رفتن به مطلب

چند توصیه برای افرادی که از وایبر استفاده می کنند!

misamisa

پست های پیشنهاد شده

۹۵ درصد متن وایبر را سلام، سپاس، روز شما بخیر، کجایی؟ و من رفتم بخوابم تشکیل می*دهد!

وایبر پدیده نوظهوری است و مثل همه چیزهای نوظهور لازم است فرهنگ استفاده از آن را یاد بگیریم. و امر یادگیری چقدر سخت و طاقت فرساست.

چنانچه اهل وایبر بازی هستید یا اینکه تصمیم گرفته*اید وارد وایبر شوید، بهتر است توصیه*های زیر را در نظر بگیرید تا به قول قدیمی*ها نفتی نشوید:

۱- استفاده از وایبر مجانی است، اما خودتان را غرق نکنید. چون این روز*ها خرج ترک اعتیاد بالا رفته است!

۲- وایبر هنوز فیلتر نیست. بنابراین فیلتر کردن آن بستگی به خود استفاده کنندگان دارد.

۳- وایبر پدیده نوظهوری است و مثل همه چیزهای نوظهور لازم است فرهنگ استفاده از آن را یاد بگیریم. وای که چقدر سخت است امر یادگیری!

۴-در وایبر معیار ادب و بی*ادبی فقط و فقط پسند خود ماست. حالا آشنا هیچ، غریبه هم سرمان نمی*شود!

۵- یکسری آدم بی کار در وایبر جست و جو کرده*اند. نتیجه*اش این شده است: ۹۵ درصد متن وایبر را سلام، سپاس، روز شما بخیر، کجایی؟ و من رفتم بخوابم تشکیل می*دهد!

منبع : آنلاک آیفون

لینک به ارسال

با سلام

هر جور فکر کردم دیدم این پست هیچ ربطی به وردپرس و طراحی و برنامه نویسی و.... ندارد

بحث آزاد مخصوص بحث های وردپرسی و طراحی و موارد مشابه هست نه اینگونه

یک نکته دیگه چون معمولا این شبکه های اجتماعی با سیستم فیلترینگ میونه خوبی دارند پست شما به سطل آشغال میرود

موفق باشید

• امتیاز 1
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...