رفتن به مطلب

تغییر نام قالب بدون دردسر

پست های پیشنهاد شده

سلام

من میخوام اسم قالبم رو عوض کنم در حالی که به هیچ مشکلی بر نخورم :D ( انتظاراتم کلا بالاست )

چه تغییراتی نیازه که تو دیتابیس بدم تا قالبم با تغییر نام بهم نریزه؟

لینک به ارسال

با سلام

ربطی به دیتا بیس نداره.

وارد پوشه قالب خود بشید با ادرس wp-content > themes > yourtheme بعد از ورود فایل style.css رو باز کنید و اسمی که مقابل : Theme Name نوشته رو تغییر بدین.

ویرایش شده توسط senator_x37
لینک به ارسال

وارد فولدر قالبتان بشید و فایل style.css را باز و احتمالا در چند خط اول کد های زیر را مشاهده میکنید ، آنان را مطابق میلتان ویرایش کنید: (به حق طراح احترام بزارید لطفا)

/*
Theme Name: نام قالب
Author: طراح
Author URI: آدرس طراح
Description: توضیحات
Version: نسخه
License: نوع لایسنس
*/

لینک به ارسال

خب شما نام فولدر قالب را عوض کنید دیگه! مشکل چیه؟

وقتی این کار رو انجام بدم تنظیمات قالب به کلی از بین میره

لینک به ارسال

فکر کنم اول باید یه قالب دیگه (مثلا قالب پیش فرض) رو انتخاب و بعد از اینکه نام پوشه قالب رو تغییر دادید مجددا انتخابش کنید.

ارور داد ، نوشته "کلک میزنی ، ها؟!" :D

لینک به ارسال

شما خوده پوشه رو تغییر نام بدید بعد برین داخل پیشخوان > نمایش > پوسته ها و مجدد قالب رو فعال کنید.

لینک به ارسال

دوست عزیز عرض کردم خدمتتون که تنظیمات قالب به کلی ریست میشه که من نمیخوام اینطوری بشه

لینک به ارسال
دوست عزیز عرض کردم خدمتتون که تنظیمات قالب به کلی ریست میشه که من نمیخوام اینطوری بشه

خب این ممکنه دلیلش این باشه که توی قالب شما به صورت اشتباه (حالا یا سهوی یا عمدی) لینک های سی اس اس و جاوا اسکریپت رو گذاشتن

مثلاً به جای اینکه آدرس قالب رو بگیرن آدرس سایت رو گرفتن در ادامه اش نوشتن:

/wp-content/themes/theme-name/style.css

این تنها یه مثال بود ، بهتره فایل header.phpتون رو باز کنید و نام اصلی قالبتون رو جستجو کنید

اگر به نتیجه ای نرسیدید فایل functions.phpتون رو چک کنید.

لینک به ارسال
  • 7 سال بعد...
در 1 ساعت قبل، mseyed گفته است :

سلام چگونه عکس قالب راعوض  کنیم

سلام

در پوشه قالب یک عکس با فرمت png به نام screenshot وجود داره، این فایل رو با فتوشاپ یا نرم افزار  دیگه ویرایش کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...