7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت کلیه دوستان ...

من دنبال یه افزونه برای وردپرس هستم که بشه با اون به درگاه بانکی یا زرین پال متصل شد و کاربر بعد از واریز مبلغ , دوباره به سایت برگرده به طور اتوماتیک , و بعدش مثلا لینک دانلود فلان مطلب براش نمایش داده بشه . . .

من افزونه ی زرین پال وردپرس رو دیدم و کار کردم باهاش ولی تا اونجا که بررسی کردم , دیدم چنین امکانی رو نداره ...

دوستان می تونن راهنمایی کنن ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان من افزونه ی دانلود فایل به ازای پرداخت آنلاین زرین پال رو نصب کردم (WP Simple Zarinpal Shopping cart) و از سایت زرین پال هم یک درگاه پرداخت آنلاین گرفتم و کدی که بهم داد رو داخل تنظیمات افزونه مذکور وارد کردم ...

ولی الان وقتی روی خرید کلیک میشه با ارور سایت زرین پال مواجه میشه .. مشکل از کجاست ؟

این خطا رو میده "تراکنشی با اين مشخصات پيدا نشد. کد خطا:-2"

ویرایش شده در توسط farzad231

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز در حال پیاده سازی یک اسکریپت کاملاً مجزا هستم که تا هفته دیگه کارش تموم میشه .

اگر صبر میکنید چه بهتر اگر نه دنبال افزونه download per pay بگردید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

farzad231 دوست عزیز

بهتره مشکلتونو در تاپیک دیگه ای پیگیری کنید تا هم شما و بقیه دوستانی که با مشکل مشابه مواجه شدند زودتر به جواب برسید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر کنم افزونه های پرداخت پی لاین بتونه کارت راحت کنه.من خودم هنوز فعالش نکردم.وای افزونه به ازاری پرداخت و دانلود و ... داره.یه چک کن ببین کارت راه می افته.(فقط برای پی لاین نه زرین پال)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از دوستان ممنونم . . مشکل با افزونه ی داخل آزمایشگاه خود زرین حل شد ... البته چیزی که دقیقا منظورم بود نیست ولی همین هم خوبه ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط javad036
      با سلام وخسته نباشید  کسی از دوستان میدونه این سایت از چه قالب وبرای نمایش امتیاز مطالبش از چه افزونه یا کدی استفاده میکنه
    • توسط javad036
      سلام  من از قالب صحیفه استفاده میکنم برای  ساخت ساید بار جدید باید چه کاری را انجام دهم؟ ممنون میشم پاسخ بدید
    • توسط javad036
      سلام برای مخفی کردن برگه ها از دید مهمان باید چیکار کنم؟  مثلا برگه نمایش پروفایل فقط برای کاربران عضو نمایان بشه ممنون میشم راهنمایی کنید
    • توسط gianttourism
      سلام و عرض ادب
      یه افزونه میخوام مانند صفحه زیر که تصاویر 360 درجه نشون بده (برای وب سایت املاک میخوام)
      http://www.melkmashhad.ir/%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A6%DB%8C%D8%AA-%D8%A2%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%86/
      لطفا راهنمائی فرمائید
    • توسط miraziz
      سلام دوستان. من برای صفحه اول سایتم یک منوای اضافه کردم، ولی نمی دونم که دقیقا چی شده که صفحه اول سایت در نمایشگر عریض( مثلا 14اینچ) یک اسکرول افقی طولانی ایجاد میشه.
      ممنون می شوم راهنمایی کنید که این مشکل از چیست؟

آدرس سایت: http://echolalia.ir/