• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس

7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت کلیه دوستان ...

من دنبال یه افزونه برای وردپرس هستم که بشه با اون به درگاه بانکی یا زرین پال متصل شد و کاربر بعد از واریز مبلغ , دوباره به سایت برگرده به طور اتوماتیک , و بعدش مثلا لینک دانلود فلان مطلب براش نمایش داده بشه . . .

من افزونه ی زرین پال وردپرس رو دیدم و کار کردم باهاش ولی تا اونجا که بررسی کردم , دیدم چنین امکانی رو نداره ...

دوستان می تونن راهنمایی کنن ؟!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان من افزونه ی دانلود فایل به ازای پرداخت آنلاین زرین پال رو نصب کردم (WP Simple Zarinpal Shopping cart) و از سایت زرین پال هم یک درگاه پرداخت آنلاین گرفتم و کدی که بهم داد رو داخل تنظیمات افزونه مذکور وارد کردم ...

ولی الان وقتی روی خرید کلیک میشه با ارور سایت زرین پال مواجه میشه .. مشکل از کجاست ؟

این خطا رو میده "تراکنشی با اين مشخصات پيدا نشد. کد خطا:-2"

ویرایش شده در توسط farzad231
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز در حال پیاده سازی یک اسکریپت کاملاً مجزا هستم که تا هفته دیگه کارش تموم میشه .

اگر صبر میکنید چه بهتر اگر نه دنبال افزونه download per pay بگردید .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

farzad231 دوست عزیز

بهتره مشکلتونو در تاپیک دیگه ای پیگیری کنید تا هم شما و بقیه دوستانی که با مشکل مشابه مواجه شدند زودتر به جواب برسید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر کنم افزونه های پرداخت پی لاین بتونه کارت راحت کنه.من خودم هنوز فعالش نکردم.وای افزونه به ازاری پرداخت و دانلود و ... داره.یه چک کن ببین کارت راه می افته.(فقط برای پی لاین نه زرین پال)

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از دوستان ممنونم . . مشکل با افزونه ی داخل آزمایشگاه خود زرین حل شد ... البته چیزی که دقیقا منظورم بود نیست ولی همین هم خوبه ...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Rangarang
      سلام
      وقتی سایتمون پروتکل SSL داشته باشه و بخوایم تو صفحه اول از یک IFRAME ای استفاده کنیم که خودش SSL نداره (HTTP هست)، باید چیکار کرد؟ چون قبل از اینکه SSL رو سایت نصب بشه، IFRAME درخواست خودش رو به نسخه HTTP می فرستاد اما دقیقا بعد از نصب SSL اون IFRAME به صورت خودکار درخواست HTTPS می فرسته به سایت مقصد و چون سایت مقصد HTTPS نداره، IFRAME با خطا مواجه می شه. من می خواستم بدونم چطوری باید کاری کرد که IFRAME درخواست HTTP ارسال کنه همچنان.
      از افزونه Really Simple SSL استفاده می کنم.
      مرسی
    • توسط sygunsys
      دوستانی که سئو کار هستند و یا تجربه دارند می تونن بگن که چطوری میشه کلمه ی کلیدی  نرم افزار حسابداری یه روزه از صفحه ی اول لینک 5 بره صفحه ی 2 لینک 8؟؟؟
    • توسط hasanataie
      سلام خدمت همکاران عزیز
      من میخوام یه انجمن وی‌بولتین بزنم که به وردپرس متصل بشه
      یعنی وقتی کاربر میاد تو وردپرس ثبت نام میکنه داخل انجمن هم واسش اکانت ایجاد بشه
      و وقتی که کاربر توی انجمن ثبت نام میکنه داخل وردپرس هم ثبت نام بشه
      وقتی کاربر در انجمن لاگین کرد در وردپرس هم لاگین بشه و برعکس.

از دوستان عزیز کسی این مورد رو میتونه اوکی کنه
      با پرداخت هزینه

• توسط Rangarang
      سلام
      مثلا فرض کنید تو سایت های خبری، اون تصویر کوچیکی که کنار عنوان قرار داره عکس نویسنده ست و وقتی وارد می شیم به صورت عادی عکس نویسنده بزرگ هست، خب این برای بقیه مطالب درسته و خوبه که تصویر کوچیک بزرگ بشه ولی وقتی بخوایم برای یک دسته خاص همون بحث نمایش تصویر کوچیک نویسنده رو داشته باشیم، دیگه درست نیست وقتی وارد ادامه مطلب می شیم، تصویر نویسنده به صورت بزرگ نمایش داده بشه.
      من می خواستم بدونم آیا امکانش هست که کارکرد فعلی تصویر شاخص رو برای یک دسته مشخص تغییر بدیم به کمک افزونه ای؟ و مثلا برای این دسته خاص دو تصویر معرفی کنیم، یکی تصویر کوچیک که نمایش دهنده عکس نویسنده و یکی هم بزرگ که شامل یک تصویر دل خواه هست. ممنون می شم این رو بگید، یا حتی اینکه کلا چیکار کنیم برای یک دسته خاص اصلا تصویر شاخص داخل پست رو نمایش نده.
      ممنونم
    • توسط mrasoul
      با عرض سلام و خسته نباشید ... لطفا این صفحه را ببینید :
      صفحه مورد نظر
      در این صفحه و بعد از ویدئو یک فهرست وجود دارد با آیتمهایی مثلا
      1.Introduction
      2.Brackets Extensions
      و ... که در اصل سرفصل های این آموزش است که شامل یکسری زیر مجموعه هستند ... وقتی روی زیرمجموعه ها کلیک می کنید اون مجموعه را نشان می دهید . به عنوان مثال روی
      1.2The Extension Manager
      کلیک کنید ...
      من اگر بخوام یک پست آموزشی کامل بسازم و تو این پست این سرفصل ها رو تعریف کنم آیا وردپرس امکانی رو داره بدون اینکه برای هر فصل یک پست ساخت همه ی پستها را داخل یک پست نوشت ؟ یعنی یک پست چند صفحه ایی مثلا مقدمه در خود پست و در مقدمه سرفصل ها رو تعریف کنیم حالا همون پست چند صفحه را زیرمجموعه داشته باشد که این صفحه ها همون سرفصل ها باشند .
      چون اگر قرار باشد برای هر فصل یک پست بفرستم طبیعتا کار بسیار مشکل و زمان بری است چرا که در هرکدام از این پستها باید با زمینه دلخواه سرفصل ها را تعریف کنم و هربار که پست جدید بفرستم در داخل بقیه سرفصل های قبل باید بروم و در زمینه دلخوه لینک این سرفصل جدید را تعریف کنم