رفتن به مطلب

مرورگر تحت php

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان آیا اسکریپتی سراغ دارن که به زبان php باشه و بشه مانند مرورگر خودمون ازش توی هاست استفاده کنیم یعنی اینکه آدرس سایت بزنیم یا فایل دانلود کنیم و ذخیره بشه توی هاست.

این کارو از طریق سرور مجازی میشه انجام داد اما میخوام بدونم آیا چنین اسکریپتی وجود داره یا نه؟

هدفمم دانلود و لیچینگ هست برای سایتایی که رپید لینچ ساپرتشون نمیکنه .

لینک به ارسال

بله خیلی ساده میتونید از طریفق تابع copy در php اقدام کنید

لینک به ارسال

بله خیلی ساده میتونید از طریفق تابع copy در php اقدام کنید

بله با کد که کشکلی نیست اما زمانی که:

1. کد کپچا نداشته باشیم

2. لینک به طور کوئری نباشه

3. فایل آخر فرمت داشته باشه نه مثلا کوئری با یسری کد

4. لینک وابسته به آیپی درخواست کننده ساخته نشده باشه .

برای حل محدودیت های فوق نیاز به یک مرورگر یا چیزی شبیه به اون دارم که php باشه .

لینک به ارسال

سلام. چیزی که شما می خواید فکر کنم با پراکسی قابل انجام باشه. مثلا اسکریپت رو طوری باید تغییر بدید که شما سایت ها رو باز بکنید و اطلاعات لازم رو وارد کنید و زمانی که فایلی با فرمت خاصی از طرف سرور ارسال شده به جای ارسالش به شما اونو توی هاست ذخیره بکنه.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام. چیزی که شما می خواید فکر کنم با پراکسی قابل انجام باشه. مثلا اسکریپت رو طوری باید تغییر بدید که شما سایت ها رو باز بکنید و اطلاعات لازم رو وارد کنید و زمانی که فایلی با فرمت خاصی از طرف سرور ارسال شده به جای ارسالش به شما اونو توی هاست ذخیره بکنه.

موفق باشید.

با این ایده موافقم اینم میشه یه راه درست و درمون از استفاده از اسکریپتای پرکسی برای دور زدن سیتای شرینگ فایل . اما آیا چیزی رو میشناسید که بشه ازش استفاده کرد.

لینک به ارسال

برای بروزینگ چیز خاصی ندیدم مگه اینکه پروکسی کنید.

برای لیچ:

https://code.google.com/p/rapidleech/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...