رفتن به مطلب

مشکل با افزونه Easy Captcha

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یک مشکل بزرگی با اسپمر ها دارم.. قبلا" توی بخش کامنت ها کلی اسپم داشتم که با نصب پلاگین حل شد.. الان هم با وجودی که پلاگین کپچا گذاشتم ولی مشکل اسپمر ها تو بخش ثبت نام حل نشده .. هر روز چند تا ثیت نام الکی توی سایت دارم.. چطوری می تونم جلوی اینها را بگیرم؟ تا الان کلی ای پی بلاک کردم ولی فایده نداره

لینک به ارسال

ثبت نام کننده ها ایرانی هستن یا خارجی؟

(نمی دونم افزونش هست یا نه ولی)اگه خارجی هستن به نظرم استفاده از سوال امنیتی فارسی(از اینا که می پرسن دو به اضافه ده میشه چند! :) )شاید بتونه موثر باشه.

لینک به ارسال

ثبت نام کننده ها ایرانی هستن یا خارجی؟

(نمی دونم افزونش هست یا نه ولی)اگه خارجی هستن به نظرم استفاده از سوال امنیتی فارسی(از اینا که می پرسن دو به اضافه ده میشه چند! :) )شاید بتونه موثر باشه.

نه خارجی اند.... کاربرهام اصلا" ایرانی نیستن.... مشابه خارجی اش وجود نداره؟

لینک به ارسال

نصب کردم ولی بدبختانه هیچ تاثیری روی ثبت نام اسپمرها نزاشته....

جالبه با قرار دادن شرط فکر میکنم بهتر باشه

اسپمر ها فقط روی قسمت ثبت نام هستند و یا روی نظرات هم هستند ؟

تایید با استفاده از ایمیل و.... میباشد و یا خیر ؟ افزونه کپچا نصب کنید و یک شرط فارسی هم قرار بدید و تست کنید

لینک به ارسال

جالبه با قرار دادن شرط فکر میکنم بهتر باشه

اسپمر ها فقط روی قسمت ثبت نام هستند و یا روی نظرات هم هستند ؟

تایید با استفاده از ایمیل و.... میباشد و یا خیر ؟ افزونه کپچا نصب کنید و یک شرط فارسی هم قرار بدید و تست کنید

والا به خدا من شرط تایید با ایمیل را گذاشتم...یعنی بعد از ثبت نام باید ایمیل تایید بشه.. در روز طرف گاهی سی بار اسپم می فرسته و هر سی ایمیل هم تایید می شن .... من امروز حتی افزونه جدید No CAPTCHA reCAPTCHA را هم نصب کردم که می گن از جدیدترین الگوریتم های گوگل استفاده می کنه یعنی با نصب اون گوگل می فهمه که اون ثبت نام کننده روباته یا انسان... حتی بعد از نصب اون هم باز کلی اسپم تو بخش ثبت نام دارم

این اسپم ها فقط مربوط به بخش ثبت نامه... تو بخش کامنت هم روزانه صدها اسپم دارم ولی خوشبختانه افزونه aksimet جلوشون را گرفته.... الان فقط مشکل تو بخش ثبت نام دارم

من کاربرهام ایرانی نیستن.... شرط انگلیسی را چطور می شه قرار داد؟

لینک به ارسال

سلام

این افزونه رو نصب کنید

اینو قبلا" نصب کردم کوچکترین تاثیری برای جلوگیری از اسپم تو بخش ثبت نام نداشت....فقط مشکل تو بخش ثبت نام دارم من حتی No CAPTCHA reCAPTCHA که قویترین افزونه کپچا هست را هم نصب کردم کوچکترین تاثیری نداشت

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...