nima1369

راه اندازی سایت عکس با وردپرس

7 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام می خواستم بدونم آیا وردپرس برای راه اندازی سایت با موضوع عکس مناسبه یا خیر با توجه به این موضوع که در سایتهای عکس متن خاصی وجود نداره و فقط عکس می باشد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ، بله مناسبه ، البتّه من منظور شما به خوبی درک نکردم ، منظور از سایت عکس گالری هست؟

اگه منظورتون گالری هست حتماً به یاد داشته باشین که برای دریافت بازدید از موتور های جستجو باید متن هم داشته باشین...

در کل وردپرس برای ایجاد هرگونه سایتی به این سبک ها کاملاً انعطاف پذیره ، کافیه شما براش تعریف کنید که چه چیزی رو کجا نمایش بده و چگونه.

(اگر گالری خواستید علاوه بر افزونه های مختلف گالری قالب هایی هم مختص اینکار ساخته شدن)

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله سایت گالری عکس مثل عکس طبیعت ، بازیگران ، ماشین ، بازی و ... ولی متاسفانه متن خاصی نمیشه براشون ایجاد کرد مگر به یک عنوان برای عکس

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای با وردپرس براحتی میشه ایجاد کرد

ماشاله چیزی هم که زیاد داره پوسته گالری!

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نمونه های زیادی از گالری ها حتّی ایرانی هست که میتونه بهتون کمک کنه تو انتخاب راه درست ، خودمم دارم روی راه اندازی یه گالری کارآمد کار میکنم.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از راهنماییتون ولی من بیشتر منظورم سئو کردن عکسها با توجه به سیستم وردپرس است افزونه هایی در این مورد هست ولی خیلی کارامد نیست

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در مورد بهینه سازی سئوی عکس ها چیز خاصی اصلاً لازم نیست جز alt های مناسب و استفاده کردن از کد های استاندارد قالب

بله ، تمامی کار هایی که ممکنه لازم بیاد در مورد سئوی قالب های گالری رو میشه به راحتی به وردپرس اضافه کرد.

درواقع اصلاً ربطی به وردپرس ، جوملا و... نداره! این شمایین که باید قابلیّت ها رو اضافه کنین.

مثلاً اینکه حالا که نیازی به عنوان ندارین چی رو به عنوان h1 قرار بدین.

(اضافه کردن خودکار alt برای تصاویر ، لایت باکس ها ، تغییر اندازه ها و... همه ممکنه با وردپرس)

همچنین در مورد سئوی تصاویر افزونه های کارآمدی مثل seo friendly image هست که میتونین استفاده کنین.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری