رفتن به مطلب

تغییرات در قالب base-wp

lawgostar

پست های پیشنهاد شده

سلام

امروز یک سری تغییرات خواستم اعمال کنم و سرچ هم کردم ولی دیدم قالب ها متفاوت بود و کدها هم مشترک نبود و چندباری تست کردم ولی نتیجه نداد گفتم اینجا مطرح کنم با نام قالب تا شاید اگر کسی از این قالب استفاده می کند این ها را حل کند چون بعضی از انها واقعا نیاز هست .

ادرس سایت : ehsannet.ir

نام قالب : base-wp

تغییرات :

1- توی این قالب وقی مطلب منتشر می شود فقط تاریخ را ذکر میکند و بنده می خواهم ساعت انتشار را نیز بنویسد .

2- تعداد بازدید از هر مطلب را نیز نیاز دارم .

3- توی بعضی از سایت ها قبلا متوجه شده بودم که وقتی مطلبی کپی میشه ادرس اون سایت و یا اون صفحه نیز توی اخر مطالب که کپی میشه نشان داده میشه . یعنی کاربر نمی بینه همچین ادرسی را ولی وقتی توی افیس میاره اخرش هست . این کد را می خواستم

پیشاپیش از لطف شما ممنون

لینک به ارسال

سلام

1: توی تاپیک قبلی توابع زمانی وردپرس رو بهتون نمایش دادم که اینم مثل همونه فقط باید اون حروف رو اضافه کنید

http://codex.wordpress.org/Template_Tags/the_time

2: متوجّه نشدم ، دارید یا میخواید داشته باشید؟ اگر میخواید داشته باشید افزونه WP-PostViews رو نصب کنید و هرجا که خواستید نمایش بده تعداد بازدید های پستتون رو کد زیر رو اونجا قرار بدید:

<?php the_views(); ?>

3: لینک زیر رو استفاده کنید (اوّلیش بدون آدرس مطلب شماست و خودتون متن رو تنظیم میکنید دومیش آدرس مطلبتون به علاوه متن دلخواه شما خودکار کپی میشه):

http://code.naslno.com/%DA%A9%D9%BE%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%85-%DA%A9%D9%BE%DB%8C-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%AA%D9%86/

لینک به ارسال

اگر توی single.php به طور مستقیم نبود یعنی فراخوانی شده از یه فایل دیگه مثل loop.php یا content.php (در قالب های حرفه ای تر انجام میشه یه همچین حرکت هایی)

لینک به ارسال

هر دو فایل را پیوست کردم من کدی شبیه به تاریخ ندیدم لطفا اوکی کنید

این مد نظرمه

<p>Posted: <?php the_time('F j, Y'); ?> at <?php the_time('g:i a'); ?></p>

اون افزونه هم فعاله ولی نمیدونم کدش را باید کجا بزارم

singel.txt

content.rar

ویرایش شده توسط lawgostar
لینک به ارسال

فکر کنم باید این رو جایگزین کنین با ارسال شده در + کد تاریخ مورد نظر

<?php base_posted_on(); ?>

هرجایی که میخواین تعداد بازدید ها نمایش داده بشه (داخل فایل content.php در حلقه پست ها)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...