رفتن به مطلب

لود تایم بالا سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

چند روزی هستش که میبینم سایتم وقتی روش کلیک میکنم یا یه مطلبی باز میکنم خلاصه هر لینکی که باز میکنم چند ثانیه ای طول میکشه تا بره روی لود

یعنی لود تایمش رفته بالا

به دوستان عزیزمون در نت افراز تیکت دادم گفتن ::

-------------------

با سلام خدمت شما

با توجه به بررسی های انجام شده، برنامه وب سایت شما در هر بار اجرا بیش از 2 ثانیه زمان سی پی یو را مشغول می کند:

cputime URL Filename

2.41363 www.shahmusic.ir/دانلود-آهنگ-علیرضا-قربانی-به-نام-گشته-خ/ domains/4music.in/public_html/index.php

2.46862 www.shahmusic.ir/آهنگ-جدید-بابک-مافی-به-نام-بی-عشق/ domains/4music.in/public_html/index.php

2.44963 www.shahmusic.ir/دانلود-آهنگ-جدید-مجید-یحیایی-به-نام-شهی/?nocache=nocache14244410651UYfxR9j domains/4music.in/public_html/index.php

2.43263 www.shahmusic.ir/دانلود-آهنگ-جدید-مجید-یحیایی-به-نام-شهی/?nocache=nocache1424441075mus3MjOG domains/4music.in/public_html/index.php

2.46762 www.shahmusic.ir/دانلود-آهنگ-جدید-عماد-به-نام-mis/ domains/4music.in/public_html/index.php

2.48962 www.shahmusic.ir/دانلود-آهنگ-جدید-مرتضی-اشرفی-به-نام-دیگ/ domains/4music.in/public_html/index.php

2.26166 www.shahmusic.ir/دانلود-آهنگ-جدید-مرتضی-اشرفی-به-نام-دیگ/ domains/4music.in/public_html/index.php

2.23366 www.shahmusic.ir/دانلود-آهنگ-جدید-عماد-به-نام-mis/ domains/4music.in/public_html/index.php

2.25966 www.shahmusic.ir/دانلود-آهنگ-جدید-عماد-به-نام-mis/ domains/4music.in/public_html/index.php

2.23866 www.shahmusic.ir/دانلود-آهنگ-جدید-مرتضی-اشرفی-به-نام-دیگ/ domains/4music.in/public_html/index.php

2.22466 www.shahmusic.ir/دانلود-آهنگ-جدید-مجید-یحیایی-به-نام-شهی/?nocache=nocache1424441093cV1mmQzA domains/4music.in/public_html/index.php

2.21366 www.shahmusic.ir/دانلود-آهنگ-جدید-عماد-به-نام-mis/ domains/4music.in/public_html/index.php

2.23766 www.shahmusic.ir/دانلود-آهنگ-جدید-مرتضی-اشرفی-به-نام-دیگ/ domains/4music.in/public_html/index.php

2.23566 www.shahmusic.ir/دانلود-آهنگ-جدید-مرتضی-اشرفی-به-نام-دیگ/ domains/4music.in/public_html/index.php

2.13368 www.shahmusic.ir/دانلود-آهنگ-امیرعلی-بهادری-با-نام-نگرا/ domains/4music.in/public_html/index.php

2.48362 www.shahmusic.ir/دانلود-آهنگ-جدید-مرتضی-اشرفی-به-نام-دیگ/ domains/4music.in/public_html/index.php

2.43063 www.shahmusic.ir/دانلود-آهنگ-جدید-عماد-به-نام-mis/ domains/4music.in/public_html/index.php

2.41763 www.shahmusic.ir/دانلود-آهنگ-جدید-مرتضی-اشرفی-به-نام-دیگ/ domains/4music.in/public_html/index.php

2.47562 www.shahmusic.ir/دانلود-آهنگ-جدید-مجید-یحیایی-به-نام-شهی/?nocache=nocache1424441148156bJvGb domains/4music.in/public_html/index.php

2.48862 www.shahmusic.ir/دانلود-آهنگ-جدید-مهدی-یراحی-به-نام-عطر/ domains/4music.in/public_html/index.php

2.42563 www.shahmusic.ir/دانلود-آهنگ-جدید-عماد-به-نام-mis/ domains/4music.in/public_html/index.php

2.43063 www.shahmusic.ir/دانلود-آهنگ-جدید-مرتضی-اشرفی-به-نام-دیگ/ domains/4music.in/public_html/index.php

2.41863 www.shahmusic.ir/دانلود-آهنگ-جدید-مجید-یحیایی-به-نام-شهی/?nocache=nocache1424441249Xr9PNPGr domains/4music.in/public_html/index.php

2.02869 www.shahmusic.ir/دانلود-آهنگ-جدید-مجید-یحیایی-به-نام-شهی/?nocache=nocache1424441293wU22bPE1 domains/4music.in/public_html/index.php

2.14867 www.shahmusic.ir/دانلود-آهنگ-جدید-مجید-یحیایی-به-نام-شهی/?nocache=nocache1424441308fPJC6dYq domains/4music.in/public_html/index.php

همین امر باعث کاهش لود وب سایت شما شده است. به منظور افزایش سرعت لود وب سایت خود، لطفا وب سایت خود را تا جای امکان بهینه نمایید.

با توجه به اینکه برنامه شما وورد پرس می باشد، رعایت موارد زیر میتواند در کاهش میزان مصرف منابع توسط برنامه شما تاثیر گذار باشد:

- حذف افزونه های غیر ضروری و غیر بهینه

- ارتقاء برنامه و پلاگین ها به اخرین ورژن

- صفحه بندی نظرات یا کامنت ها

- خالی کردن رکورد های جداول لاگ (با مشورت پشتیبانی برنامه)

- غیر فعال کردن پلاگین های آمار گیر در برنامه و استفاده از لاگ های پنل هاست (وب آلایزر) و یا برنامه های آمارگیر خارجی مانند

google analyzer

webgozar

- نصب پلاگین سوپر کش (در صورت تمایل بخش فنی این افزونه را برای شما نصب و تست خواهد نمود، در این صورت کافیست تا اطلاعات بخش مدیریت برنامه را ارسال فرمایید.)

هر کمکی از ما در این خصوص بر می آید در خدمت شما هستیم.

---------------------------------------

لطفا توجه داشته باشید پیشنهاد می گردد جهت پیگیری و رفع مورد موضوع را از طریق طراح وب سایت یا بخش پشتیبانی برنامه پیگیری فرمایید یقینا ایشان در این خصوص اطلاعات کامل تری در اختیار شما قرار خواهند داد

-----------------------------------

دستشون درد نکنه زحمت بررسی رو کشیدن و راه حل پیشنهاد دادن ولی متاسفانه نتونستم حلش کنم کسی از دوستان میتونه به من کمکی بکنه ؟؟ این مشکل چجوری حلش کنم ؟؟ ادرس سایت :

دانلود آهنگ جدید | شاه موزیک

لینک به ارسال

خب من مشکلی که دوستان گفتند رو نتونستم پیدا کنم یعنی در واقع هیچ مشکلی در افزونه و ... ندیدم ضمن اینکه خود به خود اینطوری شد و تغییری انجام ندادم آخه

چیکار کنم ؟

لینک به ارسال

دوست عزیز وضعیت Leverage browser caching سایت شما خیلی بده این تاپیک ،پست دوم رو انجام بدید

http://forum.wp-pars...ت-و-افزایش-سئو/

## EXPIRES CACHING ##
ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg "access plus 1 year"
ExpiresByType image/jpeg "access plus 1 year"
ExpiresByType image/gif "access plus 1 year"
ExpiresByType image/png "access plus 1 year"
ExpiresByType text/css "access plus 1 month"
ExpiresByType application/pdf "access plus 1 month"
ExpiresByType text/x-javascript "access plus 1 month"
ExpiresByType application/x-shockwave-flash "access plus 1 month"
ExpiresByType image/x-icon "access plus 1 year"
ExpiresDefault "access plus 2 days"
## EXPIRES CACHING ##

این ؟؟

لینک به ارسال

کد نویسی قالب هم می تونه موجب افزایش زمان بارگزاری صفحات بشه. کدهای قالب را بررسی کنید ببینید بهینه هست یا خیر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...