OfflineBaz

کمک در مورد سفارشی سازی ساید بار

4 پست در این موضوع قرار دارد

من می خوام سایدبار برای سایتم تعرفم کنم به این شکل بر به مشکل خوردم خودم نتونستم درستش کنم (توی این عکس مشکلاتمو نشون دادم)

post-15-0-34854700-1350550531_thumb.jpg

در مورد عکس توضیح شماره ها

1 و 2: می خوام برای عنوان هم عکس بک راند تعیین کنم هم حالت فونت رو عوض کنم یعنی سایه دار کردن و موقعیت نمایش فونت (خودم هرکاری کردم نشد چون توی یه تگ نمیشه هردو کاری که مد نظرم هستش انجام بدم اگه بخوام موقعیت فونت رو عوض کنم موقعیت عکس هم عوض میشه و همه چی بهم می خوره)

3: توی این قسمت می خوام عکس یا چهار چوب مشخص کنم و برای شاخه و زیر شاخه عکس قرار بدم هم کادر بهم نخوره

4: می خوام پایین سایدبار باز عکس یا حالت مد نظرمو قرار بدم

مشکل من توی زمانی هستش که برای قالب ساید بار تعریف میکنیم و از قسمت ابزارک بخش های مورد نظر رو وارد ساید بار میکنیم توی css مشکلم هستش نمی دونم چیکار باید بکنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

(شما هنوز قوانین رو نخوندید؟!!!)

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

شرمنده قوانین رو مطاله نکرده بودم مطالعه کردم ولی الان این دسترسی به کاربر نیست که بره عنواه مطالب خودشو تصحیح کنه در مورد پاسختون هم تشکر میکنم

مشکل من اینه که وقتی به ساید بار از قسمت ابزارک بخش خاصی به ساید بار اضافه میکنم بعضی از قسمتهای ساید بار اوکی نمیشه مخصوصا شماره 1 و 2

ویرایش شده در توسط OfflineBaz
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

1- برای تعیین بکگراند باید ویدجت اختصاصی بنویسید

2- برای استایل دهی که مشخص هست به بخش title هر آیتم استایل دهید

3- جواب 1

4- جواب 1

در کل یک آیتم اختصاصی ایجاد کنید در سایدبار ساده تر هست تا بخواهید یک ویدجت با چنین امکاناتی بنویسید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری