رفتن به مطلب

مشکل تغییر سایز عکس های سرور هاست

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان و استادهای گرامی

ی مشکل دارم افزونه Simple Image Sizes نصب کردم و تمامی کاربردهای لازمه رو داره...یعنی آپلود میکنه؛اندازه های جدید که میدم بخوبی انجام میده تو پست ها هم میتونم از این عکس ها استفاده کنم همه این ها تو ساب دامین (البته قبلا ادرس پیشفرض مدیا وردپرس رو با افزونه Hacklog Remote Attachment این به ساب دامینم تغییر دادم)

فقط مشکلم تو تغییر سایز دادنه عکس های از قبل اپلود شده درون هاست دانلودمه.یعنی میخوام عکس های که قبلا اپلود کردم یک اندازه جدید بسازن.که جستجو کردم و تو تاپیک خود افزونه Simple Image Sizes

یکی هم مشکل مشابه من رو داشته اما راحل که بیان کرده برا ما روشن نیس کسی هس اینم ادرس تاپیک

https://wordpress.org/support/topic/plugin-simple-image-sizes-image-regeneration-fails-image-does-not-exist

کسی میتونه راهنمایی کنه عدم دسترسی از my php در فایل .haccess چیه چجوری و باید برداشتش?

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...