رفتن به مطلب

بازنشدن سایت با هر قالبی

پست های پیشنهاد شده

سلام

بعد از اینکه سایت من از طرف هاستینگ به دلیل مصرف بیش از اندازه منابع مسدود شد، مشکلی به وجود اومده که چندروزه نتونستم حل کنم

مشکل اینه که اولا سایت کند شده و وقتی قالبی رو فعال میکنم کلا صفحه پیشخوان و سایت رو سفید میکنه

و وقتی قالب پیشفرض (دوهزار و پانزده) رو فعال میکنم، فقط صفحه اصلی بصورت ناقص میاد و صفحات پست ها هم باز نمیشه

debug وردپرس رو فعال کردم و دیدم این ارور رو صدها بار نمایش داد:

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/home/papoblog/domains/bourseiness.com/:/tmp/:/usr/local/php5/lib/php/) in /home/papoblog/domains/bourseiness.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 1497

ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان

لینک به ارسال

سلام

همه افزونه هاتون غیر فعال کنید و هر کدوم تک تک فعال کنید ببینید کدوم افزونه این مشکل را به وجود میاره و تداخل داره.

لینک به ارسال

کل افزونه ها غیر فعاله

این مشکل رو با پشتیبانی هاست در میون گذاشتم و گفتن که وردپرس رو دوباره نصب کنید . منم فقط فایل های وردپرس رو جایگزین کردم ولی باز جواب نداد

لینک به ارسال

اگر از دیتابیس بک آپ بگیریم، وردپرس رو از صفر نصب کنم و بعد دیتابیس رو ایمپورت کنم به نظر شما درست میشه؟

یا اینکه راه آسونتری هست؟

لینک به ارسال

من فکر نمی کنم از وردپرس باشه. بیشتر احتمال میره از هاستینگ باشه. به هر حال بکاپ بگیرید و دوباره نصب کنید ببینید حل میشه یا نه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...