه پروژه طراحی و توسعه این موتور رو بشما واگذار کردن!
زشتی اینکار اونقدر زیاده ولی شما حالیتون نیست، انشاالله یه روزی چشم طراحان یوز باز بشه و متوجه این خیانت بشن.
پارسی جو رو راحت من رفتم اسم سایت رو اد کردم، دو روز بعد ایندکس شد رفت. من حاضرم شرط ببندم اینا حتی اصول اولیه ایندکسینگ رو هم رعایت نکردن، برای اینکه از سر خودشون وا کنن میگن که اتوماتیکه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...