رفتن به مطلب

عضویت vip وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان و خسته نباشید

سوالی که دارم میخوام برای سایت وردپرسیم یه سری مطالب به صورت vip باشه و یه سری مطالب آزاد

مطالبی که vip هست کاربر با پرداخت حق اشتراک ماهانه بتونه از اون ها استفاده کنه

یه افزونه هایی که موجوده مثل advanced vip آیا این امکان هستش که کاربر بلافاصله پس از پرداختش سطح کاربریش از حالت عادی به vip تغیرر کنه یا باید برای تک تک کاربرا به صورت دستی سطح رو تغییر بدیم ؟

لینک به ارسال

سلام خدمت دوستان و خسته نباشید

سوالی که دارم میخوام برای سایت وردپرسیم یه سری مطالب به صورت vip باشه و یه سری مطالب آزاد

مطالبی که vip هست کاربر با پرداخت حق اشتراک ماهانه بتونه از اون ها استفاده کنه

یه افزونه هایی که موجوده مثل advanced vip آیا این امکان هستش که کاربر بلافاصله پس از پرداختش سطح کاربریش از حالت عادی به vip تغیرر کنه یا باید برای تک تک کاربرا به صورت دستی سطح رو تغییر بدیم ؟

درود ، خیر به صورت خودکار و اتوماتیک انجام خواهد شد

موفق باشید

لینک به ارسال

وای خیلی ممنون جوابمو گرفتم

ببخشید یکم تازه کارم روی لوکال هم دارم تست میکنم زیاد قدرت مانور ندارم

ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم جواب بدید ممنون میشم

تنظیمات افزونه رو انجام میدم ، در نهایت شورتکد رو توی صفحه میزارم فرم پرداخت خیلی خشک و خالیه و بی روح !

واسه خیلی از سایت ها با کی آب و تاب

میشه درستش کرد ؟

e4k1ixqukgy5bdwgwj28.png

لینک به ارسال

راستی چون دارم روی لوکال تست میکنم بعد از زدن دکمه خرید اکانت چی ضاهر میشه و به کدوم صفحه منتقل میشه ؟

تو صفحه ای که منتقل میشه چیا از کاربر میگیره و درگاه پرداخت به چه شکله ؟ یکم توضیح بدید ممنون میشم

لینک به ارسال

راستی چون دارم روی لوکال تست میکنم بعد از زدن دکمه خرید اکانت چی ضاهر میشه و به کدوم صفحه منتقل میشه ؟

تو صفحه ای که منتقل میشه چیا از کاربر میگیره و درگاه پرداخت به چه شکله ؟ یکم توضیح بدید ممنون میشم

اگر یکم دانش css داشته باشید میتونید جلوه آن را به کلی تغییر بدید ( بعضی از طراح ها با دریافت مبلغ اندکی شاید براتون انجام دهند )

درگاه پرداختی که در تنظیمات وریفا کرده اید اوکی شده است و با کلید بر روی خرید اکانت به درگاه مربوطه ( ملت یا و... ) متصل میشود ( نمونه هم روی 99 درصد سایت ها ملاحظه کرده اید 100 درصد که به صورت دیفالت میباشد )

لینک به ارسال

ممنون از پسخ گوییتون ، خیلی لطف میکنید

گذشت کنید بازم میپرسم ف خیلی عذر میخوام ، یه فرض من حساب پارس پال ثبت نام کرده و درگاه رو ست کرده باشم ، بعد از کلیک روی دکمه خرید پایانه کدوم بانک به نمایش در میاد ؟

(آخه بانک ملت که فرمودید هیچ کاری واسش انجام ندادم ، مگه نباید از خود بانک پایانه رو بگیریم و تنظیم کنیم روی این درگاهمون ؟

میخام ببینم پیش فرض خود advanced vip یا پارس پال کدوم بانک هستش ؟

و بعد خرید هم کد رهگیری میده ؟

لینک به ارسال

ممنون از پسخ گوییتون ، خیلی لطف میکنید

گذشت کنید بازم میپرسم ف خیلی عذر میخوام ، یه فرض من حساب پارس پال ثبت نام کرده و درگاه رو ست کرده باشم ، بعد از کلیک روی دکمه خرید پایانه کدوم بانک به نمایش در میاد ؟

(آخه بانک ملت که فرمودید هیچ کاری واسش انجام ندادم ، مگه نباید از خود بانک پایانه رو بگیریم و تنظیم کنیم روی این درگاهمون ؟

میخام ببینم پیش فرض خود advanced vip یا پارس پال کدوم بانک هستش ؟

و بعد خرید هم کد رهگیری میده ؟

درگاه بانکی رو خود سایت واسطه مثلا پارس پال انتخاب میکنه یا در حساب پارس پال شما درگاه خودتون رو انتخاب میکنید که مثلا ملت باشه یا ملی و ...

و به طور پیش فرض هم افزونه همون درگاه پارس پال رو ران میکنه

بله کد رهگیری هم میده

بنده از این افزونه استفاده کردم قبلا ...

لینک به ارسال

درگاه بانکی رو خود سایت واسطه مثلا پارس پال انتخاب میکنه یا در حساب پارس پال شما درگاه خودتون رو انتخاب میکنید که مثلا ملت باشه یا ملی و ...

و به طور پیش فرض هم افزونه همون درگاه پارس پال رو ران میکنه

بله کد رهگیری هم میده

بنده از این افزونه استفاده کردم قبلا ...

واقعا ممنون از پاسخ گوییتون

تو این سوال به این جوابام رسیدم که :

افزونه خودکار سطح کاربری رو بعد پرداخت مبلغ تغییر میده و نیازی به تغییر دستی نیست

کد رهگیری صادر میشه و اتوماتیک به درگاه بانکی متصل میشه

ممنون 90% مشکلم حل شد و الان میمونه فقط فرم پرداخت افزونه که خیلی زشت و بی ریخته :(

تو افزونه ها نطرح کنم شاید کسی حاضر شد با اخذ هزینش درست کنه

لینک به ارسال

واقعا ممنون از پاسخ گوییتون

تو این سوال به این جوابام رسیدم که :

افزونه خودکار سطح کاربری رو بعد پرداخت مبلغ تغییر میده و نیازی به تغییر دستی نیست

کد رهگیری صادر میشه و اتوماتیک به درگاه بانکی متصل میشه

ممنون 90% مشکلم حل شد و الان میمونه فقط فرم پرداخت افزونه که خیلی زشت و بی ریخته :(

تو افزونه ها نطرح کنم شاید کسی حاضر شد با اخذ هزینش درست کنه

ان شا الله اونم حل بشه

در پناه حق

لینک به ارسال

سلام خدمت دوستان ببخشید سوالم طولانیه ولی جواب بدید یه دنیا ممنون میشم

یک سری از جوابامو بقیه دوستان دادن اینم حل بشه دیگه کلی دعاتون میکنم

سایت من صرفا یه سایت خبری بوده و اعضا فقط یه سری خبر رو و عکس رو قراره بخونن و چیزی واسه دانلود و اینجور چیزا نداره

چیزایی که تو سایتم لازم دارم رو میگم حالا شما بر اساس اینا افزونه و کارایی که لازم هست انجام بدم رو بفرمایید :

1) میخوام اولش همه بازدیدکنندگان به صورت رایگان عضو بتونن بشن

2)میخام بعد عضویت به داشبورد وردپرس نرن مثل ادمین سایت (چون نیازی به این کار نیست که وارد قسمت مدیریت بشن صرفا خواننده سایت هستن) فقط هنگام ثبت نام نام - نام خانوادگی - ایمیل - شماره تلفن -شهر - رمز عبور رو وارد کنن و در صورت لزوم بعدا بتونن تغییر بدن (حالا این تغییرات رو کجا بعدا بتونن اعمال کنن بدون ورود به داشبورد وردپرس برام سواله ) این مشکل اولم

تا اینجای کار نصف مشکلم حل میشه

حالا قسمت بعدش

3)میخایم یه سری از خبرها ویژه باشن یعنی اعضا با پرداخت حق ماهیانه بتونن مشاهده کنن

سوالی که اینجا برام پیش میاد اینه کسی که میاد توی سایت اول باید عضو معمولی باشه بعد بیاد با استفاده از افزونه advanced vip عوض ویژه بشه یا یه راست مستقیم میتونه بیاد اشتراک بگیره و بدون از قبل عضو شدن توی سایت ؟

(میخام ببینم افزونه advanced vip یه پروفایل کاربری دیگه برای کاربرا تعریف میکنه ؟یه محیط جدید ؟ یا صرفا فقط نقش کاربرها رو از معمولی به vip تغییر میده ؟)

(میشه همزمان از یه افزونه پروفایل سازی و vip با هم استفاده کرد ؟ تداخلی تو همدیگه ایجاد نمیکنن ؟ اینم سوال دومم

ببخشید سوالام طولانی شد هم تازه کارم هم خیلی مشتاقم سریع به جوابام برسم ، ممنون میشم کامل جواب بدید

لینک به ارسال

درود

سوال ها رو به ترتیب جواب میدم :

1) کاملا رایگان هستش به صورت پیش فرض پس مشکلی نیست

2) این صفحه رو ملاحظه کنید مشکل شما رو تا حدودی حل میکنه به خصوص افزونه پارسی که در آخر پست معرفی شده ( مطابق با خواسته های شماست )

http://hamyarwp.com/...ت-و-ورود-به-ور/

3 ) هم به صورت اینکه اول ثبت نام بکنه به صورت معمولی و بعد سطح کاربریشو ارتقا بده میشه و هم اینکه مستقیم وی آی پی بشه مشکلی از اون بابت نداره

بله یک صفحه برای مدیریت موجودی حساب ، تعداد روز های باقی مانده و ... به کاربر میده

در رابطه با پروفایل اطلاعات کافی ندارم ان شا الله دوستان همراهی کنند

ارادتمند

در رابطه با سوال 2 شما این لینک رو هم اضافه میکنم ملاحظه کنید لدفا :

http://mrcode.ir/%D9%87%D8%AF%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D8%A2%D8%AF%D8%B1%D8%B3-%D8%AF%D9%84%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87-%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%AA-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3

ویرایش شده توسط shahmusic
لینک به ارسال

درود

سوال ها رو به ترتیب جواب میدم :

1) کاملا رایگان هستش به صورت پیش فرض پس مشکلی نیست

2) این صفحه رو ملاحظه کنید مشکل شما رو تا حدودی حل میکنه به خصوص افزونه پارسی که در آخر پست معرفی شده ( مطابق با خواسته های شماست )

http://hamyarwp.com/...ت-و-ورود-به-ور/

3 ) هم به صورت اینکه اول ثبت نام بکنه به صورت معمولی و بعد سطح کاربریشو ارتقا بده میشه و هم اینکه مستقیم وی آی پی بشه مشکلی از اون بابت نداره

بله یک صفحه برای مدیریت موجودی حساب ، تعداد روز های باقی مانده و ... به کاربر میده

در رابطه با پروفایل اطلاعات کافی ندارم ان شا الله دوستان همراهی کنند

ارادتمند

در رابطه با سوال 2 شما این لینک رو هم اضافه میکنم ملاحظه کنید لدفا :

http://mrcode.ir/هدا...اه-اکانت-وردپرس

ممنون از راهنماییتون ، افزونه که فروشی بود خوب و ساده هست به کارم میاد

پس میمونه این مساله که آیا پروفایل و صفحه ویرایشی که این افزونه میده با افزونه vip میتونه ست بشه یا یه کاربر که vip شده باشه 2 تا پروفایل مشاهده میکنه یکی مربوط به ثبت نام عادی و یکی هم vip ؟

لینک به ارسال

ممنون از راهنماییتون ، افزونه که فروشی بود خوب و ساده هست به کارم میاد

پس میمونه این مساله که آیا پروفایل و صفحه ویرایشی که این افزونه میده با افزونه vip میتونه ست بشه یا یه کاربر که vip شده باشه 2 تا پروفایل مشاهده میکنه یکی مربوط به ثبت نام عادی و یکی هم vip ؟

بله متاسفانه قبلا که استفاده کرده بودم به این نکته دقت نکردم پیشنهادم اینه که خودتون تست کنید ببیند نتیجه ش چی میشه یا به هر حال شاید عزیزانی پاسخ گو باشند

لینک به ارسال

بله متاسفانه قبلا که استفاده کرده بودم به این نکته دقت نکردم پیشنهادم اینه که خودتون تست کنید ببیند نتیجه ش چی میشه یا به هر حال شاید عزیزانی پاسخ گو باشند

ببخشید شما فک کنم جایی اشاره به اسکریپتی کردید واسه عوضیت vip ؟ درست گفتم شما بودید ؟

توضیح میدید راجبش ؟

لینک به ارسال

ببخشید شما فک کنم جایی اشاره به اسکریپتی کردید واسه عوضیت vip ؟ درست گفتم شما بودید ؟

توضیح میدید راجبش ؟

اگه منظورتون اون تاپیک قبلیتون بود که در مورد وی آی پی ادونس چندتا سوال داشتید بله من بودم ( songkadeh )

ولی متوجه سوالتون نشدم اسکریپت ؟؟

لینک به ارسال

اگه منظورتون اون تاپیک قبلیتون بود که در مورد وی آی پی ادونس چندتا سوال داشتید بله من بودم ( songkadeh )

ولی متوجه سوالتون نشدم اسکریپت ؟؟

نه یه کاربر دیگه خواسته بودن شما هم گفتید 120 هزار

اصلا بیخیال شما یه کار بکنید (من افزونه user profile رو تهیه میکنم مشکلاتم راجب پروفایل کاربری و اینجور چیزها حل میشه )

شما فقط یه نفر یا یه جا به من معرفی کنید که یه کاری بکنه این قسمت vip رو برای سایت ما درست کنه (هزینش رو هم پرداخت میکنیم )

دیگه من مبتدیم با سوال به جایی فک نکنم برسم کارو بهدم به دست کاربلش فقط کجا و پیش کی باید مراجعه کنم بابت یه تغییرات کوچیک تو افزونه ؟

لینک به ارسال

والا بنده هم زیاد اطلاعی ندارم متاسفانه این مبلغی هم که میگید نمیدونم واس من بوده یا ...

تو بخش طراحی یک پست بزنید ان شا الله عزیزان جواب گو خواهند بود

در پناه حق

لینک به ارسال

سلام خدمت همه وستان

افزونه advanced vip موجو هست ، ولی میخام در کنارش از یه افزونه user profile برای پروفایل کاربرا استفاده کنم

متاسفانه هر 2 این ازونه ها یه پروفایل مربطو به خود اختصاص میدن

درخواست من یه افزونه هست که کار این 2 رو با هم بکنه یا یجور این 2 رو با هم ادغام کنه

هزینش هم هرچقدر بشه پرداخت میکنیم

لینک به ارسال

از دوستان اگه کسی این افزونه رو سایتش داره لینک سایتش رو بزاره بی زحمت

1-2 خط سوال دارم ازش فوریه

با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...