• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
NWWG

عدم نمایش تصاویر در حالت شبکه‌ای در کتابخانه

1 پست در این موضوع قرار دارد

بسم‌الله الرحمن الرحیم

دوستان و عزیزان وردپرسی خسته نباشند

در یکی از سایتها با مشکلی مواجه شدم که پس از کلی گشت و گذار توی سایت‌های خارجی و ایرانی به نتیجه نرسیدم لذا برای حل مشکل از شما نظر می‌خوام

مشکل:

«تصاویر در حالت ‹شبکه‌ای-grid› در کتابخانه نمایش داده نمی‌شن و حتما باید حالت ‹لیست› باشه، ولی مشکل اینجاست که وقتی توی نوشتن مطلب جدید اضافه کردن تصویر رو بزنیم فقط حالت نمایش شبکه‌ای داره؛ لذا امکان درج تصویر در نوشته سلب شده!»

کارهای انجام شده ولی بی نتیجه:

1. بروز رسانی وردپرس
  2. جایگزینی دستی تمام فایل‌های وردپرس با نسخه آخر
  3. قرار دادن تصاویر روی سطح 777
  4. غیرفعال کردن تمام افزونه‌ها
  5. انتخاب قالب 2014 به جای قالب پایگاه
  6. قرار دادن کد در httaccess

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط hoshmand1
      سلام من 2تا سایت وردپرسی دارم اکثر مواقع بعضی از فیلم و عکس هایی که بالای چندماه تا چند سال در سایت قرار دارند خراب می شوند و در سایت نمایش داده نمیشه ... فایلشون در هاست هست ولی ادرس فایل را میزنم صفحه 404 نمایش داده میشود و در مطالب نمایش نمیدهد. مشکل از کجاست؟ چرا فیلم و عکس ها اینطوری می شوند؟
    • توسط meyox
      سلام  خسته نباشید . 
      من میخواستم تصاویرم تو ورد پرس به صورت دلخواهی که خودم میخوام نمایش داده بشه مثلا به صورت پاپ آپ کد های مربوطه کجا ست ؟؟؟؟ ممنون 
    • توسط irblues
      سلام به مهندسان گرامی

من بعد از آپدیت به وردپرس 4.5.2 بخش کتابخانه سایتم نمایش داده نمیشه و مدام لودینگ صفحه در حال چرخش هست
      وقتی به برمیگردونم به ورژن قبل مشکل حل میشه...
      راه کارهای زیر رو رفتم و جواب نداد:
      "تاپیک های قدیمی در مورد این مشکل رو خوندم، 
      پرمیشن فایل ها و فولدرهارو عوض کردم،
      قالب رو پیش فرض کردم و افزونه ها رو غیرفعال کردم،
      دیتابیس رو تعمیر و بهینه سازی کردم،
      فایل های وردپرس رو دستی آپدیت کردم"

اما نشد که نشد!...
      2 تا تصویر پیوست گذاشتم که این قضیه رو نشون میده

ممنون میشم اساتید پاسخ بدهند

• توسط saniya
      با سلام
      متاسفانه تصاویر بنده در کتابخانه وردپرس نمایش داده نمیشه.
      پرمیشن پوشه آپلود رو چک کردم و روی 777 گذاشتم ولی هیچ تفاوتی نکرده.
      در کتابخانه مثلا مینویسه 280 عکس وجود داره ولی هیچ کدوم رو در کتابخانه نمایش نمیده
      در صورتی که تصاویر وجود دارند
      ممنون میشم کمک کنید
    • توسط AFG Boy
      سلام
      من می خوام یک نمایش عکس مثل این سایت داشته باشم که یک عکس اصلی یا همون شاخص هستش
      و بقیشون رو برای نمایش باید روشون کلیک کرد تا اون رو نشون بده
      مثل این سایت
      http://androidkade.com/28205/دانلود-بازی-بوکس-واقعی-real-boxing-v1-2-3.html#dllink