رفتن به مطلب

ترکیب ریسپانسیو با ووکامرس

aliali100

پست های پیشنهاد شده

سلام

با هزار بدبختی ووکامرس رو با قالبم ست کردم حالا مشکل اینه که وقتی تو هر ردیف 4 تا محصول نمایش داده میشه همه چی اوکی هستش ولی من میخوام وقتی عرض صفحه نمایش کم میشه در هر ردیف 2تا نمایش بده

چون زمانیکه عرض صفحه کم باشه 4 تا محصول باز هم در یک ردیف نمایش داده میشن و انقدر کوچیک نمایش داده میشن که چیزی معلوم نیست

عمرا اگه کسی بلد باشه!

لینک به ارسال
عمرا اگه کسی بلد باشه!

خوب شما که اطلاع دارید کسی بلد نیست پس چرا سوال پرسیدید !جالبه نوع پرسیدن سوالتون

لینک به ارسال

با بوت استرپ به راحتی میتونید.

از سایت bootply.com سرچ کنید carousel چند نمونه می بینید

لینک به ارسال

خوب شما که اطلاع دارید کسی بلد نیست پس چرا سوال پرسیدید !جالبه نوع پرسیدن سوالتون

آخه تعجب میکنم

وب سایت وردپرس پارسی این همه آدم حرفه ای توش هستش ولی هر وقت راجع به ووکامرس و یا ریسپانسیو سوال میپرسم تقریبا کسی بلد نیست

به نظرم افرادی که در این انجمن فعال هستند باید خودشون پیشتاز باشند و مطابق با علم روز پیش برند

افراد حرفه ای که اینجا فعال هستند اگه بلد نباشند دیگه وای به حال من و امثال من!

برای همین انتظارات بالاست داداش گلم :)

با بوت استرپ به راحتی میتونید.

از سایت bootply.com سرچ کنید carousel چند نمونه می بینید

دوست خوبم من سایتم رو ریسپانسیو طراحی کردم

یعنی ریسپانسیو بلدم ولی کدی که باید در نظر بگیرم براش با ووکامرس مچ بشه رو نمیدونم چه جوری باید ترکیب کنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...