رفتن به مطلب

درخواست کد برای چک کردن وجود و عدم وجود برچسب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستانمن دنبال دستور شرطی هستم که بشه آیا اینپست برچسب داره یا نه اگه داره فلانچیز نشون بده

لینک به ارسال

شرطش ناقص نیست؟ یعنی به این سبک خودش چک میکنه که متغییر پره یا نه؟

نه مشکلی نیست

داریم یک آبجکت رو چک میکنیم

تست کردید؟

لینک به ارسال

این شرط برای پستتون بررسی میکنه که دارای برچسب هست یا خیر. اگر برچسب داشت متن "this post tagged" رو نمایش میده.

شرطش کامله.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

میشه بفرمائید این کد رو کجا باید گذاشت و یه راهنمایی بفرمائید

با تشکر

جسارتاً میشه برای من مبتدی بفرمائید کجا باید بزارمش فرض کنید این کد صفحه من هست:

<div class="nav">
<div class="tagm"><b><font face="Tahoma" size="1" color="#666666" > <?php the_tags('برچسب این قسمت ارتباطی به خرید ندارد: '); ?></font></b></div>
</div>

لینک به ارسال

جسارتاً میشه برای من مبتدی بفرمائید کجا باید بزارمش فرض کنید این کد صفحه من هست:

<div class="nav">
<div class="tagm"><b><font face="Tahoma" size="1" color="#666666" > <?php the_tags('برچسب این قسمت ارتباطی به خرید ندارد: '); ?></font></b></div>
</div>

<?php $posttags = get_the_tags();
if ($posttags) { ?>
<div class="nav">
</div>
<?php
}
?>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...