رفتن به مطلب

سو استفاده فروشگاه ووکامرس فارسی از اعتماد کاربران

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام چند روز پیش به دلیل وقت کم و احتیاج زیاد اقدام به خرید یک قالب فروشگاهی از وبسایت ووکامر فارسی کردم ولی بعد خرید و نصب متوجه شدم که این قالب توسط افرادی کاملا مبتدی فارسی سازی شده است به صورتی که حتی برای گول زدن کاربران از دمو آنلاین خود داری کردند و فقط تصویری از قالب فارسی قرار داده اند

این پست فقط جهت این زده شد که کاربران چشماشونو موقع خرید بیشتر باز کنند جالبه که اون تمی که خریدم نزدیک به 500 تا نظر داشت که توسط مدیر از نمایشش جلوگیری شده

بعد از مشاهده دیدگاه ها از طریق فید متوجه شدم کاربران دیگه هم راضی نیستند :|

http://shop.woocommerce.ir/comments/feed/

لینک به ارسال

با سلام و احترام چند روز پیش به دلیل وقت کم و احتیاج زیاد اقدام به خرید یک قالب فروشگاهی از وبسایت ووکامر فارسی کردم ولی بعد خرید و نصب متوجه شدم که این قالب توسط افرادی کاملا مبتدی فارسی سازی شده است به صورتی که حتی برای گول زدن کاربران از دمو آنلاین خود داری کردند و فقط تصویری از قالب فارسی قرار داده اند

این پست فقط جهت این زده شد که کاربران چشماشونو موقع خرید بیشتر باز کنند جالبه که اون تمی که خریدم نزدیک به 500 تا نظر داشت که توسط مدیر از نمایشش جلوگیری شده

http://shop.woocomme.../comments/feed/

ما که از خیرش گذشتیم اون 50 تومنی هم که گرفتند بنده یک درصد هم رضایت ندارم و الانم وقت اینو ندارم که برای شما توضیح بدم مشکلاتو که از بالا تا پایین این قالب همش مشکله به زودی قالب دریافتی برای دانلود قرار داده خواهد شد

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

http://shop.woocomme.../comments/feed/

اتفاقا اصلا قالبهای سایت ووکامرس فارسی اصلا حرفه ای نیست

این همه سایت فارسی هستش که قالبهای حرفه ای ووکامرس رو داره از یکی دیگه خریداری کن

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

دوست عزیز ، حتی اگر هم رضایت نداشته باشید ، نباید تاپیک ارسال کنید .

با این تاپیک که شما ارسال کردید ، قائدتا با آبروی مدیر و سایتشون بازی کردید !

• امتیاز 1
لینک به ارسال

مدیران سایت اگه آبروشون رو دوست دارن نباید خدمات نامناسب ارائه بدن .

درسته ، شما باید با مدیر سایت فوق صحبت کنید و مشکلتان را با خود ایشان حل کنید و اگر هم کاری از دستتان بر نیامد از راه قانونی میتونید پیگیری کنید !

و اگر ادعای مسلمانی میکنید ، باید بدونید تاپیک زدن و با آبروی مردم بازی کردن کار زشت و بدی هست .

• امتیاز 1
لینک به ارسال
شما باید با مدیر سایت فوق صحبت کنید و مشکلتان را با خود ایشان حل کنید و اگر هم کاری از دستتان بر نیامد از راه قانونی میتونید پیگیری کنید !

مطمئن باشید هر فردی اول همین مراحل رو طی میکنه . البته راه قانونی مناسبی هنوز برای این موارد وجود نداره

اگر ادعای مسلمانی میکنید ، باید بدونید تاپیک زدن و با آبروی مردم بازی کردن کار زشت و بدی هست

این حرف شما 50 درصد صحیحه چون اولا با توجه به مورد بالا که عرض کردم بالاخره مدیران هر سایتی که خدمات ارائه میدن باید جوابگوی خدمات باشن. ثانیا بالاخره سایرین باید اطلاع داشته باشن تا این مشکل برای دیگری پیش نیاد. یا حداقلش اینه که تدبیری جهت رفع ایراد اندیشیده بشه.

• امتیاز 1
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...