• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
sfa0731

انتقال سایت وردپرسی

8 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان سایتی داریم که یک سال روش کار شده حالا میخوایم یک تغییراتی بدیم من توضیح میدم ببینید ممکن هست؟

سایت domain.com هست حال می خوایم سایت فعلی روی mag.domain.com بالا بیاد و هر چی ایندکس هم داره ریدایرکت بشه روی mag.domain.com و روی سایت اصلی یک سایت متفاوت ایجاد بشه.

ایا این مساله ممکن هست؟

اگر domain.com روی mag.domain.com ریدایرکت بشه این امکان هست که روی خودش یک سایت چدید ایجاد کرد؟

ویرایش شده در توسط sfa0731
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه domin.com رو به mag.domin.com ریدایرکت کنی فقط دامین دات کام ریدایرکت میشه ن سایر لینک ها !!!

برای اگهی بهتر میتونید این لینک رو مطالعه کنید .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه domin.com رو به mag.domin.com ریدایرکت کنی فقط دامین دات کام ریدایرکت میشه ن سایر لینک ها !!!

برای اگهی بهتر میتونید این لینک رو مطالعه کنید .

فکر کنم با ریدایرکت 301 کلا منتقل میشه.مشکل من اینه که بعد از این ریدایرکت میشه روی دامنه اصلی یک سایت دیگه بالا اورد؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر زیاد جالب نمیاد که روی دامینی که اول سایت موجود بوده سایت دیگه بزنید ، مخصوصا اگه موضوع دو سایت هم با هم متفاوت .

منتظر باشید تا اساتید جواب بدهند بنده اطلاعات قطعی و 100% در این باره ندارم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر کنم با ریدایرکت 301 کلا منتقل میشه.مشکل من اینه که بعد از این ریدایرکت میشه روی دامنه اصلی یک سایت دیگه بالا اورد؟

سلام

اگر domin.com ریدایرکت بشه به mag.domin.com دیگه عملا چیزی با ادرس domin.com وجود نداره نمیشه روی domin.com دوباره سایت جدید ایجاد کرد چون انتقال داده میشه روی mag.domin.com .

موفق باشید/.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

screenshot-1.png?rev=675497

ویرایش شده در توسط asareza
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام من قبلا چنین کاری کردم

به مدت یک ماه از ریدایرکت استفاده کردم و همچنین توی وردپرسم که برده بودمش به سابدومین از افزونه Search and Replace استفا ده کردم و تمام لینک هایی که در نظرات و یا جاهای دیگه داده بودم را عوض کردم که توی این سابدومین جایی لینک تصویر و ی چیز دیگه ای اشتباه نشه با دامین قدیمی

بعد از گذشت ریدایرکت را برداشتم و توی وبمستر سابدومین را اضافه کردم(به عنوان دامین جدید) و در نهایت دامنه قبلی را از وبمستر حذف کردم و مجددا اضافه کردم

امروزه با وجود فیلتر شدن سایتم بعد از یک ماه کمتر بیشتر بدون رفتن به وبمستر بعد از یک روز سایتم توی گوگل به طور کامل ایندکس میشه و بعد از یک هفته وقتی تصویر ذخیره شده گوگل از سایتم را توی مرورگر دنبال میکنم هر یکساعت یکبار از سایتم کش میگیره که من قربون این لطف گوگل باید برم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان من تصمیم گرفتم به شکل ساب فولدر عمل کنم یعنی سایت فعلی ریدایرکت بشه روی domain.com/mag و روی domain.com یه سایت دیگه با وردپرس بالا بیارم.موضوع سایتها هم مشابهه.فقط میخوام سایت فعلی بره روی ساب فولدر یعنی ادرس لینک ها به این شکل تغییر میکنه:domain.com/post1------------------>domain.com/mag/post1

لطفا یک راهنمایی برای این کار بکنید.اگه افزونه ورپرسی باشه خیلی بهتره

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری