• اطلاعیه ها

  • Saeed Fard

   برگزاری چهارمین همایش Coder Conf و کد تخفیف برای کاربران وردپرس پارسی   20/04/97

   کدرکانف هر سال در آخرین پنجشنبه مرداد با بورد‌های مختلفی برگزار می‌گردد،امسال نیز کدرکانف در همین تاریخ با حضور برنامه نویسان مطرح کشور در بورد تخصصی جاوااسکریپت برگزار خواهد شد، یک گردهمایی متفاوت با طعم Javascript. Coderconf هر سال نسبت به سال‌های گذشته با حضور برنامه‌نویسان پر رنگتر می‌شود. ما سعی کردیم هر ساله به این کنفرانس مفهوم عمیق تری ببخشیم تا از آنچه در سال‌های گذشته عرضه شده به روزتر و مفیدتر واقع شویم. امسال فرصتی خواهد بود تا با نگرشی جدید و بهبود مطالب ارائه شده، عمیقتر به این موضوع نگاه کنیم تا بجای تکرار مباحث پیشین گامی هر چند کوچک در مسیر ارتقای دانش فنی برنامه‌نویسان ایرانی برداریم. ما در Coderconf ۴ با تمرکز بر روی Javascript نیت کرده‌ایم این فرصت را در اختیار برنامه نویسان قرار دهیم تا با ظرافت و استانداردهای روز دنیا کار خود را پیش ببرند. به نظر ما امسال زمان آن فرا رسیده‌است تا این زبان را به صورت تخصصی و از ابعاد مختلف به چالش بکشیم.   دبیر علمی همایش میلاد حیدری، کدرکانف ۴ را اینگونه توصیف کرده است :اشتراک گذاری دانش بهترین راه رسیدن به جاودانگی اطلاعات است. هر ساله همایش‌های زیادی برگزار میشه که افراد شرکت‌کننده می‌توانند با افراد مجرب شبکه سازی کنند. امسال در کدرکانف سعی کردیم علاوه بر بخش شبکه سازی بین افراد بیشتر روی انتقال دانش و کیفیت ارائه ها تمرکز داشته باشیم . به قصد یک گردهمایی بلند مدت بین برنامه‌نویسان جاوااسکریپت که با هم تبادل دانش و اطلاعات کنند گردهم آییم.
   بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه برنامه‌نویسان جاوااسکریپت ایران امیدوارم در کدرکانف امسال علاوه بر شبکه سازی، از اطلاعاتی که دوستان در این همایش در اختیارتان قرار می‌دهند استفاده کنید. در سایت همایش میتوانید سخنرانان و موضوع پنل همایش کدرکانف رو مشاهده کنید . علاقه‌مندان به حضور در این همایش می‌توانند با کد تخفیف wpparsi اقدام به ثبت نام در این گردهمایی کنند. سایت همایش :‌http://coderconf.org
   بلیط فروشی همایش :‌https://evand.com/events/coderconf4  
alireza1375

فروش دامنه نصر بلاگ

3 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان اول یک اشکال در این تایپیک هست آن هم این که تعداد پست هایم زیر 100 تا است یعنی قوانین را زیر پا گذاشتم.ولی حالا می گوییم دیگه باقی ماندن این تایپیک با مسئولین سایت است.

من چند وقت پیش دامنه nasrblog.ir راخریدم ولی به علت مشکلاتی نمی توانم آن را برای یک سرویس وبلاگ دهی آماده کنم.برای همین کسانی که قسط خرید دارند پیشنهاد بدهند(پیغام خصوصی) بعدا از اتمام زمان با فرد مورد نظر تماس گرفته می شود که چگونه پول را واریز کند و دامنه را تحویل بگیرد.

دلیل انتخاب این دامنه که حداقل یک ماه طول کشید این است که دامنه nasrblog.com هم لینک به این سایت خورده یعنی لینک به سایت .ir را داده.خوب با وجود توضیحات منتظر پبشنهادات شما هستم.

دو حالت می توانید پیشنهاد بدهید یا از طریق پیغام خصوصی یا از طریق سایت زیر.

http://www.irdomain.com/domain_offer.php?domain=nasrblog.ir

ویرایش شده در توسط alireza1375
0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

کسانی که قسط خرید دارند پیشنهاد بدهند

مجید جان دلبندم اون قصد هست نه قسط !

قبل از ارائه هر خدماتی شروع به شناخت نیاز ها کنید و بعد منابع موجود و احتمال ها و آینده نگری را در نظر بگیرید.

امیدوارم از شوخیم ناراحت نشده باشید. ;)

2

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

مجید جان دلبندم اون قصد هست نه قسط !

قبل از ارائه هر خدماتی شروع به شناخت نیاز ها کنید و بعد منابع موجود و احتمال ها و آینده نگری را در نظر بگیرید.

امیدوارم از شوخیم ناراحت نشده باشید. ;)

ممنون.راستی اگر قیمت کمتر هم پیشنهاد دارید بدهید ولی کمتر از 5500 نه!!

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست