رفتن به مطلب

افزونه پرداخت آنلاین مناسب برای وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت کلیه دوستان ...

من دنبال یه افزونه برای وردپرس هستم که بشه با اون به درگاه بانکی یا زرین پال متصل شد و کاربر بعد از واریز مبلغ , دوباره به سایت برگرده به طور اتوماتیک , و بعدش مثلا لینک دانلود فلان مطلب براش نمایش داده بشه . . .

من افزونه ی زرین پال وردپرس رو دیدم و کار کردم باهاش ولی تا اونجا که بررسی کردم , دیدم چنین امکانی رو نداره ...

دوستان می تونن راهنمایی کنن ؟!

لینک به ارسال

شاید نوشته زیر برای شما مفید واقع شود...#

پک فروشگاهی افزونه های پرداخت برای وردپرس

لینک به ارسال

دوستان من افزونه ی دانلود فایل به ازای پرداخت آنلاین زرین پال رو نصب کردم (WP Simple Zarinpal Shopping cart) و از سایت زرین پال هم یک درگاه پرداخت آنلاین گرفتم و کدی که بهم داد رو داخل تنظیمات افزونه مذکور وارد کردم ...

ولی الان وقتی روی خرید کلیک میشه با ارور سایت زرین پال مواجه میشه .. مشکل از کجاست ؟

این خطا رو میده "تراکنشی با اين مشخصات پيدا نشد. کد خطا:-2"

ویرایش شده توسط farzad231
لینک به ارسال

دوست عزیز در حال پیاده سازی یک اسکریپت کاملاً مجزا هستم که تا هفته دیگه کارش تموم میشه .

اگر صبر میکنید چه بهتر اگر نه دنبال افزونه download per pay بگردید .

لینک به ارسال

farzad231 دوست عزیز

بهتره مشکلتونو در تاپیک دیگه ای پیگیری کنید تا هم شما و بقیه دوستانی که با مشکل مشابه مواجه شدند زودتر به جواب برسید.

لینک به ارسال

فکر کنم افزونه های پرداخت پی لاین بتونه کارت راحت کنه.من خودم هنوز فعالش نکردم.وای افزونه به ازاری پرداخت و دانلود و ... داره.یه چک کن ببین کارت راه می افته.(فقط برای پی لاین نه زرین پال)

لینک به ارسال

از دوستان ممنونم . . مشکل با افزونه ی داخل آزمایشگاه خود زرین حل شد ... البته چیزی که دقیقا منظورم بود نیست ولی همین هم خوبه ...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...