mrasoul

سوال در مورد نحوه کد نویسی قالب وردپرس

1 پست در این موضوع قرار دارد

با عرض سلام و خسته نباشید

سوالاتی راجع به طراحی قالب وردپرس دارم که بدجور ذهنم و به خودش مشغول کرده .

1- آیا این روزها همه از بوت استرپ برای طراحی قالب وردپرس استفاده میکنند ؟

2- بوت استرپ فقط یسری امکانات آماده رو در اختیار ما قرار میده یا باید به طور کل از بوت استرپ برای طراحی استفاده کنیم؟

3- مثلا تو بوت استرپ اجزایی مثل col و row ها می تونن خیلی کمک کنند اما خوب اگر از اینها استفاده کنیم یجورایی کد نویسی ما محدود میشه . یعنی مثلا اینها همه یسری پارامترهایی دارند که از پیش تعیین شده اند و ثابت هستن و اگر قرار از اونها استفاده کنیم باید مطابق با سلیقه خود ویرایش کنیم . این کار حرفه ای ست ؟ یا اینکه خودمون از پایه شروع به طراحی کنیم و البته از بوت استرپ استفاده کنیم اما فقط از اجزایی که لازم داریم استفاده کنیم مثلا دکمه های پایین افتادنی (dropdown)

اما خوب چیزی که مشخصه اینکه بوت استرپ کاملا استاندارد و واکنشگرا می باشد . نظر شما دوستان چیست ؟ از بوت استرپ استفاده کنیم و مطابق با ظاهر قالب خود اون ها رو ویرایش کنیم؟ یا اینکه خودمون طراحی رو انجام بدیم و در این بین از برخی اجزای آماده آن و همیچنین از فونت آیکون ها نیز در قالب استفاده کنیم .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط reza_yki
      سلام به همه اساتید و دوستان گرامی
      من قالبی طراحی کردم که به نظرم ارزش لایسنس گذاری رو داره و نزدیک 3-4 ماه روش وقت گذاشتم
      من از افزونه EDD برای فروش استفاده میکنم ولی افزونه یا کدی رو پیدا نکردم که بتونم قالب رو فقط بشه روی یه دامنه فعال کرد و نشه قالب رو برای چند بار نصب و استفاده کرد
      یه افزونه برای EDD هست ولی پولیه وگرونم هست و فعلا نمی تونم بخرمش
      کسی هست  منو راهنمایی کنه؟ ممنون از همه
    • توسط masoudmosleh267
      سلام دوستان عزیز. امیدوارم که حالتون خوب باشه. من میخوام جایگاه توضیحات دسته بندی محصولات که تو پوسته بالای محصولات نشون میده رو ببرم پایین محصولات. مثل دیجی کالا. متن توضیحاتم کامل نشون نده و با زدن بیشتر کامل نشون بده. کی میتونه کمکم کنه؟ فایل ووکامرس باید تغییر کنه یا قالبم؟
    • توسط daghighi
      با سلام.
      بنده یک قالب خبری به صورت نیمه خصوصی، خریداری کرده ام. این قالب ترجمه شده از نسخه ای خارجی است. من قصد داشتم جهت امنیت، کاملا شخصی بودن و برخی تغییرات، قالب را کاملا شخصی سازی کنم. به این صورت که همه کدها، پی اچ پی ها و اسکریپ ها و ... و حتی افزونه های لازم، به طور کامل در سرور خودمان، نوشته شده و بارگزاری شود.
      1. آیا این کار شدنی است؟
      2. می توانم به چه کسی مراجعه کنم؟
      3. چه مقدار هزینه و زمان باید صرف شود؟
      تشکر فراوان
    • توسط foojiteam
      سلام دوستان خسته نباشید
      سایت من یکدفعه دچار افت سرعت شد  پیشخوان وردپرس خیلی سخت باز میشه قالب ها رو عوض کردم بازم سرعت کنده افزونه ها رو غیر فعال کردم باز سرعت کمه
      به پشتیبانی هاست میگم میگه هاست مشکلی نداره مشکل از افزونه ها و وردپرسه (من وردپرس رو از اول نصب کردم همه افزونه ها رو پاک کردم و فقط چندتا افزونه که لازمه مثله فرم تماس 7 ، کپچا، ووکامرس و ویرتیشگر کلاسیک رو فعال کردم)
      کمک کنید ممنون
      آدرس سایت https://fooji.ir
    • توسط Mrbugx
      سلام
      دوستان عزیز من با کد زیر اطلاعاتم رو توی دیتابیس به راحتی سیو می کنم
      $connection = mysql_connect("localhost", "TABLE","PASSWORD"); // ایجاد ارتباط با سرور $db = mysql_select_db("DB NAME", $connection); // انتخاب دیتابیس از روی سرور if(isset($_POST['submitted'])){ // دریافت ورودی های فرم و قرار دادن در متغیر $namekala = $_POST['namekala']; $namecompany = $_POST['namecompany']; $maghta = $_POST['maghta']; $zekhamat = $_POST['zekhamat']; $price = $_POST['price']; $status = $_POST['status']; $category = $_POST['category']; $updatedate = $_POST['updatedate']; $tozihatefani = $_POST['tozihatefani']; $keyword = $_POST['keyword']; $pic = $_POST['pic']; $image = addslashes(file_get_contents($_FILES['image']['tmp_name'])); //SQL Injection defence! $image_name = addslashes($_FILES['image']['name']); if($namekala !=''||$namecompany !=''||$maghta !=''||$zekhamat !=''||$price !=''||$status !=''||$category !=''||$updatedate !=''||$tozihatefani !=''||$keyword !=''){ //Insert Query of SQL $query = mysql_query("insert into mahsool(namekala, namecompany, maghta, zekhamat,price,status,category,updatedate,tozihatefani,keyword,pic) values (N'$namekala', N'$namecompany', N'$maghta', N'$zekhamat', N'$price', N'$status', N'$category', N'$updatedate', N'$tozihatefani', N'$keyword', N'$pic',)"); حالا اگه بخوام پست آی دی رو ذخیره کنم چه باید بکنم ؟
      ممنون میشم راهنمایی جامع بکنید مرسی