رفتن به مطلب

اخطار چندین باره استفاده بیش از حد منابع سرور

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یه سایت خبری تفریحی دارم که سابقا فقط روزی 5 تا 6 هزار بازدید داشت. انقدر پیام مدیر سرور مبنی بر استفاده بیش از حد منابع سرور برام اومد و هی یکی رو روز سایتو بست که همین بازدید کم الآن رسیده به روزی هزار تا دو هزار!! و باز هم دست برنمی داره و میگه اصلا نمی تونم سایتت رو فعال کنم کل منابع سرور رو می گیره.

من از شاتل هاست, فضا گرفتم و اتفاقا اکانت مخصوص بازدید ویژه اش رو گرفتم. تو توضیح این اکانت نوشته اگه تو هاست های دیگه بهتون میگن بیش از حد از منابع استفاده می کنید و ساسپند میشید اکانت ویژه سایت های پربازدید مارو انتخاب کنید!! حالا ما انتخاب کردیم و به 2 هزار بازدید هم گیر میره.

از طرفی فقط 2 هزار تا بازدید در روز دارم که نمی دونم چطور این بازدید کم انقدر به سرورشون فشار آورده

از طرفی هیچ کارخاصی رو سایتم نکردم. از قالب خبری max استفاده می کنم. افزونه هامم همچین عجیب غریب نیست حتی افزونه کش هم استفاده می کردم.

من واقعا موندم چکار کنم. به نظر شما من چطور می تونم این مشکل رو حل کنم؟

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

ببینید باید گفت با توجه به توضیحات شما و اگر سایت شما از لحاظ فنی مشکل نداشته باشه شما یک میزبان وب خیلی ضعیف دارید.

اما قبل از اینکه انگشت به سمت میزبان شما بره، لیست افزونه هاتون رو بزارید اینجا تا شاید بشه موارد اضافه رو کم کرد و فشار رو هم کم کرد.

استفاده از افزونه های کش و استفاده از CDN هم رو فراموش نکنید.

لینک به ارسال

سلام دوستان

من یه سایت خبری تفریحی دارم که سابقا فقط روزی 5 تا 6 هزار بازدید داشت. انقدر پیام مدیر سرور مبنی بر استفاده بیش از حد منابع سرور برام اومد و هی یکی رو روز سایتو بست که همین بازدید کم الآن رسیده به روزی هزار تا دو هزار!! و باز هم دست برنمی داره و میگه اصلا نمی تونم سایتت رو فعال کنم کل منابع سرور رو می گیره.

من از شاتل هاست, فضا گرفتم و اتفاقا اکانت مخصوص بازدید ویژه اش رو گرفتم. تو توضیح این اکانت نوشته اگه تو هاست های دیگه بهتون میگن بیش از حد از منابع استفاده می کنید و ساسپند میشید اکانت ویژه سایت های پربازدید مارو انتخاب کنید!! حالا ما انتخاب کردیم و به 2 هزار بازدید هم گیر میره.

از طرفی فقط 2 هزار تا بازدید در روز دارم که نمی دونم چطور این بازدید کم انقدر به سرورشون فشار آورده

از طرفی هیچ کارخاصی رو سایتم نکردم. از قالب خبری maxاستفاده می کنم. افزونه هامم همچین عجیب غریب نیست حتی افزونه کش هم استفاده می کردم.

من واقعا موندم چکار کنم. به نظر شما من چطور می تونم این مشکل رو حل کنم؟

کلا بزرگترین اشکال وردپرس همون استفاده بیش از حد از منابع هستش که شهره عام و خاص هستش . نمیدونم چرا هیچ حرکتی برای رفع این مشکل مهم نمیکنند .

.

درباره سرورهای ایرانی ولله نصف بیشترشون با توجه به تجربه ام دروغگو و غیرقابل اعتماد هستند

حالا چون وضعیت شما اضطراری هستش بنده سعی میکنم چندجا مناسب بهتون معرفی کنم .

با توجه به بودجه اتون انتخاب کنید

هاست دی ال بهترین میزبانی رو فعلا تو ایران میده که من توصیه میکنم برید رو این سرور .(خودمم روش هستم)

http://www.hostdl.com/?page=main&item=webhost

سرویس های لایت اسپید نت افراز مناسب هستش . سرویس الماسش که ماهی 23 تومن هست به کار شما میاد .

http://www.netafraz.com/hosting.php

البته هاست پردیس هم که دوستان بنده روش هستند تا حدودی خوب هستش .

http://www.pardis24.com/cart.php?gid=13

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

رو وردپرست افزونه db Cache Reloaded رو با افزونه Hyper cache نصب کن و استفاده کن

افزونه wp-Optimize رو هم بنصب و یه بار وردپرس ات رو یه تمیزکاری بکن .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...