محسن کسایی

عدم کارکرد صحیح افزونه EDD در مروگرهای مختلف

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام، بعد از دردسرهای زیاد افزونه EDD رو راه اندازی کردیم. اما در مرورگرهای مختلف عملکرد متفاوتی داره.

برای مثال در ورژن فایرفاکس من مراحل خرید ادامه پیدا می کنه.(اما در بخش پر کردم مشخصات، فرم از کادر مطلب خارج شده و رفته تو باقالیا :unsure: تو تصویر ببینید: http://i.cubeupload..../kyCKTl.png��که البته فکر کنم از اشکال در قالب سایت باشه، به نظر شما دلیل دیگری داره؟ ) و در کروم وقتی روی دکمه خرید کلیک می کنم تنها صفحه رفرش میشه.

در فایر فاکس و کروم کامپیوتر دیگری با کلیک بر روی دکمه خرید باز هم صفحه تنها رفرش میشه.

و یا حتی این حالت وجود داره که وقتی داخل بخش مدیریت وردپرس هستم و از طریق کروم کامپیوتر خودم روی دکمه خرید کلیک می کنم. می تونم مراحل خرید رو تا آخر ادامه بدم. البته تو تنظیمات خرید برای مهمان هم آزاده و تنها برای اعضا نیست.

این هم لینک مثال: برو به لینک

دوستان خودتون می بینید چه قمر در عقربی شده، لطفا کمک کنید و حالت های مختلف رو بیان کنید. تا مشکل حل بشه، چون ممکنه مشکل دیگران هم باشه. :unsure:

ویرایش شده در توسط محسن کسایی
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل حل شد - با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ، نمی خواهی بگی که مشکلت چکونه برطرف شد !!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط utshop
      سلام
      دوستان تو افزونه edd وقتی داخل فایل محصول آپلودی عکس jpg میزارم، بعد خرید و دانلود مشتری، فایل زیپ باز نمیشه و این ارور رو میده که فایل با فرمت مناسب پیدا نشد
      فرمت ورد رو هم تست کردم و اونم این ارور رو میده (البته مشکل فرمت ورد رو با پاک کردن همه کد زیر حل کردم ولی مشکل jpg همچنان پابرجاست)
      اینم محتوای htaccess افزونه edd 
      Options -Indexes
      deny from all
      <FilesMatch '\.(jpg|jpeg|png|gif|mp3|ogg)$'>
      Order Allow,Deny
      Allow from all
      </FilesMatch>

• توسط shayan201680
      با سلام
      بنده یک سایت اصلی وردپرسی دارم و قرار شده که در ساب دامینشم از وردپرس استفاده کنم.
      الان میخوام کاری کنم که کاربران اگر در سایت اصلی ثبت نام کردند بتونند با همون مشخصات در ساب دامین نیز لاگین کنند و برعکس!
      ولی نمیدونم باید چکار کنم! 
      ممنون میشم اگر کسی بلده راهنمایی کنه، با تشکر... 
    • توسط 1id
      سلام اساتید
      ببخشید یه مقدار جداول دیتابیس برام گیج کننده هست منم زیاد از وردپرس سر رشته ای ندارم  و تو برنامه نویسی خیلی تازه کارم 
      از اونجایی که میخواستم یه قالب آموزشی داشته باشم و به ازای پرداخت وجه اون مطلب قابل پخش و دانلود باشه اومدم اینجا کمک بخوام
      افزونه edd بخوبی کار میکنه اما مشکلی که داره اینه که کاربر باید بره تاریخچه خرید هاش رو چک کنه
      ----------------------------------------
      اما من میخوام کاربر تو همون پست مربوطه به جای لینک خرید فایل خریداری شده را دانلود یا  تماشا کنه مثل سایت فرانش
      faranesh.com
      تا اونجایی که متوجه شدم جدول wp_edd_customers جدول خرید هاست
      و ستون payment_ids شماره های کلیه صورتحساب ها توش درج میشه اما نمیدونم به کدوم جدول ریلیشن شده یعنی چطوری متوجه بشیم این فایل رو خریداری کرده و اگر خرید اون پست با موفقیت بوده لینک دانلودش رو از کدوم جدول بگیرم
      راستی اگه لازم باشه مبلغی پرداخت کنم پرداخت میکنم فقط لطفا سریعتر کمک کنید
    • توسط Mr Mirzaei
      سلام
      من برای کانال تلگرامم به آدرس زیر به یک ادمین نیاز دارم که در ضمینه فیلم و سریال نسبتا حرفه ای باشه
      Mester_Film@
      لطفا اگه کسی میتونه بهم کمک کنه لطفا به ایدیم پیام بده:
      Alo_Mester_Film@
    • توسط Mr Mirzaei
      سلام
      من میخواستم فایل جاوا اسکریپت با پسوند js رو روی سایتم اپلود کنم ولی ارور میده
      مینویسه:
      “js 1” به‌خاطر وجود ایراد بارگذاری نشد
      متاسفانه، این نوع پرونده به دلایل امنیتی مجاز نیست.
      اگه کسی میدونه مشکلش چیه لطفا به منم بگه