رفتن به مطلب

انتقال سایت وردپرسی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان سایتی داریم که یک سال روش کار شده حالا میخوایم یک تغییراتی بدیم من توضیح میدم ببینید ممکن هست؟

سایت domain.com هست حال می خوایم سایت فعلی روی mag.domain.com بالا بیاد و هر چی ایندکس هم داره ریدایرکت بشه روی mag.domain.com و روی سایت اصلی یک سایت متفاوت ایجاد بشه.

ایا این مساله ممکن هست؟

اگر domain.com روی mag.domain.com ریدایرکت بشه این امکان هست که روی خودش یک سایت چدید ایجاد کرد؟

ویرایش شده توسط sfa0731
لینک به ارسال

اگه domin.com رو به mag.domin.com ریدایرکت کنی فقط دامین دات کام ریدایرکت میشه ن سایر لینک ها !!!

برای اگهی بهتر میتونید این لینک رو مطالعه کنید .

لینک به ارسال

اگه domin.com رو به mag.domin.com ریدایرکت کنی فقط دامین دات کام ریدایرکت میشه ن سایر لینک ها !!!

برای اگهی بهتر میتونید این لینک رو مطالعه کنید .

فکر کنم با ریدایرکت 301 کلا منتقل میشه.مشکل من اینه که بعد از این ریدایرکت میشه روی دامنه اصلی یک سایت دیگه بالا اورد؟

لینک به ارسال

به نظر زیاد جالب نمیاد که روی دامینی که اول سایت موجود بوده سایت دیگه بزنید ، مخصوصا اگه موضوع دو سایت هم با هم متفاوت .

منتظر باشید تا اساتید جواب بدهند بنده اطلاعات قطعی و 100% در این باره ندارم.

لینک به ارسال

فکر کنم با ریدایرکت 301 کلا منتقل میشه.مشکل من اینه که بعد از این ریدایرکت میشه روی دامنه اصلی یک سایت دیگه بالا اورد؟

سلام

اگر domin.com ریدایرکت بشه به mag.domin.com دیگه عملا چیزی با ادرس domin.com وجود نداره نمیشه روی domin.com دوباره سایت جدید ایجاد کرد چون انتقال داده میشه روی mag.domin.com .

موفق باشید/.

لینک به ارسال

سلام من قبلا چنین کاری کردم

به مدت یک ماه از ریدایرکت استفاده کردم و همچنین توی وردپرسم که برده بودمش به سابدومین از افزونه Search and Replace استفا ده کردم و تمام لینک هایی که در نظرات و یا جاهای دیگه داده بودم را عوض کردم که توی این سابدومین جایی لینک تصویر و ی چیز دیگه ای اشتباه نشه با دامین قدیمی

بعد از گذشت ریدایرکت را برداشتم و توی وبمستر سابدومین را اضافه کردم(به عنوان دامین جدید) و در نهایت دامنه قبلی را از وبمستر حذف کردم و مجددا اضافه کردم

امروزه با وجود فیلتر شدن سایتم بعد از یک ماه کمتر بیشتر بدون رفتن به وبمستر بعد از یک روز سایتم توی گوگل به طور کامل ایندکس میشه و بعد از یک هفته وقتی تصویر ذخیره شده گوگل از سایتم را توی مرورگر دنبال میکنم هر یکساعت یکبار از سایتم کش میگیره که من قربون این لطف گوگل باید برم

لینک به ارسال

دوستان من تصمیم گرفتم به شکل ساب فولدر عمل کنم یعنی سایت فعلی ریدایرکت بشه روی domain.com/mag و روی domain.com یه سایت دیگه با وردپرس بالا بیارم.موضوع سایتها هم مشابهه.فقط میخوام سایت فعلی بره روی ساب فولدر یعنی ادرس لینک ها به این شکل تغییر میکنه:domain.com/post1------------------>domain.com/mag/post1

لطفا یک راهنمایی برای این کار بکنید.اگه افزونه ورپرسی باشه خیلی بهتره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...