رفتن به مطلب

بهینه سازی قالب wpبرای bp

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان

چطور میشه یک قالب وردپرسی رو برای بادی پرس هم استفاده کرد؟

احتمالا باید در بعضی جاها تغییراتی رو بدم

ممنون میشم کمک و راهنمایی کنید

لینک به ارسال

افزونه bp template pack را نصب کن

اتفاقا چند دیقه قبل این افزونه رو نصب کردم

BuddyPress Template Pack

و میشه گفت که درست کار میکنه و فقط یک مشکل داره

لطفا عکس رو ببینید

71936156234809252534.png

بعد از اینکه اون افزونه نصب کردم و فعال سازیش کردم درست کار میکنه ولی مشکلش اینه که تو اون قسمتی که با رنگ قرمز مشخص کردم محتوای بادی پرس رو نشون میده درحالی که من قصد دارم محتوای بادی پرس رو هم تو قسمتی که به اسم "نوشته ها" مشخص کردم نشون بده

حالا چیکار باید بکنم

لینک به ارسال

علاوه بر نصب او پک باید در پوسته هم تغییراتی بدید.

برای شروع این + این مطلب رو مطالعه کنید.

لینک به ارسال
  • 10 ماه بعد...

علاوه بر نصب او پک باید در پوسته هم تغییراتی بدید.

برای شروع این + این مطلب رو مطالعه کنید.

من هم یک مشکلی کوچیکی شبیه این دوستمون دارم این 2 لینکی که گفتید رو هم دیدم در لینک دوم اما خوب متوجه منظور نویسنده نشدم ..که اون 4 دستوری که گفته انجام بدید بعد از نصب دستورات دوم و سوم رو باید چی کار کرد و کجای قالب باید قرار داد ؟؟؟ آیا امکانش هست یک توضیحی بدید...؟؟

---

من می خوام بادی پرس در خود قالب سایتم باشه اما فعلا هر کاری میکنم بادی بدون قالب هستش می خوام در خود قالب برگه های سایت قرار بگیره

ویرایش شده توسط M.A.H.D.Y
لینک به ارسال

شما میتونیدبرای نمونه کدهای پوسته (های) پیش فرض وردپرس رو هم بررسی کنید

کاملا برای بادی پرس بهینه شده و ست هستن

لینک به ارسال

شما میتونیدبرای نمونه کدهای پوسته (های) پیش فرض وردپرس رو هم بررسی کنید

کاملا برای بادی پرس بهینه شده و ست هستن

بلخره با تعویض قالب متوجه شدم در قالب اصلی چند فولدر اضافی و فایل های css اضافه شده که فکرکنم افزونه BuddyPress Template Packفولدرهای رو اضافه کرده که با حذف این موارد تونستم بادی پرس رو درون خود قالب سایت بیارم..و این مشکل که بادی در خود قالب برگه های سایت قرار نمی گرفت حل شد.

ویرایش شده توسط M.A.H.D.Y
لینک به ارسال

یک مشکلی توی قالب خودم داشتم در قسمت فعالیت ها در بادی پرس و ارسالها دکمه های "نظر" و "پسندیدم" و "حذف" در قالب اصلی سایت من به این شکل نشون میده..

2013-09-15_01-29-08_AM.jpg

اما در قالب های دیگه که تست کردم دیدم درست نشون میده و دکمه های گفته شده کوچیک و مرتب هستن به شکل زیر

2013-09-15_01-29-57_AM.jpg

حالا می خواستم این قسمت رو برای قالب اصلی سایت هم درست کنم و به شکل عکس دوم در بیارم اما نمی دونم چه قسمتی رو باید بگردم و تغییرات روایجاد کنم ...ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

لینک به ارسال

یک مشکلی توی قالب خودم داشتم در قسمت فعالیت ها در بادی پرس و ارسالها دکمه های "نظر" و "پسندیدم" و "حذف" در قالب اصلی سایت من به این شکل نشون میده..

2013-09-15_01-29-08_AM.jpg

اما در قالب های دیگه که تست کردم دیدم درست نشون میده و دکمه های گفته شده کوچیک و مرتب هستن به شکل زیر

2013-09-15_01-29-57_AM.jpg

حالا می خواستم این قسمت رو برای قالب اصلی سایت هم درست کنم و به شکل عکس دوم در بیارم اما نمی دونم چه قسمتی رو باید بگردم و تغییرات روایجاد کنم ...ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

درود ...

لطفا آدرس سایت رو قرار بدید؛

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...