رفتن به مطلب

رونمایی از پورتال سایت وردپرس پارسی

پست های پیشنهاد شده

سلام

تازه میخواستیم تاپیک رو بزنیم

دیگه دوباره نشه بهتره

فقط توضیح اینکه نسخه پورتال بصورت بتا هست و بخش اول توسعه و طراحیش انجام شده.

چون بخشهای زیادی داره و در حال ادامه کار هست.

لینک به ارسال

منم تبریک میگم به نوبه ی خودم ، امیدوارم هرچه سریع تر نقایصص تصحیح و کامل بشه.

لینک به ارسال

خیلی خوبه. فقط اگه قالب انجمنم رونمایی کنین دیگه نور علا نور میشه

منتظر نسخه جدید IPB هستیم

از ما هم بیشتر کار دارن هنور ریلیز نشده!!

لینک به ارسال

سلام .

دوستان هر نوع نظر و پیشنهاد دارند میتونن همینجا بگن تا برای ادامه توسعه در نظر گرفته بشه .

لینک به ارسال

چند نکته ی جالب در نظرم بود گفتم بپرسم ! : این انجمن از کی فعاله ؟ سایت قبلا فعال بود یا ... ؟ بخش گسترش دهندگان تحت وب غیر wp اضافه کنید !(کسی که تازه وارد دنیای wp میشه بتونه تو این بخش با دیگر کاربرا در مورد اسکریپت های تحت وب و سوار شونده !! روی وردپرس بحث و گفت وگ و کنه :) )

لینک به ارسال

انجمن وردپرس‌پارسی از اردیبهشت 1391 فعال هست و در سال جدید سه ساله میشه ولی پورتال سایت فعال نبود که امروز رونمایی شد ، انجمن پشتیبان وردپرس هست در عین حال بخش برنامه نویسی و بحث آزاد برای مواردی که ذکر کردید وجود داره .

لینک به ارسال

سلام

تبریک میگم . من خودم که شخصا خیلی وقت بود منتظر رو نمایی بودم

ولی چون که زمان زیادی برد که رو نمایی بشه فکر میکردم یه چیز کاملا خاص و متفاوت توی نت ایران باشه ولی اینطور نبود !.منظر نسخه کاملش هستیم..

و به نظرم اگه تب های هدر هنگام اسکرول هم بالای مرورگر بمونن بهتر هست

بخش اموزش هم اگه امکان ارسال توسط کاربر هم داشته باشه بهتر هست

ویرایش شده توسط LINEFA
لینک به ارسال

سلام

من هم به نوبه خودم تبریک فراوان می‌گم به دوستان زحمتکش

خدا قوت؛

فقط چرا در بخش آموزش این‌قدر مطالب کم هست؟

و این‌که در حال حاضر روش ارسال آموزش چیه؟

لینک به ارسال

در مورد پورتال:

سعی شده ساده کار بشه تا مبتدی ترین کاربرها هم بتوننن براحتی با سایت کار کنه.

برای همکاری در بخشهای مختلف و نوشتن مطلب هم میتونید با ما هماهنگ کنید. سایت برای کار با دوستانباز هست. البته مطالب بعد از بررسی تایید نهایی میشن.

لینک به ارسال

البته مطالب بعد از بررسی تایید نهایی میشن.

خیلی هم خوب، فقط بهتر نیست برای ارسال مطالب هر قسمت قوانین گذاشته بشه

با این کار زحمت کسی هم هدر نمی‌ره (:

لینک به ارسال

درسته باید براش نوشته بشه

بخش ارسال مهمان که ایجاد بشه این قوانین هم نوشته میشه

لینک به ارسال

سلام

همین که بعد از مدت طولانی رسمی شد like داره.

موفق باشید.

لینک به ارسال

انجمن وردپرس‌پارسی از اردیبهشت 1391 فعال هست و در سال جدید سه ساله میشه ولی پورتال سایت فعال نبود که امروز رونمایی شد ، انجمن پشتیبان وردپرس هست در عین حال بخش برنامه نویسی و بحث آزاد برای مواردی که ذکر کردید وجود داره .

یعنی با 3 سال سابقه که 1 سالش پیج رنک آ|دیت نشده و میشه 2 سال پیج رنک 5 گرفتید :| واقعا ؟ عالیه !!!!!
لینک به ارسال

تمام دوستان تشکر کردن، خواستم اسپم ندم، اما برای من که دوساله پیش عضو این انجمن شدم و تمام چیزی که از وردپرس و php یاد گرفتم، از وردپرس پارسی بوده می بایست یک تشکر ویژه از زحمات مدیران عزیز انجمن میکردم و این تشکر شد روزی که پرتال خاک گرفته رو آب و جارو کردید...

ممنونیم که هستید :)

لینک به ارسال

سلام ؛همونطور که مرتضی عزیز هم گفت پوسته سایت خیلی شیک و ساده اس ؛ به نظر من بهتر بود قسمت جستجوی سایت آی جکسی باشه و وقتی چیزی رو برای جستجو مینویسیم چندتا گزینه رو نشون بده.

دوم قسمت آخرین آموزش ها تو یه باکس ( خاکستری یا یه رنگ نزدیک به سفید ) قرار بگیره و حرکت فایل ها از چند محور به صورت راندوم و با استفاده از جی کوئری و ... به صورت سه بعدی باشه تا جذاب تر بشه.

فکر میکنم بد نیست دکمه های اشتراک گذاری مطالب تو شبکه های اجتماعی ؛ ارسال نظر برای نوشته ها ؛ تعداد بازدید از اون مطلب و امتیاز دهی به هر مطلب هم اضافه شه.

امیدوارم کاربرانی که میخوان مطالبشوون رو ارسال کنن مطالب آموزشی مفید ارسال کنن نه ترجمه منابع خارجی یا کپی پیست کردن(منظورم اینه محتوا تولید کنیم.)

لینک به ارسال

ممنون بابت نظرات دوستان

نظرات دوستان رو توی توسعه اعمال می کنیم

لینک به ارسال

با سلام

ضمن تبریک امیدوارم آموزشهای جامع تر و حرفه ای وردپرس ارائه گردد.

با آرزوی توفیق روز افزون برای مدیران گروه وردپرس پارسی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...