رفتن به مطلب

سوال در مورد بزور رسانی وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

یه چیزی به نظرم عجیب اومد گفتم سوال کنم تا ذهنم روشن شه .

مثلا ورژن جدید وردپرس میاد و از طریق پیشخوان بهت خبر میده که ورژن جدید اومده و بروزش کن .به طور مثال آخرین ورژن 4.1.1 هست که من نزدیک 2 هفته پیش بزورش کرده بودم.

اما امشب متوجه شدم دوباره میگه به همون ورژن بروزش کن .آیا این طبیعیه؟ من که یکبار بروزش کرده بودم. چرا دوباره خواست ؟ اگرم ورژن جدید اومده که باید عددش مثلا میشد 4.1.2

نظرتون چیه ؟

لینک به ارسال

سلام

یه چیزی به نظرم عجیب اومد گفتم سوال کنم تا ذهنم روشن شه .

مثلا ورژن جدید وردپرس میاد و از طریق پیشخوان بهت خبر میده که ورژن جدید اومده و بروزش کن .به طور مثال آخرین ورژن 4.1.1 هست که من نزدیک 2 هفته پیش بزورش کرده بودم.

اما امشب متوجه شدم دوباره میگه به همون ورژن بروزش کن .آیا این طبیعیه؟ من که یکبار بروزش کرده بودم. چرا دوباره خواست ؟ اگرم ورژن جدید اومده که باید عددش مثلا میشد 4.1.2

نظرتون چیه ؟

نسخه جدیدی که اومده نسخه فارسی وردپرس هست. شما اگر از بسته پارسی ساز استفاده می کنید لازم نیست به نسخه جدید فارسی وردپرس را بروز کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...