رفتن به مطلب

ذخیره و نصب قالب ساب دامین وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

بنده یه قالب روی ساب دامینم نصب کردم و تنظیماتی بر روی ان انجام داده ام

حالا میخوام کپی همون قالب با تمامی تنظیمات رو روی یک ساب دامین دیگر نصب کنم

هر دو ساب دامین روی یک سایت هستند !

باید چیکار کنم

لطفا اگر افزونه ای نیاز است نامش را ذکر کنید

با تشکر

ویرایش شده توسط amator
لینک به ارسال

اگر قالب یک خروجی برای تنظیمات بتونه در اختیار شما قرار بده شما می تونید اون را در ساب دامین وارد کنید تا تمامی تنظیمات اعمال شوند. اگر این مورد وجود داشته باشه اون رو می تونید در تنظیمات قالب پیدا کنید.

لینک به ارسال

این قالب تجاری هست و بحث در مورد قالب های تجاری در انجمن ممنوع می باشد. می تونید از سازنده اصلی قالب راهنمایی بخواهید

ویرایش شده توسط سعید شعبانی
لینک به ارسال

این قالب تجاری هست و بحث در مورد قالب های تجاری در انجمن ممنوع می باشد. می تونید از سازنده اصلی قالب راهنمایی بخواهید

اخه خریدمش شما فقط میخواید تنظیمات رو بگید! این چه ربطی داره یعنی هر کسی یه قالب میخره باید کوچکترین سوالاتشم از مترجم بگیره!

بنده این قالب رو بابتش هزینه دادم ولی در تنظیماتش مهارت ندارم! و یک مورد رو تنظیم کردم میخوام در ساب دیگه استفاده کنم این جرمه!

ویرایش شده توسط amator
لینک به ارسال

داخل پنل تنظیمات با گزینه آخر می تونید خروجی بگیرید و داخل ساب دامین استفاده کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...