رفتن به مطلب

ارسال نشدن ایمیل در هنگام ثبت نام و...

پست های پیشنهاد شده

سلام.

قبلا روی سیپنل اشتراکی بودم و سایت ها رو انتقال دادم روی vps از redstation .

دو سایت وردپرسی و یک انجمن رو انتقال دادم

قبلا وقتی کاربری توی سایت عضو میشد ایمیل میشد برام

و یا پیغام خصوصی میومد در انجمن ایمیل هم میومد ( در انجمن تنظیم شده بود که ایمیل بزنه)

و مهمتر از همه کاربر ثبت نام میکنه ولی ایمیل حاوی پسورد براش نمیاد( این رو خودم هم تست کردم)

این مشکلات از چیه؟

لینک به ارسال

سلام. به احتمال زیاد از کانفیگ vps هست. ببینید می تونید از طریق سرویسهای ایمیلتون، ایمیل ارسال کنید؟

اگر بله ایمیلهای عضویت مختلف رو هم چک کنید. ممکنه به بعضی سرویسها مثله یاهو یا جیمیل ایمیل ارسال نشه. در هر حال باید کانفیگ سرور رو چک کنید.

لینک به ارسال

سلام. به احتمال زیاد از کانفیگ vps هست. ببینید می تونید از طریق سرویسهای ایمیلتون، ایمیل ارسال کنید؟

اگر بله ایمیلهای عضویت مختلف رو هم چک کنید. ممکنه به بعضی سرویسها مثله یاهو یا جیمیل ایمیل ارسال نشه. در هر حال باید کانفیگ سرور رو چک کنید.

بهم گفتم باید از relay رد استیشن استفاده کنید و برای سیستم مدیریت محتوای خودتون ست کنید.

این لینک رو هم دادن :

http://www.redstatio...qs#MailRelayFAQ

پنل من دایرکت ادمین هستش.

کدوم یکی دستور العملش هست ؟

How do I set up the free relay on Sendmail?

How do I set up the free relay on Postfix?

How do I set up the free relay on Exim (not CPanel)

و ....

مثلا در قسمت زیر نوشته :

How do I set up the free relay on Sendmail?

Using your favorite text editor simply make the following change:

Open: /etc/mail/sendmail.mc

Goto the line: define('SMART_HOST', 'mail.isp.net')dnl

Add the following line: define('SMART_HOST','relay.redstationmail.co.uk')dnl

Run: m4 /etc/mail/sendmail.mc > /etc/mail/sendmail.cf

برای وردپرس و ویبولتین چطور و روی چه آدرسی باید این تنظیمات رو ست کرد؟

جواب زیر رو هم بهم دادن.

درود

نیازی نیست به ادیت در دیرکت ادمین

میتونید از اسکریپتاتون اقدام کنید و تنظیمات relay رد استیشن رو قرار بدید

اگر از اسکریپت های اوپن سورس استفاده میکنید خیلی راحت میتونید تنظیمات رو انجام بدید و نیازی به ویرایش فایلی هم نیست

ویرایش شده توسط WP4All
لینک به ارسال

برای وردپرس اگه میخواین یک افزونه که SMTP رو روی وردپرس فعال میکنه استفاده کنین

لینک به ارسال
  • 10 ماه بعد...
در در 2/21/2015 at 18:49، Morteza گفته است :

برای وردپرس اگه میخواین یک افزونه که SMTP رو روی وردپرس فعال میکنه استفاده کنین

دوستان برای من هم بدون هیچ دلیلی وحتی دستکاری ونصب هیچ افزونه ای از دیروز تا الان ووکامرس و وردپرس ایمیلی ارسال نمی کند .نمیدونم مشکل از چیه؟ ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

لینک به ارسال

استفاده کردن از پرتکل SMTP باعث فشار به سرور میشه ، برای همین در پیکربندی سرور تعداد دفعات استفاده از این پرتکل محدود میشه !

توصیه میشه برای ارسال ایمیل از پرتکل smtp جیمیل استفاده کنید که فکر میکنم تعداد دفعات استفاده در روز به 2000 برسه که برای این مورد میتونید افزونه زیر را نصب و استفاده کنید :

http://wordpress.org/plugins/wp-mail-smtp

لینک به ارسال

در 7 ساعت قبل، حسین شفیعیان گفته است :

استفاده کردن از پرتکل SMTP باعث فشار به سرور میشه ، برای همین در پیکربندی سرور تعداد دفعات استفاده از این پرتکل محدود میشه !

توصیه میشه برای ارسال ایمیل از پرتکل smtp جیمیل استفاده کنید که فکر میکنم تعداد دفعات استفاده در روز به 2000 برسه که برای این مورد میتونید افزونه زیر را نصب و استفاده کنید :

http://wordpress.org/plugins/wp-mail-smtp

سلام

ممنونم از شما الان یه سری تغییر دادم بدون اون افزونه ای که معرفی فرمودید ارسال میشه منتهی به پوشه اسپم ایمیل ها وارد میشه! راه حل وارد نشدن ایمیل ها در پوشه اسپم چیه؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، chem گفته است :

سلام

ممنونم از شما الان یه سری تغییر دادم بدون اون افزونه ای که معرفی فرمودید ارسال میشه منتهی به پوشه اسپم ایمیل ها وارد میشه! راه حل وارد نشدن ایمیل ها در پوشه اسپم چیه؟

سرویس دهنده های ایمیل که شما براشون ایمیل ارسال میکنید اینطور تصور دارند که ایمیلی که براشون ارسال میکنید تبلیغاتی هست !

راهی که به ذهن من میرسه استفاده از همون افزونه ای هست که معرفی کردم ، چون تعداد دفعات ارسال ایمیل بیشتر هست و از طریق سرور های گوگل ارسال میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...