ilbeygi.m

مشکل در ایجاد وردپرس شبکه

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان خسته نباشید

بنده برای وب سایتم که کارش ارائه قالب های انگلیسی فارسی شده هستش میخوام یک شبکه راه بندازم تا بتونم برای همه یک پیش نمایش اماده کنم.

اما وقتی که وردپرس شبکه رو فعال کردم و راه انداختمش درست کار نکرد.

ینی اول که کلا استایل قالب رو لود نمیکرد و بعد دیدم یه جا نوشته خاصیت Wild Card برای هاستتم باید فعال باشه که بشه از وردپرس شبکه به درستی استفاده کنم.

لینک : http://demo.themecenter.net/test1/

همچنین وارد پیشخوان سایت (test1) موردنظرم نمیشه.

اما وقتی که به مدیر سرور گفتم گفتن نمیشه فعالش کنیم و مخالفت کردن.

ممنون میشم اگه در این باره کمک کنید.

با سپاس فراوان

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میشه بدون خاست wild card هم راه بندازم؟؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ینی واقعا کسی نیست بتونه جوابمو بده؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام و احترام فک نکنم حالتی که شما راه اندازی کردید احتیاجی به

wild card داشته باشه

wild card فکر کنم فقط برای ساب دامین دهی می باشد و بس

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط MatinRz
      با سلام و خسته نباشید به تمامی اساتید عزیز
      تیم استارتاپی ما قرار هستش یک سایت ساز مثل (see5 و کاموا و ...) درست کنیم با cms وردپرس، که در این صورت حتما باید از وردپرس شبکه استفاده بشه، ما اسپانسر داریم و از سرورهای اختصاصی بسیار قوی استفاده میکنیم پس مشکلی در امنیت و سرعت و حجیم بودن دیتابیس نخواهیم داشت، سوال بنده از شما اساتید اینه که :
      آیا وردپرس شبکه با تمامی افزونه های مطرح و محبوب هماهنگ هستش ؟ 
      در صورت نیاز میشه از ساب دامین ها در وردپرس شبکه خروجی گرفت و دیتابیسش رو برون ریزی کنیم ؟ چجوری ؟
      آیا وردپرس شبکه مشکلاتی در ارائه سرویس دهی ما ایجاد میکنه ؟
      معایب وردپرس شبکه برای راه اندازی سایت ساز چیست ؟

خیلی ممنون میشم به تمامی سوالات پاسخ دهید
    • توسط ehsanmo
      با سلام من وردپرس شبکه را نصب کردم و وقتی سایت جدید ایحاد میکنم با خطا مواجه میشود لطفا راهنماییم کنید.
      متن خطا: This site can’t be reached است.

• توسط miladd
      سلام به همه،
      من برای بار اول وردپرسمو شبکه کردم طبق توضیحاتی که توی اینترنت هست، الان وردپرس شبکه هستش ولی چندتا مشکل دارم که اگه میشه جوابمو بدین:
      1- من شبکه سابدامین رو انتخاب کردم، توی سی پنل یک سابدامین به اسم * ایجاد کردم، اونم یه پوشه به اسم وایلدکارد به دایرکتوری اضافه کرد، حالا سوالم اینه که توی این پوشه باید فایلی بریزم؟
      2- من از قسمت اضافه کردن سایت یوزر میسازم، ولی سایتی نشون نمیده، موقعه ورود به پنل هم ارور 404 میده، دلیلش چیه؟
      من الان فقط میتونم همون سایت اصلیمو مثل وردپرس معمولی مدیریت کنم.
      ممنون
    • توسط محمد بهنام نیا
      سلام اول یکم چیزای بی اهمیت بگم!
      وردپرس شبکه خیلی خیلی داخل ایران ضعیف ارائه و پشتیبانی میشه
      یه سورس خوب برای آموزش کامل پیدا نکردم، یه جا نبود افزونه های مربوط رو درست حسابی گذاشته باشه، افزونه های پرمیوم که دیگه هیچی!
      داخل وردپرس پارسی که دیگه اکثر سوالات کاربران برای این سیستم بی نتیجه مونده بود(ظاهرا وردپرس پارسی داره میره به سمتی که نباید بره!)
      خب برم سراغ سوال
      استفاده از وردپرس شبکه برای اینکه یوزر وقتی یه بار داخل یکی از سایت ها عضو میشه بتونه با یه بار عضو شدن از امکانات مخصوص اعضا برای سایت های مختلفی که شبکه شدن استفاده کنه، کاربرد داره؟
      مثلا داخل یکی از سایت ها عضو بشه و اکانت وی آی پی بگیره، و بتونه با این اکانت از امکانات ویژه سایت های دیگه هم استفاده کنه
      بعد اینکه میخوام از افزونه یوزر پرو استفاده کنم برای سایت. میشه که برای استفاده از دو تا سایت که شبکه شدن، یوزر یه بار لاگین کنه و تمامی اطلاعات براش نمایش داده بشه درون دوتا سایت؟
      سایت اصلی قسمت فروش آموزش داره و سایت فرعی فروش محصول فیزیکی هست، یوزر پرو بعنوان پروفایل هست که میخوام تمامی خرید های کاربر چه دانلودی و چه فیزیکی داخل دوتا سایت داخل پروفایلش نمایش داده بشه
      دوستان لطف بفرمایید راهنمایی کنید که با شبکه کردن امکان این کار وجود داره یا اگه نداره باید چیکار کنم؟!
      ممنونم
    • توسط farahani
      سلام به دوستان عزیز
      من نیاز به افزونه های زیر دارم میتونید کمکم کنید ممنونم
      1_ نمایش 10نویسنده برترین در مجموع سایت ها
      2_ نمایش 10 سایتی که بیشترین بازدید را داشته اند
      3_ نمایش 10 مقاله اخر در مجموع سایت ها
      4_ امکان امتیازدهی به مطالب و نمایش 10 مطلبی که بیشترین امتیاز را گرفته اند

من میخوام تمام حالت های نمایش بالا در صفحه اصلی سایتم درج بشه همچین افزونه هایی وجود دارد؟
      نکته مهم اینجاست که میخوام همگان سازی بشن و هر بار که سایت جدید ساخته می شود نیازی به تنظیم مجدد نباشد