رفتن به مطلب

با subdomain یا ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

راستش سایتمو ف ی ل ت ر کردن

اما یه سوال دارم

بعضی از سایتا وقتی آدرسشون ف ی ل ت ر میشه با قرار دادن یک عدد تو نام دامینشون در واقع ادرس جدیدی دارند اونم اگه ف ی ل ت ر بشه بازم عدد بعدی

میخواستم بگم این از کدوم قابلیت داره استفاده میکنه؟

اگه ساب دامینه که اگه ساب ف ی ل ت ر بشه که هیچی

اگه چیز دیگست میتونید بهم کمک کنید؟

واقعا مهمه دوستان هر کی میدونه کمکم کنه

خیلی ممنون

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

اون ساب دامین نیست این سایت ها به دلیل درامد بالایی که دراند چند صد دامین را خریداری می کنند!

اما راه حل رایگانی نیز برای این مورد هست و ان استفاده از دامین های رایگان هست مانند .tk /ga/ و غیره!

لینک به ارسال

سلام

به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدین.

دامین های رایگان هم که فکر می کنم مدتی هست قطع شدن. ساب دامین هم نمی تونی استفاده کنی چون اگه دامین اصلی مسدود بشه همه ساب دامین ها هم مسدود میشن.

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

اون ساب دامین نیست این سایت ها به دلیل درامد بالایی که دراند چند صد دامین را خریداری می کنند!

اما راه حل رایگانی نیز برای این مورد هست و ان استفاده از دامین های رایگان هست مانند .tk /ga/ و غیره!

فک نکنم دامین بخرن دوست عزیز

مثال بزنم مثل

http://www.top3da93.com/

http://www.bia2music404.com/

که از هیچ دامنه ای دیگه ای استفاده نکردن

فقط از یک تا عدد فعلی به این دامنشون اضافه کردن

اگه بخوای دامنه رایگان هم استفاده کنی اگه بازم فیلتر بشه دیگه راهی نمی مونه

جز این راهی که این دوستامون دارن استفاده می کنن

یه چیز دیگه

ادرسشون که فیلتر میشه 5 دقیقه بعدش آدرس بعدی رو میذارن که میدونی ست کردن دامین روی هاست کم کم 24 ساعت وقت میبره

مگر اینکه از قبل رزرو کرده باشن

یعنی دامین خریدین آخرین گزینه جواب این سوال باشه

البته بازم ممنون از راهنماییت

لینک به ارسال

سلام

به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدین.

دامین های رایگان هم که فکر می کنم مدتی هست قطع شدن. ساب دامین هم نمی تونی استفاده کنی چون اگه دامین اصلی مسدود بشه همه ساب دامین ها هم مسدود میشن.

نه دوست عزیز رایگان هنوز هست من چندتا سایتو میشناسم با این ترفند دارن کار میکنن!

ویرایش شده توسط amator
لینک به ارسال

آره داداش می خرن. این که شما می بینی تا فیلتر میشه یه عدد اضافه می کنن و سایت میاد بالا داستانش اینه که طرف مثلا الان داره رو عدد 10 کار می کنه ولی تا 50 رو خریده و dns ست کرده آماده داره. هر وقت نیاز داشت فقط پارک می کنه و قبلی رو از پارک بر میداره.

لینک به ارسال

آره داداش می خرن. این که شما می بینی تا فیلتر میشه یه عدد اضافه می کنن و سایت میاد بالا داستانش اینه که طرف مثلا الان داره رو عدد 10 کار می کنه ولی تا 50 رو خریده و dns ست کرده آماده داره. هر وقت نیاز داشت فقط پارک می کنه و قبلی رو از پارک بر میداره.

باشه

ظاهرا شما درست میگین

ولی من اگه دلیلی یه راه بهتر پیدا کردم واسه این کار بهتون نمیگم :دی

موفق و موید باشید/ مرسی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...