• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
gladiator2714

چپ چین کردن یک برگه خاص در قالب راست چین

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام.

می خواستم بدونم چطور میشه یه برگه خاص رو در یک قالب که فارسی و راست چین هست، چپ چین کرد.

می خوام در این برگه یه کد جاوااسکریپت که قراره یه جدول رو نشون بده، قرار بدم و مشکلی که الان دارم اینه که جدول (ستون های جدول و ...) به صورت راست به چپ نمایش داده میشه.

دانش چندانی در زمینه کدنویسی ندارم. اگه روش دیگه ای برای چپ چین کردن این جاوااسکریپ وجود داره ممنون میشم راهنمایی کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ، شما هرجایی هرچیزی رو که خواستید چپ چین یا راست چین کنین بهش یه استایل اضافه بدین ، استایل های بالاتر در برگه های استایلدهی مثل style.css در اولویت هستند و اولویت استایل درخط (inline css) از همه بیشتره

برای مثال:

<table style="direction:ltr; text-align:right;">
<tr><td>این جدول چپ چین است</td> <td>چپ چین</td></tr>
<tr><td>چپ چین</td></tr>
</table>

اگر اینکار رو خواستید با جاوا اسکریپت بذارید

نمونه:

<div id="test">چپ چین شده</div>
<script>
document.getElementById("test").style.direction = 'ltr';
</script>

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

متاسفانه متوجه نشدم.

من می خوام ویجت زیر رو در یه برگه نمایش بدم.

<script type="text/javascript" src="http://widgets.sports-reference.com/wg.fcgi?css=1&site=bbr&url=%2Fleagues%2FNBA_2015_standings.html&div=div_expanded-standings"></script>

وقت این کدو داخل یه برگه (یا ابزارک) می ذارم، به صورت زیر به نمایش در میاد:

post-634-0-94922000-1427212646_thumb.jpg

در حالی که من می خوام به شکل زیر به نمایش در بیاد (ستون های جدول به صورت چپ به راست نمایش داده بشن):

post-634-0-71827200-1427212876_thumb.jpg

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

ببینید در قسمت header.php قالبتون کنار کد body کد زیر هست

<body <?php body_class(); ?>>

اگر هست می‌تونید بر اساس id هر برگه اسایل مورد نظرتون رو اضافه کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله، این کد موجود هست.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط electromana
      سلام
      منوی اصلی تو سایتم راست چین شده چیکار کنم تا چپ چین بشه !
      با تشکر از دوستان گروه
    • توسط Hariva
      وقتی که داخل یک متن، عکسی را آپلود می کنم، نه چپ چین و نه هم راست چین می شود. بلکه عکس در هر جایی که پست شود، همانجا قرار می گیرد و متن قبلی بالای عکس و ادامه متن نیز زیر عکس قرار می گیرند.
      نمونه در فایل پیوست.
      امیدوارم در زمینه رفع مشکل همکاری کنید.

• توسط M.Hajloo
      درود
      من تا به حال چند تا افزونه نصب کردم که بعد از فعال کردنشون پنل مدیریتم به هم ریخته و چپ چین شده و مجبور شدم بیخیال اون افزونه بشم
      1 جستجویی کردم دیدم سایت فتولیا 1 راه حلی پیشنهاد داده بود اما چون اون راه حل مال ورژن های قبلی وردپرس بود توی این ورژن جدید کار نمیکرد
      دوستان لطفاً راهنمائی بفرمائید که این مشکل را چگونه باید از بین برد