رفتن به مطلب

ساخت صفحه شخصی در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

من افزونه ای میخام که بتونم برای هر کاربرم بعد از ورود یک صفحه شخصی بسازم که توش بتونه یکسری اطلاعات رو که از قبل بصورت دستی وارد شده ببینه

در واقع فکر کنم افزونه باید دو قسمت داشته باشه

قیمت اول مخصوص مدیر هست که از طریق اون متنی که میخاد کاربر ببینه رو مینویسه و اختصاص میده به اون کاربر

قسمت دوم اینه کاربر بعد از ورود میتونه اون صفحه رو که اختصاصی خودش هست رو ببینه

در واقع یک چیزی مثل امکان ارسال پیام یا پست به هر کاربر طوری که بقیه کاربرا نبینن

هدف : هدفم اینه صورت حساب هر کاربرم رو که در فایل جداگانه ای دارم بتونم بصورت دستی برای هر کاربرم به نمایش بذارم و بعد از ورود به سایت بتونه وضعیت سفارش خودشو پیگیری کنه البته چون سیستم حسابداری و سایت کلا فرق داره عملیات مایلم کاملا بصورت دستی اجرا بشه

چه افزونه ای پیشنهاد میکنید ؟

من دیدم همه user pro میگن خوبه اما تو توضیحاتش چنین امکانی رو فکر نکنم بده بهمون

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

توضیح زیادی دادین ، من که از هر خط یه چیز جدا فهمیدم !

به هر حال اگر افزونه ای پیدا نمیکنید باید دست به کار بشید و از طریق جدول usermeta اطلاعات مورد نظر برای هر کاربر را ذخیره و بهره برداری کنید ؛ که باید از توابع get_usermeta و update_usermeta برای دریافت و ذخیره اطلاعات هر کاربر استفاده کنید.

لینک به ارسال

افزونه پروفایل کاربری و عضویت پیشرفته user pro خوب هست ولی کمی با این مورد که شما میگید متفاوت هست

پیشنهاد من برای شما این هست که بدین یه نفر براتون پلاگین اختصاصی بنویسه تا دقیقا چیزی بشه که می خواید. فک نمی کنم بین افزونه های آماده چیزی گیرتون بیاد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...