رفتن به مطلب

بهترین روش بکاپ گیری

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من دو تا سوال تو زمینه بکاپ گرفتن دارم ممنون می شم راهنمایی کنید

در صورتی که بخواییم به صورتی دستی بکاپ بگیریم.. بهترین روش و امن ترین روش بکاپ گیری چی هست؟ یعنی بکاپ طوری باشه که اگر بعد مشکلی برای سایت پیش اومد کاملا" مطمئن باشیم که با استفاده از اون بکاپ همه ویزگی های سایت از جمله قالب سایت و پست ها ولینک ها به طور کل تمام مطالب سایت قبلی بر می گرده.. برای روش دستی مطمئن ترین روش phpmyadmin هست یا back up wizard روش دیگه ای هم به جز اینها وجود داره؟

سوال دومم در مورد بکاپ گیری اتوماتیک هست.. بهترین افزونه ای که بتونه به طور مرتب و روزانه ( روزی دوبار) از کل دیتا بیس بکاپ بگیره طوری که این بکاپ روی هارد خودمون ذخیره نشه بلکه افزونه یک نسخه از بکاپ را بفرسته به ایمیل و دراپ باکس و بکاپی هم که می گیره کامل و مطمئن باشه چی هست؟ ... دو تا افزونه را قبلا" به من معرفی کردن یکی wp-time-machine هست یکی هم افزونه backwpup

کدوم یکی از این دو تا بهتره و بکاپی که می گیره مطمئن تره ؟ و آیا افزونه ای بهتر از این دو تا هست؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...