رفتن به مطلب

درخواست افزونه ی دریافت مطالب از api گوگل

پست های پیشنهاد شده

api دریافت تگ ، ادرس و خلاصه ی مطالب یک کوئری فکر کنم با con api مشخص میشد .

ویرایش شده توسط Dggr
لینک به ارسال

یکسری بخشها برای نتایج آمار داره که البته آمار ایران طبق معمول نیست(زبان فارسی نیست)

ولی چیز یکه شما میگی رو ندیدم. معمولا آماری هست و پست و این چیزها نداره!

لینک به ارسال

شما سایت های موتوری بر اساس گوگل رو دیدید ؟ که نتایج رو در یک کلمه ی خاص میگیرند و بر اساس اون پست می زنند ؟ همون !

لینک به ارسال

الگوریتم اون سایتها متفاوت هست

براساس کلمه های بیشتر جستجو شده یا تردنز یا ورودی ها و... میتونه باشه

در مورد اینها جستجو کنید مطالب زیادی پیدا میشه

چون مخالف ساز و گار این نوع سایتها و گسترش اونها هستم نمیتونم اطلاعات بیشتری ارائه بدم :)

موفق باشید

لینک به ارسال

الگوریتم اون سایتها متفاوت هست

براساس کلمه های بیشتر جستجو شده یا تردنز یا ورودی ها و... میتونه باشه

در مورد اینها جستجو کنید مطالب زیادی پیدا میشه

چون مخالف ساز و گار این نوع سایتها و گسترش اونها هستم نمیتونم اطلاعات بیشتری ارائه بدم :)

موفق باشید

یک چنین چیزی طراحی کردم و به پشتیبانی گوگل فرستادم تا این مدل سایت ها رو اسپم کنند ولی افاقه نکرد :| به همین دلیل هر اسکریپت اسپمی دستم میاد با چند ایمیل مختلف به وسیله ی چند نفر دیگه از دوستان به گوگل یا وبلاگ مت کاتز میفرستیم تا شاید این ها رو اسپم کنند بار پیش هم 1bot . I r رو فرستادیم که اسپم شد :D حالا این اسکریپت رو میخوام بنویسم و بفرستم ولی مثل این که در توانم نیست ! :D
لینک به ارسال

یک چنین چیزی طراحی کردم و به پشتیبانی گوگل فرستادم تا این مدل سایت ها رو اسپم کنند ولی افاقه نکرد :| به همین دلیل هر اسکریپت اسپمی دستم میاد با چند ایمیل مختلف به وسیله ی چند نفر دیگه از دوستان به گوگل یا وبلاگ مت کاتز میفرستیم تا شاید این ها رو اسپم کنند بار پیش هم 1bot . I r رو فرستادیم که اسپم شد :D حالا این اسکریپت رو میخوام بنویسم و بفرستم ولی مثل این که در توانم نیست ! :D

گوگل هیچوقت به خاطر شما و چند نفر دیگه سایتی رو فیلتر نمیکنه

یک مورد از اون سایت های اسپم برای مثال از این روش تگ های پیشنهادی خود گوگل استفاده میکنه :

http://google.com/complete/search?output=toolbar&hl=en&q="عکس "

این سرویس خود گوگل هست و هیچموقع اسپم نمیشه اما سایت های اسپم کارشون متفاوته

لینک به ارسال

گوگل اگر تعداد ریپورت ها زیاد باشه و اسکریپت رو براش ارسال کنید سایت رو اسپم میکنه :) باور ندارید ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...