رفتن به مطلب

مشکل نداشتن صفحه نویسنده!!

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

قوانین رو خوندم و میدونم که بحث در رابطه با پوسته‌های تجاری ممنوع هست اما در حال حاضر مشکل من پوسته نیست! چون پوسته روی لوکال مشکلی نداره! سرچ هم کردم و کسی مشکل من رو نداره!

مشکل من اینه که صفحه نویسنده اصلا در سایت ساخته نمیشه! یعنی من بر روی نام نویسنده مطلب کلیک میکنم صفحه ۴۰۴ میاد! تو لینک شناسه نویسنده قرار نمی گیره! حتی وقتی خودمم به صورت دستی شناسه نویسنده رو میزنم بازم صفحه نویسنده پیدا نمیشه!!! بعنوان مثال Domin/author/name چنین صفحه ای برای من ساخته نمیشه و 404‌میاد

با پشتیان پوسته مطرح کردم اما گفتن که مشکل از هسته وردپرس شماست و پوسته موردی نداره! حقم دارن چون پوسته رو جای دیگه امتحان میکنم کوچکترین مشکلی نداره! میشه لطفا یه فکری به حال من بکنید؟ author.php و فراخوانی مناسب و همه چیز اوکی هست مشکل اینه که اصلا صفحه ای برای نویسنده ساخته نمیشه یعنی نویسنده ها لینکی ندارن!

این آدرس سایت برین و روی نام نویسنده کلیک کنید متوجه می‌شید من چی میگم

http://www.zanatech.ir/

سپاس از وقتی که میذارید

ویرایش شده توسط mojtaba72
لینک به ارسال

لااقل یکی سلام کنه بدونیم حداقل یه نفر پیدا شده در راه خدا یه نگاهی به این تاپیک انداخته! والا دیگه انجمن وردپرس به این بزرگی ۲ روز هیچکس جواب ما رو نداده یعنی دیگه رسما من تعطیل کنم برم پی زندگیم :D

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...