رفتن به مطلب

مشکل در دسته بندی موضوعات

پست های پیشنهاد شده

سلام خئمت تمام دوستان وردپرسی..

یه مشکلی دارم اونم اینه ک وقتی مطلبی ارسال میکنم و یک دسته بندی رو واسش تیک میزنم موقعی ک ارسال میشه تو بقیه دسته بندی هاهم میره!!!!!!!!!

افزونه فعال نیست رو ورد پرس چون تازه امرزو اوکی کردم...

اگه میشه راهنمایی کنید چجوری یه مطلبو واسه یه دسته بندی ارسال کنم نه همه ی دسته بندی ها؟؟؟

post-9325-0-64545300-1424695422_thumb.jp

لینک به ارسال

سلام

ورودتون رو به وردپرس پارسی خوش آمد میگم

این به چند عامل بستگی داره

1. دسته و زیر دسته : اگر در یک زیر دسته پستی قرار گیرد در دسته مادر هم نشان داده خواهد شد
  2. انتخاب چند دسته: که لازم به توضیح نداره (و احتمالا شما هم انجام ندادید)
  3. اگر از ابزارک خاصی استفاده میکنید میتونه مشکل از اون باشه یا اینکه در پنل ابزارکش دسته مورد نظر رو انتخاب نکردید
  4. اگر خود قالب این قابلیت رو داره(که احتمالا برای شما هم همین گذینه هست) آی دی دسته به کوئری خوب داده نشده...

لینک به ارسال

سلام

ورودتون رو به وردپرس پارسی خوش آمد میگم

این به چند عامل بستگی داره

1. دسته و زیر دسته : اگر در یک زیر دسته پستی قرار گیرد در دسته مادر هم نشان داده خواهد شد
  2. انتخاب چند دسته: که لازم به توضیح نداره (و احتمالا شما هم انجام ندادید)
  3. اگر از ابزارک خاصی استفاده میکنید میتونه مشکل از اون باشه یا اینکه در پنل ابزارکش دسته مورد نظر رو انتخاب نکردید
  4. اگر خود قالب این قابلیت رو داره(که احتمالا برای شما هم همین گذینه هست) آی دی دسته به کوئری خوب داده نشده...

بلدم چجوری کدوم دسته رو برای مطلبم انتخاب کنم اما فکر کنم مشکل از کد نویسیه که اینجوری میشه مادر دسته هاهم یدونه انتخاب میکنم اما وقتی ارسال میشه واسه همش اوکی میکنه!!!!

الان من باید چیکار کنم.....

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...