رفتن به مطلب

افزونه ای برای ثبت اطلاعات و نشان دادن خروجی با استفاده از کد رهگیری

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت همه دوستان وردپرسی عزیز

ببخشید همونطور که از نام تاپیک پیداست، بنده به دنبال افزونه ای میگردم که با استفاده از فرمی که ساخته شده، اطلاعاتی رو از کاربر بگیره، در دیتا بیس ذخیره کنه، و سپس اطلاعات ثبت شده رو با استفاده از کد رهگیری که به کاربر میده بتونه از دیتا بیس فراخونی کنه و به کاربر نشون بده اطلاعات رو.... همچنین این اطلاعات قابل ویرایش هم باشه توسط کاربر....

مثالی میزنم،فرض کنید سایت چند بخش مثل فرضا نجاری، آهنگری ، ساختمانی و مشاغل دیگه داره، حالا کاربر بیاد گروه شغلی موردنظرشو پیدا کنه، و وارد بخش ارسال رزومه بشه، اینجا یه فرمی که از قبل طراحی شده نمایش داده بشه، کاربر ثبت نام کنه و یک کد رهگیری بهش داده بشه، و با این کد بتونه اطلاعاتش رو ویرایش کنه...

یا حتی اگر جوری بشه که کاربر اول تو سایت ثبت نام کنه، و بعد از لاگین بخشی تو سایت تعبیه بشه که مراحلی که در بالا گفتم رو انجام بده که طبیعتا در این حالت دیگه نیازی به کد رهگیری نیست

همچنین بشه این رزومه ها رو به کارفرما ها نمایش داد و قابل جستجو باشه...

البته خودم میدونم که این کار فراتر از افزونه هست، ولی گفتم اول سوالی از اساتید بکنم که آیا اساسا چنین افزونه ای هست؟ و اینکه اگر نیست و باید کد نویسی بشه چقدر هزینه بردار هست؟

با سپاس و احترام

لینک به ارسال

فکر کنم شما با فرم سازها و یا فیلدسازها کار کنید زودتر به نتیجه برسین

هرچند اگر خودتون می تونستید بنویسید راحتتر بودید!

لینک به ارسال

به نظر من شما می تونید برای این کار یه پست تایپ مخصوص رزومه ها درست کنید که چندیدن دسته بندی مثل نجاری، آهنگری و ... داشته باشه. بعد یک فرم هم خودتون می تونید ایجاد کنید هم از افزونه هایی مثل WP User Frontend کمک بگیرید تا کاربر بتونه مطالبش رو ثبت کنه. بعد id اون مطلب را به عنوان کد رهگیری در اختیارش قرار بدید و یک صفحه درست کنید که مطالبی که اون شخص در پست تایپ رزومه ها ثبت کرده را بهش نشون بده و بتونه اونها رو ویرایش کنه. بعد یک فرم هم درست کنید که کارفرما ها بتونند در بین مطالب این پست تایپ جستجو کنند. اکثر این قابلیت ها رو افزونه WP User Frontend در اختیارتون قرار می ده.

ویرایش شده توسط سعید شعبانی
لینک به ارسال

سلام سعید جان

مرسی از راهنماییت بسیار لذت بردم از راهکار شما...

این مراحلی که فرمودید رو انجام میدم، اگر مشکلی بود از شما راهنمایی میگیرم البته اگر اشکالی نداره... چون خیلی نقاط مبهم الان برام پیش اومده،منتهی میخوام مرحله به مرحله برم جلو...

بازم تشکر

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...