رفتن به مطلب

تنظیم خودکار ارتفاع iframe

پست های پیشنهاد شده

سلام.

چکار کنم اندازه iframe با توجه به محتویاتش تغییر کنه؟

الان هر کار میکنم یا اسکرول میخوره یا مجبورم ارتفاعشو بدم 1000 پیکسل که هیچ وقت متن به ته آی فریم نرسه.

ممنون

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

سلام. منم دقیقا همین مشکل رو دارم و هر کاری کردم مشکلم حل نشده. اینکه ارتفاع رو برای استایل روی حالت اوتو بذاریم هم حل نمیشه. فقط میدانم که در asp.net با استفاده از کد زیر مشکل حل میشه ولی نمیدونم توی وردپرس چگونه باید حل کنم. 

برای استفاده از آی فریم از کد زیر استفاده میکنیم.

<br />
<iframe src="/files/contactus/iranraiment-4.html" frameborder="0" scrolling="no" onload="resizeIframe(this)" style="width: 100%;"></iframe>

برای اینکه ارتفاع ای فریم اسکرول نخوره، نیاز هست که اسکریپت زیر، در داخل فایل Default.aspx از پوشه wwwroot در زیر دستور <head runat="server"> قرار بگیرد.
<!— For resize Iframe-->

<script>
  function resizeIframe(obj) {
    obj.style.height = obj.contentWindow.document.body.scrollHeight + 'px';
  }
</script>

لینک به ارسال
  • 4 سال بعد...

سلام، من هم همین مشکل را داشتم، به این لینک زیر مراجعه کنید، برای تگ آی فریم یک المنت پدر (مثلا یک div ایجاد کنید.) بعد برای المنت پدر، پراپرتی های کلاس container و برای تگ آی فریم، پراپرتی های کلاس responsive-iframeresponsive-iframe را اعمال کنید.

نکته: متناسب با محتوای خود باید padding-top را تغییر دهید. مثلا برای ابعاد مختلف ویدیو، خودش درصد padding مناسب را آورده است.

یعنی کد زیر را برای div (المنت پدر) اعمال کنید (البته با توجه به نکته می توانید درصد padding-top را متناسب با ارتفاع فایل خود تغییر دهید.):

position: relative;
  overflow: hidden;
  width: 100%;
  padding-top: 56.25%;

و کد زیر را برای تگ آی فریم اعمال کنید:

position: absolute;
  top: 0;
  left: 0;
  bottom: 0;
  right: 0;
  width: 100%;
  height: 100%;

امیدوارم مفید بوده باشد.

ویرایش شده توسط mshahedi83
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...