• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
sayena

ساخت و گرفتن بک لینک

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت سروران عزیز

ضمن عرض تبریک سال نو، مدتی است بر روی مقوله ی بک لینک تحقیق می کنم

به نظر شما بهترین راه برای گرفتن بک لینک ارزشمند چی ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام طبق نظر بنده شما اگه می خواهید پیشرفت کنید در سئو سایت خود نیازی آنچنان به بک لینک ندارید شما اگر در بسیاری از موارد سئو در قالبتون رعایت بشه رتبه خوبی پیدا می کنید.از نظر من روی بخشهای جدیدتر سئو کار کنید مثلا mobile friendly شرکت گوگل که مربوط به سال 2015 می باشد چون تکنولوژیهای جدید گوگل میتونه رتبه بالاتری نسبت به بک لینک برای شما همراه داشته باشه.

چون بک لینک هزینه زیادی برای شما در بر داره.دارای چند ویژگی هم هست اونم 1- no follow یکیش هست 2- تبادل با سایت های بزرگ و برتر و...

بنظرم تمرکزتون را روی تکنولوژیهای جدید معطوف کنید برای شروع با تکنولوژی پاندا و مرغ شهدخوار و ...

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من به این مطالب تا حدودی عمل کردم، اما نتیجه رضایت بخش نبود

سایت هایی با رعایت نکردن بسیاری از موارد در صدر صفحات گوگل قرار دارند

تا جایی که من دیدم بک لینک های زیادی داشتند.

با تشکر و عرض ارادت خدمت شما

لطف کنید و من را راهنمایی کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هر لینکی که این سری ویژگی ها رو داشته باشه بک لینک خوب هست

- بک لینک باید با کیفیت باشه

- تعداد بک لینک ها باید همیشه بصورت طبیعی پیشرفت داشته باشه

- باید تنوع بک لینک داشته باشید

- سرعت ایجاد بک لینک باید طبیعی و متعادل باشه

- بک لینک ها باید از سایت های مرتبط با سایت باشند

- متن بک لینک باید مرتبط به سایت باشه

برای اطلاعات بیشتر فاکتور بک لینک رو مطالعه کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر شما بهترین راه برای گرفتن بک لینک چی هست؟

خرید یا چیز دیگر؟

اگر خرید بهترین راه هست، برای بهترین نتیجه از کجا باید خرید ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هر بک لینکی ویژگی های بالا رو داشته باشه و دائمی باشه

حالا چه خریداری بشه چه ساخته بشه ... ولی نظر شخصیم ساختن هست ...

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط kias
      با سلام نیاز مند یک بک لینک ساز هستیم که دوتا از سایت های رقبا رو بهش بدم دقیقا هرجا لینک گزاشتن اوناهم بزاره دقیقا همونجاها بدون تغییرات چیز اضافه هم نمیخواهم بک لینک هاشونم زیاده بالای هزار بک لینک هست دو سایت
      برای هر ۱۵۰ بک لینک قیمت بزارید زیر همین پست لطفا
      در ضمن هر بک لینکی و یا سایتی که عضو میشین برای ساخت بک لینک برای سه کلمه لینک میدین 
      یک کلمه ی ویزای شینگن
      دو کلمه ی وقت سفارت
      سه کلمه ی ویزای کانادا
      به عنوان مثال تو انجمن وردپرس فارسی عضو شدین که یک تاپیک بزنین و لینک بدین به سایتتون سه تاپیک باید بزنید و سه بار لینک بدین .
      لطفا زمان و قیمت را برای ۱۵۰ تا اول تایین کنید
      یعنی ۱۵۰ بک لینک اول  × (۳کلمه)   N قیمت  N زمان
    • توسط reza.th
      سلام دوستان یه سوال داشتم من حدودا ۳۰۰۰ تا بک لینک داشتم از دو سایت که زیره یه ماه اینا زدن پاکشون کردن 
      رو دو تا کلمه کلیدیم  امکان پنالتی داره ؟ چون دیگه در نتایج نمیاره 
      حالا اگه بک لینک مجدد از سایت های دیگه بگیرم برا اون دو کلمه درست میشه ؟ یا از پنالتی در نمیاد دیگه ؟؟‌

این بک لینک هامو من ۱ روز مونده قبل ایندکس سایت زدم اما کمتر از یه ماه پاک کردنشون 
      الان اکثر مطالب اینایی که زدم صفحه های ۱-۲-۳ هستن اما با دو تا کلمه کلیدیم اصلا نیستم کلا 
    • توسط poyehcom
      سلام
      من میخوام داخل سایتم بک لینک بزارم و بفروشم، منظورم همون تبلیغات متنیه.
      اما دو تا سوال دارم.
      1- این بک لینک ها باید follow باشند یا nofollow؟
      2- برای گذاشتن تبلیغات متنی باید از افزونه استفاده کنم یا از کد؟
      لطفا زودتر جواب بدین....
      ممنون
    • توسط دیتا قارچ
      من بک لینک های سایتم را از کنسول گوگل استخراج کردم خواستم بپرسم که با توجه به فایل ضمیمه 
      1)    تعداد بک لینک هایی که گوگل برای این سایت شناخته چند تاست عدد 17227 صحیح است یا فرم اکسل چون اکسل 4996  صفحه بود کدام درسته
      2)     طبق عکس های پیوست مثلا از سایت ملت وردپس حدود ۲۳۰۰ بک لینک زده (البته اگر درست متوجه شده باشم) ولی تو اکسلی دانلودکردم ۱۹۹ تا بود یعنی چرا آمار اکسل و صفحه ضمیمه باهم همخوانی ندارد؟
      3)     خیلی از صفحاتی که داخل اکسل هست مثلا همین سایت ملت وردپرس چنین صفحه هایی وجود نداره یعنی مثلا من حداکثر در ده تا بیست صفحه این سایت کامنت گذاشته باشم پس این بقیه صفحات چی هستند چطور اضافه شده اند به بک لینک ها در حالیکه اصلا این صفحات وجود ندارند؟
      4)     ایا بهتره کل دامین را disavow کنیم یا یکی یکی تک تک‌ صفحات را ببینیم یا از همان روش که شما فرمودید برویم من از روش شما اقدام کردم باشه

4996.xlsx
    • توسط tarhina
      سلام دوستان گرامی آیا بک لینک برای سایت مفید هست یا خیر و اگر مضر هست جایگزینی به غیر از  انتشار مطالب و مقاله هست که به سئو سایت کمک بکنه