رفتن به مطلب

سوال در مورد واکنش گرا کردن قالب

پست های پیشنهاد شده

با سلام. خیلی جستجو کردم ... ولی به پاسخ مورد نظر نرسیدم.

و مثل اینکه راه های زیادی برای ریسپانسیو کردن وجود داره... یه جا زده بود با بوتسرتپ و یه چند روش دیگه توی css بهرحال هیچ کدوم کامل نبود. و یا بدرد قالب من نمیخورد چون از پایه توضیح دادن...

ادرس سایت برای چک کردن مشکل من :upeer.ir

قالب رو کس دیگه ای طراحی کرده.

مشکلی که هست اینه که سایت فقط با رزولیشن مانیتور های واید و بزرگ همخوانی داره و حتی توی سایز 1024-768 به خوبی نمایش داده نمیشه و جابه جا میشه.

توی سایت موبایل و تبلت هم که کلا ناخوانا میشه.

میخواستم ببینم کلیات ریسپانسیو کردن رو بهم بگید... که از کجا و چجوری شروع کنم...

یه چیز دیگه هم که هست اینه که تا جایی که من دیدم تو سایت ها اگر قالبی ریسپانسیو نباشه حداقل درست نمایش داده میشه توی موبایل و فقط لازمه که زوم کنی و یا با Hand یا Cross سایت رو بالا پایین و چپ و راست کنی... اما این قالب کلا توی سایز های کوچک تر به کل بهم میریزه...

سایت رو ببینید متوجه میشید.

منتظر همیاری شما هستم. پیشاپیش تشکر.

لینک به ارسال

به خز آخر فایل style.css اینو اضافه کنید:

html{
min-width: auto !important;
transform: none !important;
}

بهتر میشه ولی برای ریسپانسیو کردن آموزشش بصورت کامل موجوده !

اینو هم حتما بخون !

لینک به ارسال

شخصی که قالب را برای شما ساخته عرض بخش اصلی سایت را 95 درصد کل مانیتور در نظر گرفته بعد برای اکثر المان های داخلی قالب از عرض ثابت استفاده کرده این مشکل اصلی قالب شما هست شما برای اینکه قالب حالا که ریسپانسیو نیست به طور ثابت در همه مانیتور ها دیده بشه و بشه با زوم کردن بخش های مختلف را دید باید اولا یک عرض ثابت (مثلا 950px ) برای کلاس wrapper در نظر بگیرید بعد عرض المان های داخلی را هم بر همین اساس تغییر بدید.

.wrapper {
margin: 0 auto;
width: 950px;
}

ولی اگر می خواهید که که قالب ریسپانسیو بشه باید با مدیا کوئری ها در Css آشنا بشید و بتونید از اونها استفاده کنید. بوت استرپت و سایر فریم ورک های واکنشگرا هم بر اساس همین مدیا کوئری های Css ساخته شده اند.

لینک به ارسال

با تشکر بابت پاسختون.

بهتره که من ابتدا سایز هارو ابتدا اوکی کنم بعد ریسپانسیو رو شروع کنم ؟

لینکی که دادید رو قبلا دیده بودم ولی برام جایه سوال بود چطور باید استفاده بشه ؟

من کدی که توی لینک بود رو بزارم داخل style.css و بعد کد های style.css فعلی رو داخل هر نوع سایز که تعریف شده پیست کنم ؟ فک میکنم عاقلانه نیست ؟

لینک به ارسال

سلام دوباره.

من صفحه اول سایت رو سایزش رو بر اساس 950px تنظیم کردم... تقریبا تمامی قسمت هاشو دستو پا شکسته ...

اما یه مشکلی که هست

وقتی به صفحه اول نگاه میکنیم درسته اما وقتی سایز عرض مرورگر رو کم میکنم نوشته ها دوباره جاشون عوض میشه میان وسط و بعد سایدبار میره زیرش... و بعد از چند ثانیه درست میشه ! دلیلش چی میتونه باشه ؟

یه تست بکنید متوجه میشید منظورمو

upeer.ir

ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...