رفتن به مطلب

مشکل با افرونه وردپرس سئو

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من افزونه وردپرس سئو استفاده می کنم . اما مشکلاتی رو برام ایجاد کرده مخصوصا که دیروز آپدیتش کردم .

به نظر شما اصلا این افزونه تاثیر داره روی زبان فارسی ؟؟؟؟

چون من موضوع سایتم طوریه که نمی تونم برای هر مطلب کلی توضیح بنویسم و اصلا هم لازم نیست .

http://bikalamdl.com/

- از دیروز آپدیت شده تگ توضیحات متا که قبلا ازش استفاده می کردم دچار اختلال شده .

- برای خودش تشخیص میده که کلیدواژه‌ی کانونی 20 بار در محتوا استفاده شده و جالبه اصلا مشکلی هم از نظر چگالی نمی گیره در صورتی که شاید کلا کلیدواژه‌ی کانونی 5 بار در متن استفاده شده .

- از پرانتز در عنوان مطلبم استفاده می کنم ، عنوان سئو ، عنوان برگه و ... دچار اخلال میشن و همه رو میگه توشون کلیدواژه نیست (در صورتی که هست و در ورژن قبلی مشکلی نبود بنده همه پست ها رو با یک استایل خاص می ذارم که مشکلی ایجاد نمی شد) !!!

- کلیدواژه کانونی در پاراگراف اول کپی شده ولی ارور میده میگه نیست (البته این در ورژن قبلی هم بوده)

منم نفهمیدم به هر حال چه کنم ؟؟؟ خواهشا راهنمایی ام کنید

لینک به ارسال

منم امروز اپدیت کردم مشکل عدم تشخیص کلید وازه تو عنوان و توضیحات رو دارم

باید منتظر بمونیم ببینیم ورژن بعدی این مشکلات رورفع می کنن یا نه

برا منم نسخه قبلی خوب کار می کرد :|

لینک به ارسال

منم امروز اپدیت کردم مشکل عدم تشخیص کلید وازه تو عنوان و توضیحات رو دارم

باید منتظر بمونیم ببینیم ورژن بعدی این مشکلات رورفع می کنن یا نه

برا منم نسخه قبلی خوب کار می کرد :|

جالبه با اینکه اینا رو ارور میده اما در نهایت چراغ قرمز نمیده !!! حالا ما چه کنیم به نظرتون مثل سابق مطالب رو بفرستیم ؟؟؟

لینک به ارسال

جالبه با اینکه اینا رو ارور میده اما در نهایت چراغ قرمز نمیده !!! حالا ما چه کنیم به نظرتون مثل سابق مطالب رو بفرستیم ؟؟؟

به احتمال زیاد یه باگ هست که با بروزرسانی جدید این افزونه پیش اومده. اگر میتونید به سازنده افزونه این باگ را گزارش کنید تا سریعتر مشکل را رفع کنند. ولی در مورد نحوه ارسال مطالب شما کاری نداشته باشید که این افزونه می تونه کار خودش را در زمینه بررسی و رتبه دهی به مطالب سایت شما به درستی انجام دهد یا نه. شما به این توجه کنید که اصول نوشتن مطلب را طبق اصول سئو رعایت کرده باشید.

اطلاعات بیشتر : ( آموزش نوشتن مطلب بهینه سازی شده توسط افزونه سئو وردپرس )

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...